آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال

آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال

آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال

آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال(تکنیکال آنلاین): می توان گفت امروزه یکی از فعالیت های پرسود اقتصادی، سرمایه گذاری در بازار های مالی از جمله بازار بورس می باشد. فعالیت در این بازار، همانند دیگر فعالیت ها، نیازمند دانش و مهارت تخصصی در این زمینه می باشد. یکی از مهارت هایی که حرفه ای شدن در آن، برای خرید و فروش و انجام معاملات در بازار های مالی، ضروری می باشد، آموزش مجازی تحلیل تکنیکال است. در این مقاله قصد داریم شما را با آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال و دلایل اهمیت این تحلیل در بازار بورس، آشنا کنیم.

تحلیل تکنیکال چیست؟ (آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال)

آموزش غیر حضوری تحلیل تکنیکال، تکنیکی است که از آن برای بررسی حرکت قیمت در آینده استفاده می کنند. این تحلیل با استفاده از ابزار های زیادی صورت می گیرد اما از مهم ترین این ابزار های می توان به نمودار های قیمتی و الگو های قیمتی اشاره کرد. در واقع یک تحلیلگر با استفاده از نمودار ها می تواند روند قیمت ها را بررسی کرده و پیش بینی درستی را از طریق مطالعه داده های بازار، ارائه دهد. لازم است بدانید که تحلیل تکنیکال در تمامی بازار هایی که دارای نمودار های قیمتی می باشند، از جمله بازار بورس، سکه، فارکس، قیمت نفت، زعفران، پسته، تحلیل ارز های دیجیتال همانند بیت کوین، اتریوم و …. مورد استفاده تحلیلگران قرار می گیرد.(تکنیکال آنلاین)

اصول تحلیل تکنیکال

به طور کلی تکنیکال بر سه اصل استوار است. در ادامه شما را به سه اصل آموزش مجازی تحلیل تکنیکال آشنا خواهیم کرد.(تکنیکال آنلاین)

 • همه چیز در قیمت است.
 • قیمت‌ ها بر قالب روند حرکت می‌ کند.
 • تاریخ تکرار می‌ شود.
آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال
آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال

مزایای استفاده از تحلیل تکینکال چیست؟

قابلیت استفاده در تمامی بازار های مالی

 • می توان گفت یکی از بزرگترین مزیت های آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال، سازگاری این تحلیل با تمامی بازار های مالی می باشد. در واقع هیچ بازاری وجود ندارد که نتوان از تکنیک های متنوع تکنیکال، برای بررسی و تحلیل آن، استفاده نمود. (تکنیکال آنلاین)

قابلیت استفاده در تمامی بازه های زمانی مختلف

 • قابلیت استفاده در تمامی بازه های زمانی مختلف، به این معناست که می توان از آموزش مجازی تحلیل تکنیکال در تمامی بازه ها از جمله بازه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت استفاده نمود. در واقع تحلیل تکنیکال شامل زمان خاصی نمی باشد و یک معامله گر می تواند انتخاب کند که در چه بازه ای از این تحلیل استفاده کند. 
از دیگر مزایای تحلیل تکنیکال (آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال)
 • با استفاده از آموزش غیر حضوری تحلیل تکنیکال(تکنیکال آنلاین) می توان وضعیت یک سهم را در مقایسه با کل بازار، بررسی کرد.
 • استفاده از تکنیکال برای تحلیل سهم ها بسیار کم هزینه می باشد و همچنین استفاده از این تحلیل نیاز به صرف زمان کمتری دارد.
 • با آموزش مجازی تحلیل تکنیکال می توان سیگنال های ورود و خروج در هر سهمی را بررسی کرد.
 • آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال، به آسانی امکان پذیر است.
 • از تکنیکال می توان برای نوسان گیری نیز استفاده نمود.
 • از آموزش غیر حضوری تحلیل تکنیکال می توان برای بازار هایی با حجم معاملات بالا و نقدینگی بالا، استفاده کرد. با استفاده از تکنیکال در این بازار ها، می توان پیش بینی دقیق تری را ارائه داد. 
 • با استفاده از آموزش مجازی تحلیل تکنیکال می توان نقاط مقاومت و حمایت را بررسی کرد.
 • با تکنیکال می توان از حجم و مبلغ معاملات در گذشته، آگاه شد.
 • با استفاده از آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال می توان تصمیمات سرمایه گذاری را بررسی کرد.
 • از آنجایی که تحلیل تکنیکال از ابزار های زیادی برای بررسی سهم ها برخوردار است. از این رو هر معامله گری می تواند با توجه به استراتژی خود، ابزار دلخواه خود را انتخاب کند.
 • با استفاده از آموزش مجازی تحلیل تکنیکال می توان، نوسانات قیمت را هم در گذشته و هم در حال، بررسی کرد.
 • با استفاده از نمودار های قیمتی تکنیکال، می توان زمان مناسب برای خرید و فروش سهم را پیدا کرد.
 • و ….

آشنایی با نمودار های قیمتی در تحلیل تکنیکال(تکنیکال آنلاین)

از آنجا که نمودار های قیمتی از مهم ترین و پرکابرد ترین ابزار تحلیل تکنیکال می باشد. از این قصد داریم شما را با انواع نمودار های قیمتی در آموزش غیر حضوری تحلیل تکنیکال، آشنا کنیم. به طور کلی تکنیکال شامل سه نمودار از جمله نمودار خطی، شمعی یا کندلی و نمودار میله ای می باشد که در ادامه راجع به این سه نمودار مطالبی را ارائه خواهیم داد.

نمودار خطی
 • در نمودار خطی هر قسمتی که قیمت بسته شده باشد، توسط یک نقطه نمایش داده می شود. در آخر این نقاط توسط خط هایی به هم وصل شده و در این صورت نمودار خطی را به وجود می آورند. این نمودار به سرمایه گذاران کمک می کند تا روند حرکت قیمت را مشاهده کنند. اما در کل باید گفت که نمودار خطی نسبت به دیگر نمودار های قیمتی، اطلاعات کمتری را در اختیار سهامداران قرار می دهد. (آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال)
نمودار میله ای
 • نمودار میله ای نموداری است که از آن برای نشان دادن حرکات قیمت در یک دوره زمانی استفاده می کنند. در این نمودار اطلاعاتی از جمله قیمت باز و بسته شدن و بالا و پایین شدن سهام نشان داده می شود. 
نمودار شمعی یا کندلی
 • می توان گفت کامل ترین نمودار تحلیل تکنیکال، نمودار کندلی یا شمعی می باشد. این نمودار اطلاعاتی را از جمله بالاترین قیمت، پایین ترین قیمت، قیمت های افتتاحیه و قیمت های باز و بسته شدن سهام در یک روز را نشان می دهد. لازم به ذکر است که نمودار شمعی تاثیر احساسات سرمایه گذاران را بر روی قیمت نیز نشان می دهد و مورد استفاده معامله گران برای زمان ورود و خروج قرار می گیرد. (آموزش مجازی تحلیل تکنیکال)
 • بهتر است بدانید که نمودار شمعی با نمودار میله ای شباهت های بسیاری دارند اما تفاوتی که موجب محبوبیت نمودار شمعی می شود، این است که این نمودار گرافیکی بوده و در این صورت معامله گران و تحلیل گران می توانند به راحتی حرکات این نمودار را درک کرده و مطابق با آن، تصمیم گیری کنند. 

آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

تمامی افرادی که قصد سرمایه گذاری در بازار های مالی را دارند و یا این که در این بازار ها فعالیت می کنند و قصد دارند که مهارت ها و دانش خود را ارتقاء دهند. همچنین تمامی علاقه مندان به سرمایه گذاری در بازار های مالی، جزء مخاطبان دوره آموزش تحلیل تکنیکال می باشند. این افراد می توانند با شرکت در دوره های تحلیل تکنیکال، صفر تا صد مهارت های تحلیل را آموزش دیده و مسیر سرمایه گذاری خود را هموار تر سازند.

لازم به ذکر است که مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، علاوه بر برگزاری کلاس های حضوری، دوره را به صورت آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال نیز برگزار می کند. در این صورت افرادی که توانایی شرکت در کلاس های حضوری در این دوره را ندارند، می توانند در دوره آنلاین تحلیل تکنیکال شرکت کرده و به صورت مجازی مهارت های مربوطه را آموزش ببینند. سپس بعد از پایان دوره، مدرک دوزبانه و بین المللی مربوطه به هنرجو ارائه داده می شود.

آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال
آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال

دوره های بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

معرفی مدارک پایان دوره آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال

مدرک آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال (آموزش مجازی تحلیل تکنیکال) مجتمع فنی تهران. قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند. به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانش پذیر قرار گیرد. همچنین دانش پذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند. 

رضا شریفی ۲-بهمن-۱۴۰۲