لوگو مجتمع فنی تهران میرداماد

آشنایی با گریم و تعادل سازی چهره

آشنایی با گریم و تعادل سازی چهره: گریم در آرایش استفاده از تکنیک های سایه روشن می باشد. یک گریم مناسب، تاکید بر ویژگی های طبیعی چهره و برجسته کردن زیبایی طبیعی هر صورت است. در واقع اگر تمام چهره ها با ضوابط و استاندارد زیبایی شناسی سنجیده شوند، چون روح انسانی در آنان دمیده و آفریده خداوند می باشند، در یک لحظه زیبایی را به ثبت می رسانند و بیننده در واقع می تواند حس گیرایی را پیدا کند. این حقیقت را می دانیم عشق می تواند تمام زشتی ها را زیبا کند، پس برای حفظ این زیبایی باید بکوشیم.

رشته گریم و تعادل سازی چهره

در رشته گریم و تعادل سازی چهره، معمولا استاندارد ها زیبایی ذاتی و برونی را با هم و شخصیت شخص را کاملا مهیا و تدارک یک چهره در حد نرمال را به گریمور نشان می دهد. در دنیای امروز، تعادل چهره معنای دیگری پیدا کرده است. برای مثال: بزرگ شدن لب ها، تغییرات مدل گونه ها و یا استفاده از لنز های رنگی و یا بکار بردن نخ های لیفت. این تغییرات به واسطه علم پزشکی و تزریق حاصل می شود. با تمام این فعالیت ها و کوشش های پزشکی، ملاحت و زیبایی حرف اول را می زند. یک گریمور موفق می تواند، با دانش و کسب مهارت درست، این ویژگی را بکار گرفته و در جهت زیبایی کوشا باشد.

گریم و متعادل سازی چهره
گریم و متعادل سازی چهره

دوره جامع آموزش، گریم و میکاپ در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

  • میکاپ: ویژه فعالیت اجتماعی
  • گریم: مدلینگ، تبلیغاتی، سینمایی، عروس
  • میکاپ و خود آرایی

کانتورینگ چیست؟

مراحلی از آرایش می باشد که نواقص اجزا صورت را می پوشاند. با دانستن این تکنیک قادر خواهید بود، چهره خود را به حالت ایده آل نزدیک کنید. کانتورینگ به معنای پنهان کردن بخش های پر ایراد مانند: غبغب که ناحیه ای از صورت را دچار مشکل کرده است. گریمور باید این مشکل را برطرف کند تا زیبایی بیشتری را جلوه سازد. انواع کانتورینگ مربوط به صورت های لاغر، کشیده، گرد و بیضی می باشد.

ورکشاپ آموزشی

ورکشاپ (کارگاه آموزشی)، یک فرایند کوتاه مدت است، که با هدف آموزش تعدادی از افراد برگزار می شود. یک ورکشاپ خوب، محتوی درست و هدفمندی دارد و نهایتا یک الی دو روز متوالی می باشد.

ورکشاپ گریم و تعادل سازی چهره

  1. توضیح در رابطه با فرم صورت و انواع آن
  2. آموزش تکنیک تعادل سازی و کانتورینگ
  3. میکاپ و سایه پردازی به واسطه مواد آرایشی مورد نظر
  4. تدریس نمونه رنگ و انتخاب آن برای یک میکاپ
  5. آموزش کیفیت در چهره برای تغییرات فرم صورت