آموزش ارز دیجیتال سخت است یا آسان؟

آموزش ارز دیجیتال سخت است یا آسان؟

آموزش ارز دیجیتال سخت است یا آسان؟

آموزش ارز دیجیتال سخت است یا آسان؟: ارز دیجیتال یکی از جدیدترین بازار های مالی است که نظر بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. فعالیت در این بازار همانند دیگر بازارهای مالی نیاز به کسب دانش و مهارت های مخصوص به خود را دارد. بسیاری از افراد گمان میکنند که بدون مهارت میتوانند در این بازارها سودهای کلانی کسب کنند.

اما لازم به ذکر است که این تصور نادرست است و برای موفقیت در بازار ارز دیجیتال همانند سایر بازهای مالی باید دانش و مهارت های مربوطه را کسب کرد. اینکه آموزش ارز دیجیتال سخت است یا آسان سوالی است که بی شک ذهن بسیاری از علاقه مندان را به خود درگیر کرده است. در ادامه مقاله سعی میکنیم با بیان نکاتی به شما در یافتن پاسخ به این سوال کمک کنیم.(بهترین دوره ارز دیجیتال)

آموزش ارز دیجیتال سخت است یا آسان؟
آموزش ارز دیجیتال سخت است یا آسان؟

معرفی ارز دیجیتال

ابتدا بهتر است با مفهوم ارز دیجیتال آشنا شوید. ارز دیجیتال در واقع به پول دیجیتال یا الکترونیکی گفته میشود که دارای فرم فیزیکی خاصی نمی باشد و با استفاده از رایانه یا کیف پول های الکترونیکی تراکنش های مرتبط با آن انجام میگیرد. این در حالی است که همانطور که میدانید سایر اسکناس های دولتی دارای ویژگی های فیزیکی مختص به خود هستند . از لحاظ برخی از ویژگی ها مانند خرید کالا های مختلف و یا پرداخت هزینه های مرتبط با خدمات میتوان ارز دیجیتال و ارزهای فیزیکی را مشابه هم دانست. اما هدف از ایجاد ارزهای دیجیتال چه بود؟

در واقع این نوع از پول ها به دلایلی مختلفی روی کار آمد که مهم ترین و اولین دلیل آن افزایش امنیت در معاملات و جلوگیری از وقوع کلاهبرداری و تقلب بود. سپس اهداف دیگری مانند راحتتر انجام شدن معاملات، حذف کردن واسطه میان خریدار و فروشنده و … استفاده از  ارزهای دیجیتال را افزایش داد. امروزه انواع مختلف از ارز های دیجیتال در بازار موجود است که مهم ترین آن ها بیت کوین، ریپل، اتریوم و لایت کوین می باشد. در کشور ما محبوب ترین ارز دیجیتال، بیت کوین است. در ادامه مقاله اطلاعات بیشتری در رابطه با ارز دیجیتال بیان میکنیم و سعی میکنیم با بیان نکاتی به شما بگوییم که آیا یادگیری ارز دیجیتال سخت است یا آسان:

آشنایی با مراحل ورود به بازار ارز دیجیتال

 • انتخاب کیف پول مورد نظر و نصب آن
 • پیدا کردن یک صرافی معتبر
 • احراز هویت با مدارک شناسایی
 • انجام معاملات در بازار ارز دیجیتال و خرید ارز

برای سرمایه گذاری موفق در بازار ارز دیجیتال باید به چه نکاتی توجه کرد؟!

برای اینکه سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال با موفقیت انجام شود طبیعتا باید دانش مرتبط به آن را داشته باشید تا بتوانید با رعایت نکاتی بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید. با مسلط بودن بر اصول و قواعد ارز های دیجیتال سرمایه گذاری در این بازار ها کار دشواری نخواهد بود. از جمله نکاتی که به سرمایه گذاری موفق در بازار ارز های دیجیتال کمک میکند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:(خرید پکیج آموزشی ارز دیجیتال)

بررسی ارز مورد نظر

 • مهم ترین نکته در سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال تجزیه و تحلیل ارزی است که قصد خرید آن را دارید. در واقع برای دستیابی به سود بالا باید بهترین سهم را خریدار کنید که آینده خوبی دارد. یکی از راه هایی که به شما در تشخیص بهترین سهم کمک میکند، بررسی حداکثر میزان کوین در یک شبکه می باشد. همچنین برای تشخیص مناسب ترین سهم باید یک ارزیابی کلی از تاریخچه قیمت ارز داشته باشید تا بتوانید با آگاهی از گذشته ارز آینده آن را پیش بینی کرده و مورد بررسی قرار دهید.

انتخاب یک صرافی معتبر و قابل اطمینان

 • نکته مهم دیگر برای موفقیت در سرمایه گذاری ارز دیجیتال انتخاب صرافی های بزرگ می باشد چرا که تاثیر بسیاری بر افزایش قیمت ارز دارد. بنابراین برای سرمایه گذاری در این بازار ها باید همواره بهترین و معتبر ترین صرافی را انتخاب کنید.

مورد توجه قرار دادن امنیت بازار 

 • طبیعتا بررسی امنیت بازار از موارد بسیار مهم برای سرمایه گذاری می باشد. بازار ارز های دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. در واقع باید بدانید که سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی ایمنی بالایی دارد و از این نظر جای هیچگونه نگرانی نیست.

افزایش روحیه ریسک پذیری افراد

 • سرمایه گذاری در بازار  ارز های دیجیتال نیازمند روحیه ریسک پذیری بالایی می باشد. به عبارتی هر چه میزان ریسک پذیری شما بیشتر باشد سرمایه گذاری پرسود تری خواهید داشت. روحیه ریسک پذیری کمک میکند در صورتی که دچار ضرر و زیان شدید صبور باشید و رفتارهای عجولانه ای را از خود نشان ندهید.

مورد توجه قرار دادن سیاست ها

 • هر کشوری سیاست های مخصوص به خود را دارد که بدون شک بر روند سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال تاثیر گذار است. برای موفقیت در بازار ارزهای دیجیتال حتما به سیاست های قانونی کشورها توجه کنید و از اطلاعات مرتبط با آن آگاه باشید.

تعیین استراتژی

 • برای اینکه سرمایه گذاری موفق و پر سودی داشته باشید باید برای خود یک استراتژی را مشخص کنید و طبق آن عمل نمایید.

تجزیه و تحلیل فعالیت توسعه دهندگان

 • منظور از توسعه دهندگان افرادی هستند که به طور مدام در بازار ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت و سرمایه گذاری هستند. برای اینکه بتوانید سرمایه گذاری موفقی داشته باشید باید فعالیت این افراد را بررسی کنید. از این طریق در صورتی که فعالیت آن ها روند نزولی پیدا کند و یا بیشتر شود میتوانید وضعیت صعودی و نزولی بازار را تشخیص دهید.

چرا سرمایه گذاری در ارز دیجیتال محبوبیت بالایی دارد؟!!

 • قابلیت نقدشوندگی سریع دارایی ها به هر نوع واحد پولی در جهان  
 • کسب بازدهی بالا
 • امکان انجام تراکنش های مالی در سطح بین المللی
 • امنیت بالای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال 
 • به صرفه تر بودن هزینه های تراکنش در  بازار ارز دیجیتال نسبت به دیگر بازار های مالی
 • عدم وجود واسطه در بازار ارز دیجیتال و انتقال پول به‌ صورت شخص به شخص
 • امکان جا به جایی سریع پول
 • عدم امکان ردیابی تراکنش ها در بازار ارز دیجیتال (این ویژگی کمک میکند هیچ کس از میزان دارایی شما باخبر نباشد و در نتیجه نیاز به پرداخت مالیات بابت دارایی هایتان از بین برود.)
 • امکان خرید و فروش کالا و خدمات مختلف
 • و …..
آموزش ارز دیجیتال سخت است یا آسان؟
آموزش ارز دیجیتال سخت است یا آسان؟

دوره آموزش تخصصی ارز دیجیتال در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

در این مقاله سعی کردیم شما را با ارز دیجیتال و نکات مورد توجه برای سرمایه گذاری در این بازار ها آشنا کنیم. همانطور که بیان شد یادگیری اصول و قواعد ارز دیجیتال کمک میکند، سرمایه گذاری در این بازار ها کار دشواری نباشد. امروزه مراکز بسیاری اقدام به آموزش این حرفه نموده اند. یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز که با اساتید مجرب و کارورزیده به آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال پرداخته است مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد است. با شرکت در این دوره ها میتوانید صفر تا صد اصول و قواعد سرمایه گذاری را آموزش ببینید و متوجه شوید که سرمایه گذاری در ارز دیجتال سخت است یا آسان؟ طبیعتا یادگیری اصول و قواعد این بازار ها سرمایه گذاری در ارز دیجیتال را راحت میکند.(آموزش آنلاین ارز دیجیتال)

چه کسانی میتوانند در دوره ارز دیچیتال شرکت کنند؟! 

 • افرادی که قصد دارند وارد عرصه معامله گری شوند.
 • علاقه مند به کسب درآمد دلاری.
 • مدیرانی که قصد ایجاد دپارتمان های ارز دیجیتال را دارند.
 • افرادی که قصد ورود به حوزه ماینینگ دارند.
 • افرادی که در این بازار ها سرمایه گذاری کرده اند اما قصد دارند که دانش و مهارت های خود را در این زمینه افزایش دهند.
 • افرادی که هیچ پیش نیازی در بازار ارز دیجیتال ندارند.
 • تمامی علاقه مندان به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

دوره های بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

معرفی مدارک پایان دوره

مدرک دوره مجتمع فنی تهران. قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند. به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند

maryam bagheri ۱-بهمن-۱۴۰۲