آموزش حسابداری مکانیزه مقدماتی تا پیشرفته

آموزش حسابداری مکانیزه مقدماتی تا پیشرفته: امروزه، سازمان ها و شرکت ها از پیشرفت فناوری اطلاعات و تکنولوژی برای افزایش کارایی و بهره وری استفاده می کنند. در زمینه ی حسابداری، نرم افزار های متعددی به وجود آمده اند که استفاده از آن ها، حسابداری مکانیزه و سیستمی را جایگزین حسابداری سنتی کرد. حسابداری مکانیزه بسیار سریع، جای خود را در شرکت ها و سازمان ها پیدا کرد و پیشرفت روز افزونی تا به امروز دارد. در آینده با چند نرم افزار پر کاربرد در حسابداری مکانیزه آشنا خواهیم شد.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری (حسابداری مکانیزه)

  • تهیه انواع گزارش های مرتبط با کسب و کار در کمترین زمان ممکن
  • افزایش سرعت انواع محاسبات
  • پایین آمدن ریسک خطای انسانی در محاسبات
  • و …
آموزش حسابداری مکانیزه مقدماتی تا پیشرفته
آموزش حسابداری مکانیزه مقدماتی تا پیشرفته

آموزش حسابداری مکانیزه با نرم افزار هلو (آموزش حسابداری مکانیزه مقدماتی تا پیشرفته)

نرم افزار هلو، اولین و قدیمی ترین نرم افزار حسابداری در ایران است. نرم افزار هلو برای امور سنگین و حرفه ای حسابداری طراحی شده است، اما کاربران مبتدی نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. مزایای استفاده از نرم افزار هلو در امور حسابداری عبارت است از:

  • نصب و راه اندازی آسان
  • محیط کاربری ساده
  • برخورداری از استاندارد های امنیتی بالا
  • امکان گزارش گیری از برنامه هلو
  • به روز رسانی مستمر در قالب ارائه نسخه های جدید

از معایب نرم افزار هلو، می توان به پشتیبانی ضعیف آن و تاخیر در انجام پشتیبانی اشاره نمود.

آموزش حسابداری مکانیزه با نرم افزار سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم، برای شرکت ها و کسب و کار های کوچک تهیه و تولید شده است. این نرم افزار شامل بسته های مختلف: تولیدی، بازرگانی، خدماتی و … است که با توجه به نوع کسب و کار می توان هر کدام از آن ها را انتخاب کرد. از مزایای نرم افزار سپیدار سیستم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

معایب نرم افزار سپیدار سیستم

دوره حسابداری مکانیزه مقدماتی تا پیشرفته
دوره حسابداری مکانیزه مقدماتی تا پیشرفته

آموزش حسابداری مکانیزه با نرم افزار اکسل (ترفند کاربرد اکسل در حسابداری)

اکسل یک نرم افزار، شامل صفحات گسترده است که می توان اعداد و فرمول ها را در آن، سازمان دهی و تقسیم بندی کرد. نرم افزار اکسل به دلیل محیط کاربری ساده ای که دارد، می تواند برای حسابداران بسیار مفید باشد. نرم افزار اکسل (excel) به حسابداران کمک می کند تا قدرت تحلیلشان را بالا ببرند و عملکرد مناسبی در محیط کار داشته باشند. اکسل می تواند نمودار های مختلف رسم کند، سند ها و سر برگ های مختلف را ایجاد کند و محاسبات آماری پیچیده ای را انجام دهد. اکسل (excel) دارای کتابخانه ای غنی از توابع مالی و محاسباتی است. از کاربرد های اکسل در حسابداری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دوره حسابداری مکانیزه
دوره حسابداری مکانیزه

آموزش حسابداری ویژه بازار کار (آموزش حسابداری مکانیزه مقدماتی تا پیشرفته)

برای موفق شدن در بازار شغلی رشته ی حسابداری، باید به نرم افزار های پایه حسابداری مانند: اکسل تسلط داشته باشید و با یکی از نرم افزار های حسابداری مکانیزه (حسابداری سیستمی)، آشنایی داشته باشید. در دوره ی حسابداری ویژه بازار کار در مجتع فنی تهران نمایندگی میرداماد، به آموزش مفاهیم اصلی حسابداری از سطح مقدماتی تا پیشرفته پرداخته می شود و سپس آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم و نرم افزار هلو انجام می شود.