دپارتمان فیلم و صدا و سینمای دیجیتال

عرصه دیجیتال نگاهی نو را در جهان سینما، تلویزیون و دنیای عکاسی برای خود گشوده است.امروز دنیای دیجیتال در حال رسیدن به جایگاهی است که بتوانیم خود برنامه های تلویزیونی را انتخاب کرده و تماشا کنیم، در این دنیای دیجیتال ابزارهای فیلم سازی وعکاسی بسیار ساده تر و ارزان تر در اختیار همگان قرار گرفته که با کمترین حجم و کوتاه ترین زمان می توانیم تصاویر خود را در همه جای جهان پخش کنیم . با همه این احوال دنیای دیجیتال همانطور که همه مسائل را ساده تر کرده است در عین حال ورود به این عرصه را نیازمند قوانین خاص خود کرده است. دپارتمان سینما و عکاسی دیجیتال سعی بر آن دارد با آموزش دوره های تخصصی همراه با تجهیزات پیشرفته راه را برای ورود به این عرصه برای علاقه مندان مهیا سازد . هدف ما از برگزاری این دوره ها به دست آوردن دیدی قوی و کسب مهارت و به تصویر کشیدن اندیشه‌های نو در فیلم سازی و عکاسی، به صورت کاربردی است.

دوره های در حال برگزاری دپارتمان فیلم و صدا و سینمای دیجیتال

کارگاه نقد و تحلیل عکس

دوره عکاسی دیجیتال

دوره عکاسی دیجیتال [Digital photography course] محتوای دوره عکاسی دیجیتال واژۀ عکاسی به معنای فتوگرافی که ریشۀ یونانی دارد ،…

دوره روتوش عکس (Photo Retouch)

(روتوش عکس)Photo Retouching محتوای دوره روتوش عکس روتوش عکس حذف جزئیات ناخواسته در عکس می باشد که پس از انجام روتوش،…

گریم متعادلسازی سطح ۱

آموزش گریم و میکاپ عروس(خودآرایی): آموزش گریم و میکاپ عروس(خودآرایی): گریم، به معنای استفاده ازتکنیک های سایه و روشن میباشد.…

دوره آموزش عکاسی یکی از محبوب ترین دوره های آموزشی می باشد و برای همه سنین برگزار می شود .

در این دوره خارج از بحث یادگیری فنون و بدنه دوربین آشنایی کامل با درست عکس گرفتن ، انتخاب درست کادر ثبت تصاویر در آتلیه بواسطه دانش نور پردازی و خارج از آتلیه برای انتخاب درست صحنه را شامل می باشد. همچنین بعد از گزران دوره عکاسی دیجیتال دانش پذیران می توانند مسیر هنر خود را در سایر گرایشهای عکاسی از قبیل عکاسی پرتره ، مستند اجتماعی ، عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی صنعتی و مادلینگ ادامه دهند.

اگر تمایل به دریافت مطالب آموزشی سینمای دیجیتال در تلگرام دارید ...

| در کانال تلگرام دپارتمان سینمای دیجیتال عضو شوید

رتوش عکس:

روتوش عکس حذف جزئیات ناخواسته در عکس می باشد که پس از انجام روتوش، کیفیت آن به گونه ای خواهد شد که تصویر از تخریب و مصنوعی بودن دور و حس طبیعی را به مخاطب می دهد. یک روتوش عکس خوب کار تمامی ابزارها و فرمان های مورد نیاز را در درون خود دارد و در واقع یک ویرایش حرفه ای روی تصاویری است که عکاس خلق کرده است. این ویرایش (روتوش) تا جایی جلب رضایت مشتری را انجام می دهد که امتیاز طبیعی بودن را به مشتری نشان دهد. ابزار تکنیکی روتوش عکس برنامۀ فتوشاپ (Adobe Photoshop) می باشد و زیرشاخه های این برنامۀ حرفه ایی می تواند در امر روتوش کمک کند. در عین حال که این تکنیک بسیار موثر است ، می تواند یک عکس را با تمامی جذابیت های نور و زیبائی مورد اصابت قرار دهد. پس می توانیم به این نتیجه برسیم که مخاطبان این حرفه باید از اطلاعات کافی برخوردار بوده تا از تخریب یک عکس جلوگیری شود.

| دریافت اطلاعات بیشتر