دوره آموزشی مدیریت ذهن
دپارتمان مهندسی شخصیت در مجتمع فنی تهران

تغییر را از ذهنتان شروع کنید تا دنیایتان تغییر کند

زنان و مردان امروز، به سرعت پیشرفت فردی خود اهمیت می دهند.

در نیم قرن گذشته با افزایش سرعت تغییرات در جهان، علوم جدیدی توسط دانشمندان، محققین، روانشناس و روانکاو بزرگ دنیا در کشورهای پیشرفته از جمله آمریکا بوجود آمدند تا انسان ها بتوانند سرعت رشد فردی خود را به سرعت تغییرات در دنیای امروز برسانند..

در ابتدا این علوم به بررسی نحوه شکل گیری رفتار و شخصیت در فرد می پردازد و سپس با ارائه راهکارهای کاربردی برای چگونگی تغییر رفتار و شخصیت در فرد جهت ارتقای سطح کیفی زندگی از جمله سرعت بخشیدن به یاد گیری مهارت های مختلف، پیدا کردن شغل مورد علاقه و رسیدن به درآمد مناسب را آموزش می دهد.

این علوم با استفاده از متدهای روز دنیا و با الگوبرداری از انسان های موفق و شناخت عملکرد سیستم مغز تبدیل به سریع ترین روش کاربردی رشد و پیشرفت فردی شده است. دپارتمان مهندسی شخصیت با ارائه این علوم می تواند به شما کمک کند تا با عملکرد مغز و ضمیرناخودآگاه آشنا شده و الگوهای ذهنی خود را تغییر دهید و مجددا سیستم مغز و ضمیرخودآگاه خود را جهت موفقیت برنامه ریزی نمایید.

اشما با گذراندن دوره های مدیریت ذهن می توانید در کار و درآمد، روابط عاطفی و اجتماعی، سلامتی جسم و ذهن و یادگیری مهارت های مختلف، نتایج مثبت و مناسب خود را بدست آورید.

1

مطالب تئوری

2

حامی آموزشی

3

فضای امن و دوستانه

4

تمرینات عملی

5

اخذ گواهینامه دو زبانه معتبر

6

مطابق با استانداردهای بین المللی

7

کارگروهی در کلاس

آنچه می آموزید

دوره آموزشی مدیریت ذهن

در کلاس ها چه می آموزیم؟

شما با گذراندن دوره های مدیریت ذهن می توانید در کار و درآمد، روابط عاطفی و اجتماعی، سلامتی جسم و ذهن و یادگیری مهارت های مختلف، نتایج مثبت و مناسب خود را بدست آورید.

هزینه دوره

دوره آموزشی مدیریت ذهن

پایه

690،000 تومان

2ماهه

برای توانایی های فردی

نهایی

????

یک ساله

برای مدیریت افراد

برای شرکت در معارفه آموزشی شماره موبایل خود را ثبت نمایید.