ICDL چیست؟ (مدرک icdl چیست؟)

ICDL چیست؟ (مدرک آی سی دی ال چیست؟) آی سی دی ال (ICDL)(ICDL مخفف چیست؟)، مخفف عبارت International Computer Driving Licence به معنای گواهینامه ی بین المللی استفاده از کامپیوتر است. آی سی دی ال (ICDL چیست؟)

شامل هفت مهارت می باشد و به مهارت های هفت گانه مشهور است. آی سی دی ال (ICDL) قدم اول برای ورود به دنیای کامپیوتر و فناوری اطلاعات است. آی سی دی ال (ICDL) به عنوان یک مهارت بین المللی، دانش و مهارت استفاده از کامپیوتر را در اختیار افراد قرار می دهد. آی سی دی ال اولین بار در سال 1995 توسط انجمن انفورماتیک اروپا ابداع شد.(ICDL مخفف چیست؟)

ICDL چیست؟

ICDL مخفف چیست؟: در ابتدا بهتر است به بررسی عنوان مقاله یعنی ICDL چیست؟ و مدرک ICDL چیست؟ بپردازیم. باید بدانید که ICDL در واقع به یک گواهینامه بین المللی و معتبر گفته میشود که بنیاد آی سی دی ال آن را به هنر جویان ارائه میدهد و دریافت این مدرک(مدرک ICDL چیست) نشان دهنده این است که شخص در کار با رایانه و کامپیوتر مهارت دارد. امروزه برخورداری از این مهارت برای ورود به بازار کار در هر شغل و حرفه ای ضرورت دارد و اولین سوال کارفرمایان نیز مرتبط با برخوداری از مهارت ICDL است. (ICDL چیست؟)

باید بدانید که ICDL دارای دو سطح است که امروزه مراکز و آموزشگاه های مختلفی اقدام به برگذاری دوره ها (دوره ICDL چیست؟) و کلاس هایی (کلاس ICDL چیست؟) برای ICDL نموده اند. باید بدانید که مدرک ICDL(مدرک ICDL چیست؟ ) در سراسر دنیا دارای اعتبار میباشد. ممکن است بسیار تصور کنند که یادگیری ICDL دشوار است اما باید بدانید به هیچ وجه اینگونه نمیباشد و با داشتن شناخت کمی از دانش نرم افزاری و سخت افزاری میتوانید بر اصول این حرفه مسلط شوید.(ICDL مخفف چیست؟)

ICDL مخفف چیست؟

اما ICDL مخفف چیست؟ برای اینکه بهتر و راحتتر بتوانید متوجه پاسخ سوال مدرک ICDL چیست بشوید بهتر است با معنی کامل ICDL  آشنا شوید. ICDL  در واقع مخفف عبارت International Computer Driving License به معنی مهارت کار با کامپیوتر می باشد. در واقع دوره ICDL  (دوره ICDL چیست؟، کلاس ICDL چیست؟)به عنوان یک استاندارد بین المللی که نشان دهنده مهارت های کاربردی کار با کامپوتر است می باشد.

در واقع مدرک ICDL  (مدرک ICDL  چیست) در سراسر دنیا توسط متخصصان دانشگاهی و بین المللی شناخته میشود به تایید رسیده است.  میزان افزایش اعتبار ICDL در سراسر دنیا روز به روز در حال بیشتر شدن است و در دنیای امروز بسیاری از شرکت این مدرک را به عنوان معیاری برای سنجش مهارت های کامپیوتری میشناسند. (کلاس ICDL چیست؟)

از این رو توصیه میکنیم تمامی افراد علاقه مند به ورود به بازار کار در دوره ICDL (دوره ICDL چیست) و کلاس ICDL  (کلاس ICDL چیست) شرکت کنند و مهارت های مورد نیاز را به دست آورند. مطمئن باشید با دریافت مدرک ICDL  (مدرک ICDL  چیست؟) به راحتی میتوانید وارد بازار کار شوید. (ICDL مخفف چیست؟)

مهارت های هفتگانه آی سی دی ال (ICDL)(ICDL مخفف چیست؟)

 1. آشنایی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات (IT): مفاهیم پایه فناوری اطلاعات و آشنایی با سخت افزار و نرم افزار(دوره ICDL چیست؟)
 2. آشنایی با شیوه استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل ها (Windows): آشنایی با کامپیوتر و چگونگی مدیریت فایل ها
 3. یادگیری و آموزش نرم افزار ورد (word): نحوه استفاده از نرم افزار تایپ و نامه نگاری ورد (دوره ICDL چیست؟)
 4. یادگیری و آموزش نرم افزار اکسل (Excel):نحوه استفاده از نرم افزار صفحه گسترده اکسل(کلاس ICDL چیست؟)
 5. یادگیری و آموزش نرم افزار اکسس (Access):نحوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده اکسس
 6. یادگیری و آموزش نرم افزار پاور پوینت (Powerpoint): نحوه استفاده از نرم افزار ارائه مطالب پاور پوینت(کلاس ICDL چیست؟)
 7. اطلاعات و ارتباطات (Internet): آشنایی با مفاهیم اولیه اینترنت و کار با شبکه های اینترنتی (icdl چیست)
دوره آی سی دی ال
دوره آی سی دی ال

مفاهیم آی سی دی ال 1 و 2(ICDL مخفف چیست؟)

آی سی دی ال چیست؟ آموزش مفاهیم آی سی دی ال (مدرک ICDL چیست؟) به دو قسمت 1 و 2 تقسیم بندی می شود. دوره 1 آی سی دی ال (کلاس ICDL چیست) شامل آموزش های زیر می باشد: 

 • مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات و ارتباطات(icdl چیست)
 • استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل ها – سیستم عامل Windows 10(دوره ICDL چیست؟)
 • نرم افزار واژه پرداز ۲۰۱۶ Word
 • مرور وب و ارتباطات Internet

دوره آی سی دی ال 2 (دوره ICDL چیست؟) شامل آموزش های زیر می باشد: (دوره ICDL چیست؟)

 • شیوه کار با صفحه گسترده (Excel)
 • شیوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده ها (Access)
 • شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب (Powerpoint)(کلاس ICDL چیست؟)

مزایای داشتن مدرک آی سی دی ال چیست؟(مدرک ICDL  چیست ؟)

مدرک ICDL چیست؟ (icdl چیست) با داشتن مدرک آی سی دی ال(ICDL مخفف چیست؟) میتونید کارائی خود را در محل کار بالا برده و از بهره وری بیشتری برخوردار شوید. داشتن مدرک این دوره رزومه خوبی در کسب جایگاه شغلی شما میباشد. این مدرک نه تنها در ایران، بلکه در سراسر دنیا معتبر می باشد.

این مدرک (مدرک ICDL چیست؟) در تمام سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی قابل قبول است. با گذراندن دوره های آی سی دی ال در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد میتوانید مفاهیم اساسی و پایه ای کامپیوتر را فراگرفته و مدرک این دوره را دریافت نمایید.(کلاس ICDL چیست؟)

مزایای گذراندن دوره آی سی دی ال در مجتمع فنی تهران شعبه میرداماد(دوره ICDL چیست؟-کلاس ICDL چیست؟)

برای یادگیری صفر تا صد مهارت های ICDL باید در دوره ها(دوره ICDL چیست؟) و کلاس های (کلاس ICDL چیست؟) آموزشی ICDL شرکت کنید. یکی از بهترین مراکزی که به آموزش ICDL  پرداخته است مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد است که با اساتید مجرب و در فضایی حرفه ای صفر تا صد ICDL  را به علاقه مندان آموزش میدهد و آن ها را آماده ورود به بازار کار میکند.

 • ارتقا سطح توانایی افراد در زمینه IT (مدرک ICDL چیست؟)
 • بالا بردن راندمان و کارایی شرکت ها و سازمان ها با استفاده از آی سی دی ال (دوره ICDL چیست؟)
 • دریافت مدرک بین المللی و قابل ترجمه (مدرک ICDL چیست؟)
 • یادگیری آسان با اساتید برتر در مجتمع فنی تهران شعبه میرداماد (کلاس ICDL چیست؟)
 • و …
آموزش آی سی دی ال
آموزش آی سی دی ال

دوره های آی سی دی ال (آی سی دی ال چیست؟) در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

‫3.2/5