بازاریابی و تبلیغات نوین (مدرن)

امروزه کسب و کارها با ورود تجهیزات و ابزارهای جدید و کارا (بازاریابی و تبلیغات نوین یکی از این ابزارهاست)، تغییرات زیادی داشته است. با ورود اینترنت و ابزارهای تحت آن، تمامی شیوه های تبلیغات و فروش یا حتی برندسازی دستخوش تغییر شده اند. امروزه اگر شرکت ها روال قدیمی را رها نکرده و به سوی شیوه های نوین تبلیغات و بازاریابی نروند، قطعاً شکست می خورند.

بازاریابی و تبلیغات نوین - مجتمع فنی تهران - نمایندگی میرداماد

بازاریابی و تبلیغات نوین دقیقاً چیست؟

حوزه ی Digital Marketing یا Online Marketing یا E-Marketing و… در یک جمله با عنوان (بازاریابی دیجیتال نوین) عنوان می شوند. بازاریابی و تبلیغات نوین را می توان یک روش برای تبلیغات مجازی دانست که به روش های مختلفی مانند تبلیغات در وب سایت های مختلف و مرتبط با کسب و کار افراد، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوا، ایمیل مارکتینگ و… است.

بازاریابی و تبلیغات نوین بسیار گسترده و به طور چشم گیر، روش های تبلیغات و بازاریابی را تغییر داده است. اگر مدیران به روش های سنتی به ادامه کسب و کار خود بپردازند، دیگر جایگاهی در بازار کسب و کار ندارند و قطعاً باید رویکرد خود را تغییر دهند. تغییر رویکرد بدون دانش و مهارت، قابل اجراء نمی باشد، بلکه باید به صورت برنامه ریزی شده، تغییر نگرش اول در مدیریت و بعد در کل ابعاد سازمان یا شرکت رخ دهد.

جامعه با تغییرات زیاد فرهنگی و سبک زندگی، نحوه رفع نیازهایشان نیز تغییر کرده و به سوی ابزارهایی می روند که روال را ساده تر و آسان تر کند.

برای آشنایی بیشتر با این رویکرد ها و ابزارها دوره MBA را به مدیران پیشنهاد می کنیم.

دوره ای که به صورت نوین با توجه به نیاز بازار و مشتری و با توجه به حوزه های جدید و راهکارهای نو مدیریت همگام باشد. دوره MBA یکساله جامع می تواند نیاز مدیران را برای تغییر رویکرد بر طرف کند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

برگزار کننده دوره های مهارتی

One year skill MBA

۰۲۱۲۲۲۲۲۸۱۶

WWWW.MFTMIRDAMAD.COM