دپارتمان حسابداری و علوم مالی

دوسوم مردم جهان بی سوادی مالی دارند.

زندگی روزمره بشر امروزی مملو از تصمیمات مالی است، تصمیماتی که شاید به ظاهر ساده باشند.اما سرنوشت فرد یا حتی نسل بعدی را دستخوش تغییر کنند.

هر ساله تعداد زیادی از فارغ التحصیلان حسابداری وارد بازار کار می شوند و بدون مهارت پشت این در می مانند.

دانشجویان ایرانی مخصوصا در رشته حسابداری از لحاظ تئوریک قوی می باشند ولی از لحاظ عملی فاقد کارایی لازم برای بسیاری موسسات و شرکت ها هستند.

دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران با سالها تجربه در امر آموزش و با استفاده از اساتید با تجربه و توانمند و همچنین با ارائه آخرین تئوریها و استانداردهای حسابداری و مالی، توانسته است گامهای بلندی را درمسیر پیشرفت و افزایش مهارتهای تخصصی دانشپذیران،فارغ التحصیلان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برداشته و با اجرای دوره های کاربردی، نیاز سازمانها و دستگاههای اجرایی دولتی و غیر دولتی را فراهم سازد. به گونه ای که هر یک از فارغ التحصیلان، توانایی علمی و عملی را برای انجام وظایف محوله داشته باشند.

دپارتمان حسابداری و علوم مالی خدمات آموزشی خود را از سال ۱۳۸۹ و به دستور مدیران ارشد و مدیر محترم عامل سازمان در قالب دوره های عمومی، تخصصی، دوره های ویژه و همچنین برگزاری کارگاهها و سمینارهای آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت در ساختمان مجتمع فنی تهران ارائه می کند. برنامه ریزی دوره ها به شکلی است که پاسخگوی نیازهای تمامی گروهها از افراد مبتدی تا کارشناسان شاغل در بخش حسابداری باشد.

 

دوره های در حال برگزاری دپارتمان حسابداری و علوم مالی

حسابداری مالی برای مدیران غیر مالی

معرفی دوره امور مالی شرکت ها همیشه جز مباحث مهم برای مدیران است  این دوره به شکلی تعریف شده تا…

حسابداری مالی بازرگانی

حسابداری چیست؟ چرا حسابداری می آموزیم؟ همه ما در زندگی روزانه خود، با پرسش هایی ار این دست روبرو هستیم…

حسابداری مکانیزه با نرم افزار ها(هلو…

حسابداری ویژه بازار کار

حسابداری چیست؟ چرا حسابداری می آموزیم؟ همه ما در زندگی روزانه خود، با پرسش هایی ار این دست روبرو هستیم…

حسابداری مالی خدماتی

حسابداری چیست؟ چرا حسابداری می آموزیم؟ همه ما در زندگی روزانه خود، با پرسش هایی ار این دست روبرو هستیم…

چرخه کامل حسابداری شرکت های بازرگانی

چرخه کامل حسابداری این دوره ویژه دانشجویان یا  فارغ التحصیلان رشته  حسابداری می باشد که  نیازمند این موضوع هستند تا…

حسابداری مکانیزه

حسابداری چیست؟ چرا حسابداری می آموزیم؟ همه ما در زندگی روزانه خود، با پرسش هایی ار این دست روبرو هستیم…

ترفندهای اکسل در حسابداری

حسابداری چیست؟ چرا حسابداری می آموزیم؟ همه ما در زندگی روزانه خود، با پرسش هایی ار این دست روبرو هستیم…

نحوه تهیه اظهار نامه مالیاتی

مجموعه قوانین مالیاتی

آشنایی با انواع مالیات مالیات بر درآمد شرکت ها و اظهارنامه مالیاتی آشنایی با طبقه بندی مشاغل و تکالیف مالیاتی…

حسابداری ویژه بازارکار

حسابداری به منظور جوابگویی به نیازهای انسان به وجود آمده است. به همین دلیل با گذشت زمان و به موازات گسترش فعالیت های اقتصادی و افزایش پیچیدگی آن ، هدفها و روشهای حسابداری برای جوابگویی به نیازهای اطلاعاتی، توسعه یافته است. چرا که اشخاص، شرکت ها و دولت برای تصمیم گیری در مورد توزیع مناسب منابع مالی نیاز به اطلاعاتی قابل اتکا دارند که این اطلاعات را به یاری حسابداری می توان به دست آورد. از سوی دیگر انجام سرمایه گذاری یکی از مواد ضروری و اساسی در فرآیند رشد و توسعه اقتصادی کشور است و سرمایه گذاران نیز از بعد عرضه سرمایه، تا حد امکان سعی دارند منابع مالی خودرا به سویی سوق دهند که کمترین ریسک و بیشترین بازده را داشته باشد. یعنی به دنبال برآورد ریسک سرمایه گذاری ها خواهند بود. این در حالی است که یکی از مبانی اساسی برای محاسبه ریسک بازار شرکت ها ، استفاده از اطلاعات تولید شده توسط سیستم حسابدای است.

دوره حسابداری ویژه بازارکار  از جمله دوره های تکمیلی از مقدماتی تا پیشرفته میباشد که هدف از برگزاری چنین دوره ای آموزش مباحث حسابداری در یک مدت زمان معین  بصورت کاملا کاربردی و عملکردی هست.

اطلاعات بیشتر

 

چرخه کامل حسابداری شرکت های بازرگانی

دوره چرخه کامل حسابداری،ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره مقدماتی حسابداری را در مجتمع فنی تهران و دانشگاه ها گذرانده اند و الان نیازمند این موضوع می باشند که دانش حسابداری تئوری خود را بتوانند در نرم افزار های حسابداری پیاده سازی کنند.

همانطور که مستحضر هستید در اغلب شرکت ها در حال حاضر از نرم افزار حسابداری استفاده میشود و ما در این دوره به شما آموزش میدهیم تا بتوانید در پایان دوره با همه نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار کار حسابداری خود را پیش ببرید شایان ذکر است در این دوره شما با تمام منوها و آیتم های نرم افزار سپیدار سیستم (حسابداری،خزانه داری،بازرگانی،انبار،حقوق و دستمزد)آشنا میشوید.

ما سعی داشته ایم تا پکیج کاملی از موارد مالیاتی شامل تهیه و گزارش فایل مربوط به گزارش صورت معاملات فصلی ،تهیه اظهارنامه مالیات برارزش افزوده ،تهیه اظهارنامه مالیات بر عملکرد را نیز در این دوره به شما آموزش دهیم.

در پایان شما با تهیه صورت های مالی اساسیمل ترازنامه صورت سودو زیان،صورت سودو زیان جامع و صورت جریان وجه نقد و همچنین یاداشت های توضیحی که جز لاینفک صورت های مالی هستند و گزارش حسابداری مستقل بر روی صورت های مالی شرکت ها را نیز آشنا میشوید.

| دریافت اطلاعات بیشتر

استاد رضا سلیمانی زاده

مدیر مالی شرکت بازرگانی ایران

مشاهده رزومه

استاد مجتبی سوری

مدیر مالی بانک ایران ونزوئلا

مشاهده رزومه