آموزش طراحی لباس با مدرک بین المللی

آموزش طراحی لباس بامدرک بین المللی: به بیان ساده، طراحی لباس هنری برای خلق پوشاک است. طراحی لباس ممکن است برای یک فرد خاص و یا گروهی خاص و یا عموم افراد صورت گیرد. طراحی لباس همواره متاثر از فرهنگ، تفکرات و نگرش های اجتماعی بوده است. طراحان لباس در حالی که به دنبال پیاده ساری ایده های خود بر روی کاغذ و پارچه هستند، همواره سعی می کنند تا بتوانند طراحی هایی باب میل مشتریان انجام دهند.

آموزشگاه طراحی لباس با مدرک بین المللی

آموزش طراحی لباس، مهم ترین شرط برای موفقیت در این رشته است. اما داشتن مدرک بین المللی برای ورود به بازار کار امری الزامی است. امروزه آموزشگاه های طراحی لباس زیادی درباره ی اعطای مدرک بین المللی ادعا می کنند، اما تنها تعداد کمی از آن ها هستند که علاوه بر آموزش صحیح، مدرک معتبر بین المللی نیز، به دانشجویان خود اعطا می کنند. داشتن مدرک معتبر، کمک قابل توجهی برای یافتن شغل در زمینه ی طراحی لباس، به شما خواهد کرد. مدرک مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، قابل ترجمه رسمی و مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد و مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی است.

آموزش طراحی لباس بامدرک بین المللی
آموزش طراحی لباس بامدرک بین المللی

آموزشگاه طراحی لباس در تهران (آموزش طراحی لباس بامدرک بین المللی)

آموزشگاه های طراحی لباس زیادی در تهران وجود دارند که انتخاب بهترین آن ها بسیار دشوار است. اما کلاس های طراحی لباس باید مشخصاتی داشته باشند. از مهم ترین معیار های انتخاب آموزشگاه طراحی لباس در تهران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • برخوردای از تجهیزات به روز و کافی به تعداد هنرجویان در کلاس ها
  • استفاده از اساتید با تجربه و ماهر
  • آموزش مهارت های مختلف و متنوع در طراحی
  • ارائه ی مدرک معتبر و بین المللی به هنرجویان پس از اتمام دوره آموزشی
  • وجود تناسب میان هزینه ی کلاس ها و مهارت هایی که از آن دریافت می شود
  • رضایت هنرجویان قبلی از کلاس های برگزار شده
  • و …

آموزش طراحی لباس (آموزش طراحی لباس بامدرک بین المللی)

طراحی لباس رشته ای تماما هنری است که برای موفق شدن در آن باید خلاق باشید. آموزش طراحی لباس، پیش نیازی ندارد. دوره ی طراحی لباس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، با تمرکز بر روی دروس تخصصی و کارگاهی طراحی لباس تدوین شده است. علاقه مندان برای ورود به دوره آموزشی طراحی لباس نیاز به توانایی و استعداد اولیه طراحی و یا دوخت ندارند، سر فصل های دوره ی طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته تدوین شده اند و مهم ترین شرط ورود به این دوره علاقه و پشت کار هنرجو و قوه ی تخیل و تجسم بالای او می باشد.

کلاس طراحی لباس
کلاس طراحی لباس

در دوره های طراحی لباس چه می آموزیم؟

موارد زیر تنها بخشی از سر فصل های آموزش طراحی لباس در مجتمع فنی تهران، نمایندگی میرداماد می باشد: