دپارتمان مهندسی شخصیت

زنان و مردان امروز، به سرعت پیشرفت فردی خود اهمیت می دهند.

در نیم قرن گذشته با افزایش سرعت تغییرات در جهان، علوم جدیدی توسط دانشمندان، محققین، روانشناس و روانکاو بزرگ دنیا در کشورهای پیشرفته از جمله آمریکا بوجود آمدند تا انسان ها بتوانند سرعت رشد فردی خود را به سرعت تغییرات در دنیای امروز برسانند..

در ابتدا این علوم به بررسی نحوه شکل گیری رفتار و شخصیت در فرد می پردازد و سپس با ارائه راهکارهای کاربردی برای چگونگی تغییر رفتار و شخصیت در فرد جهت ارتقای سطح کیفی زندگی از جمله سرعت بخشیدن به یاد گیری مهارت های مختلف، پیدا کردن شغل مورد علاقه و رسیدن به درآمد مناسب را آموزش می دهد.

این علوم با استفاده از متدهای روز دنیا و با الگوبرداری از انسان های موفق و شناخت عملکرد سیستم مغز تبدیل به سریع ترین روش کاربردی رشد و پیشرفت فردی شده است. دپارتمان مهندسی شخصیت با ارائه این علوم می تواند به شما کمک کند تا با عملکرد مغز و ضمیرناخودآگاه آشنا شده و الگوهای ذهنی خود را تغییر دهید و مجددا سیستم مغز و ضمیرخودآگاه خود را جهت موفقیت برنامه ریزی نمایید.

اشما با گذراندن دوره های مدیریت ذهن می توانید در کار و درآمد، روابط عاطفی و اجتماعی، سلامتی جسم و ذهن و یادگیری مهارت های مختلف، نتایج مثبت و مناسب خود را بدست آورید.

 

دوره های در حال برگزاری دپارتمان مهندسی شخصیت

ورکشاپ رفع موانع هدف

كارگاه رهاسازى احساسات براى همگان ( از مبتدى تا پيشرفته ) ساده، سريع و كاربردى در همه موارد - پيدا…

مدیریت ذهن ۱

 معرفی دوره  : در عمر امروز ، به دلیل سرعت بیش از اندازه تکنولوژی حال بشر چندان مساعد نیست .…

پکیج مدیریت ذهن موفق

معرفی این دوره در عصری زندگی می کنیم که به دلیل سرعت بیش از اندازه تکنولوژی و دور شدن از…


در کلاس ها چه می آموزیم؟

شما با گذراندن دوره های مدیریت ذهن می توانید در کار و درآمد، روابط عاطفی و اجتماعی، سلامتی جسم و ذهن و یادگیری مهارت های مختلف، نتایج مثبت و مناسب خود را بدست آورید.

 شمایی که دارید این مطلب را می خوانید . آیا اززندگیتان راضی هستید ؟ لطفا همین لحظه به این سوال فکرکنید و جوابش راپیدا کنید . به چند درصد از اهدافتان درطول مسیر زندگیتان دست یافته اید؟ به کدامیک ازاهدافتان نرسیده اید ؟ به چه اندازه ای برای خودتان ارزش قائل هستیدیا اصلا بگذارید سوالم را به این صورت مطرح کنم ؛ ارتباطتان با خودتان چگونه است؟!  بله خودتان آیا خودتان را دوست دارید؛ آیا وزن و ظاهرخودرا می پسندید ؛ آیا دوست داریدراه های ارتباط بهتر و موثرتر هم با خودتان و هم با دیگران را یاد بگیرید؟ تا به حال فکر کرده اید که از زندگیتان چه چیزهایی می خواهید ؛ ازجایگاهی که درآن قراردارید راضی هستید ؟ آیا ازشغل ودرآمدتان رضایت کامل دارید ؛ دوست دارید یک کاری را که همیشه آرزو داشتید انجا مش دهید را شروع کنید ؟ تنها هستید ؟ یا شاید هم در یک رابطه نا مناسب قرار گرفته اید که آزارتان می دهد . دوره های مدیریت ذهن می تواند به شما کمک کند تا راه حل و پاسخ تمام پرسش های بالا را پیدا کنید . مدیریت ذهن برپایه رفع انواع موانع ذهنی  (مانند : ترس های سطحی و حتی ترس های شدیدتر مانند فوبیا ها ، برطرف کردن عادتهای نا مطلوب ، از بین بردن خاطرات نا خوشایند ، تصاویر ذهنی نا مطلوب ، رفع افسردگی ، رفع اضطراب و استرس ، تنبلی  و...) بنا شده است و موثر بودن تکنیک های آن باعث شده تا از آن در مواردی نظیر مدل برداری ، مشاوره خانوادگی ، آموزش و یادگیری ، تجارت و صنعت ، ورزش ، رفع بیماری های روان تنی ، ایجاد ارتباط موثر و رابطه صمیمی با سایر انسانها و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد.یکی از پیامهای دوره های مدیریت ذهن امید به این مضمون است که اگر ما به رفتار و افکار انسانهای موفق توجه کنیم همراه با یک برنامه ریزی دقیق ، می توانیم همان ابتکارها ورفتارهایی را به کار ببریم که آنها مورد استفاده قرار داده اند، وطبعا ما هم می توانیم به همان دستاورد ها و موفقیت ها دست یابیم .دراوایل دهه 70میلادی دانشمندانی با دقت بررفتار وعملکرد سه چهره موفق قرن دانشی را بنیان گذاشتند که با آن می توانیم ذهنمان را به صورت کاملا صحیح و کاربردی مدیریت کنیم.

1 . فریتیز پرلز( متخصص گشتالت درمانی) که دراین روش به تجربیات بیمارتاکیدشده و به آموزش براساس انگیزش توجه زیادی می شود.

2 . میلتون اریکسون  (روانپزشک آمریکایی) که به عنوان بزرگترین هیپنوتیزم درمانگر قرن حاضر مورد توجه و تاکید قرار می گیرد.

3 . ویر جینیا ساتیر که بنیانگذار سبک خانواده درمانی در دنیا ست.

 اکثرتکنیک های مدیریت ذهن بیشتر براساس روش ها و زندگی این 3 نفر بوجود آمد و بعدها توسط دانشمندان دیگر تکمیل گردید . امیدواریم که با یادگیری این علوم بتوانیم تحولی بزرگ در زندگی خود ایجاد کنیم.

در عصری زندگی می کنیم که به دلیل سرعت بیش از اندازه تکنولوژی و دور شدن از زندگی طبیعی حال بشر چندان مساعد نیست. بشرامروز به مانند گمشده ای می ماند که نمی داند اززندگی خود چه می خواهد و اکثرا حس هایی مانند (اضطراب ، استرس ، غم ، نا امیدی ، تنبلی ، ترس و ....) را تجربه می کند. او نمی داند کیست. با خود و آدم های دیگر غریبه است. رسالت خود را نمی تواند پیدا کند و بعضا حتی با رسیدن به اهداف خود باز هم خوشحال نیست . واقعیت امر این است که دیگر روش های قبلی نمی تواند پاسخگوی نیازهای جسمی و روحی بشر امروز باشد. روش ها و علوم قبلی حال او را چندان بهبود نمی بخشد، نمیتواند استعدادهای او را شناسایی کند ، نمی تواند به او بگوید رسالتش چیست و ...
به همین دلیل به موازات پیشرفت تکنولوژی ما باید به سراغ علوم جدیدی برویم تا بتواند پاسخگوی نیازهای ما در عصر امروز باشد.

| دریافت اطلاعات بیشتر

چطور از شر روزمرگی خلاص شویم ؟

چگونه بر تنبلی غلبه کنیم ؟

راهکارهای مقابله با استرس !


ضمیر ناخود آگاه چیست ؟

فرق ضمیر خود آگاه و ناخود آگاه

قدرت ضمیر ناخودآگاه

چطور میتوانیم روی ضمیر ناخودآگاه تاثیر بزاریم!