آموزش آنلاین مبانی بورس

آموزش آنلاین مبانی بورس

آموزش آنلاین مبانی بورس: اولین قدم برای ورود به بازار بورس را می توان آموزش مبانی بورس دانست. چرا که این آموزش می تواند تضمینی برای موفقیت افراد در سرمایه گذاری باشد. به طور قطع سرمایه گذاری در هر بازار مالی بدون برخورداری از دانش و مهارت لازم در آن زمینه، نه تنها موجب کسب سودآوری نخواهد شد، بلکه می تواند ضرر و زیان های جبران ناپذیری را به عمل بیاورد. لازم به ذکر است که سرمایه گذاری در بورس (روش های پول ساختن از طریق بورس ایران) نیز نیاز به آموزش تخصصی در این زمینه دارد و سرمایه گذاری در آن نسبت به دیگر سرمایه گذاری ها، مستثنی نخواهد بود. 

در صورتی که قصد دارید در بازار بورس سرمایه گذاری کنید، باید نسبت به اصطلاحات پرکاربرد بورس از جمله شاخص ها، کارگزاری، نوسان گیری، تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، تابلوخوانی و …. آگاهی کسب کنید. بنابراین برای یادگیری این اصطلاحات و نحوه کار با ابزار های پرکاربرد برای سرمایه گذاری، آموزش آنلاین مبانی بورس ضروری می باشد. گام بعدی پس از آموزش، ورود به بازار بورس به صورت رسمی و واقعی می باشد. حال ممکن است سوال پیش آید که برای ورود رسمی به بازار بورس چه باید کرد؟ در ادامه شما را با گام های ورود به بورس، آشنا خواهیم کرد. (آموزش مجازی مبانی بورس)

آموزش آنلاین مبانی بورس
آموزش آنلاین مبانی بورس

مراحل ورود به بورس (آموزش غیر حضوری مبانی بورس)

هر فرد برای شروع سرمایه گذاری در بورس باید مراحلی را طی کند. در ادامه شما را با مراحل ورود به بورس آشنا می کنیم.(نقش یادگیری تحلیل تکنیکال در موفقیت سرمایه گذاری بازارهای مالی)

 • همان طور که گفته شد، اولین گام برای سرمایه گذاری در بورس، آموزش آنلاین مبانی بورس می باشد.
 • دومین گام: ثبت نام در سجام
 • سومین مرحله: ثبت نام در کارگزاری برای گرفتن کد بورسی (آموزش آنلاین مبانی بورس)
 • چهارمین مرحله: تهیه سرمایه برای سرمایه گذاری
 • آخرین گام: شروع معاملات در بورس (لازم به ذکر است که برای انجام معاملات در بازار بورس، باید علاوه بر آموزش مبانی بورس با مبحث تحلیل های بورسی نیز آشنا شده و در این زمینه به صورت حرفه ای مهارت کسب کرد)

مزایای سرمایه گذاری در بورس چیست؟

به طور کلی لازم است بدانید که سرمایه گذاری در بورس نسبت به سرمایه گذاری در دیگر بازار های مالی، از مزیت های بیشتری برخوردار است. از این رو در ادامه قصد داریم شما را با مزیت های سرمایه گذاری در بازار بورس آشنا کنیم. (آموزش مجازی مبانی بورس)

 • عدم محدودیت میزان سرمایه گذاری در این بازار 

همان طور که از عنوان گفته شده مشخص است، بازار بورس برای میزان سرمایه گذاری افراد هیچ محدویتی تعیین نکرده است. به بیان دیگر افراد با حداقل سرمایه و یا حداکثر سرمایه خود، می توانند در این بازار سرمایه گذاری خود را شروع کنند.

 • قابلیت نقد شوندگی بالا در بورس

یکی از مزایای مهم سرمایه گذاری در بورس این است که بازار بورس نسبت به دیگر بازار های مالی، قابلیت نقدشوندگی بالاتری دارد. به این منظور که در صورتی که سرمایه گذاری نیاز به پول داشته باشد، می تواند خیلی سریع به سرمایه خود دسترسی پیدا کند. (آموزش غیر حضوری مبانی بورس)

 • بازدهی بالای بازار بورس

طبق آمار های به دست آمده، بازار بورس در چند سال اخیر، نسبت به دیگر بازار های مالی رشد بیشتری داشته و در نتیجه سرمایه گذاران در این بازار می توانند با سرمایه گذاری بلند مدت در این بازار، سود های کلانی به دست آورند.

 • امکان سرمایه گذاری در تمامی صنعت ها (آموزش مجازی مبانی بورس)

در بازار بورس می توان بر روی تمامی صنعت ها سرمایه گذاری کرد. به این معنا که یک سرمایه‌گذار می توان با توجه به نوع تحلیل خود، در شرکت‌ ها و صنعت‌ های مختلفی سرمایه گذاری کند.

 • امکان کسب سود به صورت تضمینی در بورس

آموزش غیر حضوری مبانی بورس : سرمایه گذارانی که نمی توانند ریسک سرمایه گذاری را بپذیرند، می توانند با سرمایه گذاری در صندوق های درآمد ثابت سرمایه گذاری، به صورت تضمینی سود کسب کنند. در واقع این صندوق ها، ماهانه به صورت ثابت مبلغی پول را به فرد سرمایه گذار می دهند. لازم به ذکر است که بورس تنها بازاری است که از این مزیت برخوردار می باشد.(بهترین مسیر برای سرمایه گذاری در صندوق های بورس)

 • امکان مشارکت در تصمیم گیری ها

سرمایه گذار بازار بورس، می تواند هنگامی که سهم یک شرکت را خریداری می کند. به اندازه سهمش در تصمیمات شرکت اظهار نظر کند.

 • امنیت بازار بورس (آموزش آنلاین مبانی بورس)

بورس یک بازار با امنیت بالا می باشد. چرا که تمامی فعالیت های این بازار مطابق با قوانین وضع شده، انجام می شود. 

آموزش آنلاین مبانی بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

همان طور که در این مقاله اشاره شد، امروزه، یکی از سرمایه گذاری های پرسود اقتصادی، ورود به بازار بورس و فعالیت در آن است. اما سرمایه گزاری در این بازار، همانند فعالیت در هر زمینه دیگری یک موضوع تخصصی محسوب به شمار می رود و هر فردی که علاقه‌‌ مند به فعالیت در زمینه سرمایه گذاری در بورس می باشد، باید آموزش‌ های لازم را برای یک فعالیت اقتصادی مطمئن، دیده باشد. بنابراین به شما توصیه می کنیم در صورتی که قصد ورود به این بازار را دارید، در دوره آموزش اصول سرمایه گذاری در بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد شرکت کرده و صفر تا صد دانش لازم در این زمینه را کسب کنید. (آموزش غیر حضوری مبانی بورس)

لازم به ذکر است که مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، علاوه بر برگزاری کلاس های حضوری، دوره را به صورت آموزش آنلاین مبانی بورس نیز برگزار می کند. در این صورت افرادی که توانایی شرکت در کلاس های حضوری در این دوره را ندارند، می توانند در دوره آموزش مجازی مبانی بورس شرکت کرده و به صورت مجازی صفر تا صد بورس را آموزش ببینند. سپس بعد از پایان دوره، مدرک دوزبانه و بین المللی دوره اصول سرمایه گذاری در بورس به هنرجو ارائه داده می شود.

آموزش آنلاین مبانی بورس
آموزش آنلاین مبانی بورس

دوره های بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

معرفی مدارک پایان دوره آموزش آنلاین مبانی بورس

مدرک آموزش مجازی مبانی بورس مجتمع فنی تهران. قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند. به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانش پذیر قرار گیرد. همچنین دانش پذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند. (آموزش غیر حضوری مبانی بورس)

رضا شریفی ۱۷-بهمن-۱۴۰۲