دوره آموزشی فروش حرفه ای

دوره آموزشی فروش حرفه ای: یک مدیر فروش و کارمند واحد فروش قبل از اینکه بتواند مهارت های خود را بهبود یابد، باید حوزه تخصصی خود را انتخاب کند. به طور مثال اگر به حوزه آی‌ تی علاقه مندید و می خواهید در حوزه آی تی در واحد فروش فعالیت داشته باشید، باید بتوانید استراتژی فروش آن شرکت را بر مبنای علائق خود متجلی دهید. یعنی اگر آن شرکت بر مبنای روش سنتی فعالیت می کند و جزئی از ذهنیت شما نیست، باید از آن کار دوری کنید. پس بهتر است قبل از انتخاب پوزیشن کاری در حوزه فروش، حوزه فعالیت و استراتژی ذهنی خود را با حوزه فعالیت و استراتژی آن شرکت تطابق دهید.

لزوم گذراندن دوره های فروش حرفه ای

دوره فروش حرفه ای این امکان را به دانشجو ها می‌ دهد که بتوانند استراتژی ذهنی تدوین بکنند و آن را بر مبنای نیاز بازار تطابق دهند، به صورتی که بتوانند نیاز های مشتریان را برطرف کنند. تمام این شرکت ‌ها چه شرکت ‌های خدماتی، چه شرکت های تولیدی، چه صادراتی و بازرگانی و چه شرکت استارتاپی، به حوزه فروش و درآمد زایی نیاز دارند. اگر نیاز است که در حوزه فروش فعالیت داشته باشیم بهتر است قبل از تدوین برنامه بازاریابی استراتژی آن، محصول و مزیت های آن محصول را بشناسیم. بهتر است که شرکت ها قبل از تولید، برنامه‌ ریزی فروش، بازاریابی تبلیغات و خدمات پس از فروش را انجام دهند، سپس اقدام به تولید نمایند یا خدمتی را عرضه کنند.

دوره فروش حرفه ای
دوره فروش حرفه ای

دوره فروش حرفه ای در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

فروش یک مهارت است و می بایست آن را در دوره آموزشی تخصصی و کاربردی آموزش دید. روش های مختلفی در فروش وجود دارد دوره آموزشی فروش حرفه ‌ای که در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد برگزار می شود، بر مبنای متد و اصول آموزشی روز دنیا است. به صورتی که:

  1. اول استراتژی فروش و تدوین ساختار برنامه ریزی فروش را آموزش می ‌دهیم و بر مبنای آن نیاز ها یا آیتم‌ هایی که نیاز است را برای مخاطب تعیین یا مشخص می کنیم.
  2. سپس بعد از درس استراتژی، وارد بحث مدیریت تبلیغات می شویم.
  3. در درس تبلیغات آموزش می دهیم که چگونه یک کمپین تبلیغاتی بهینه و مناسب برای محصول یا خدمت تهیه می شود.
  4. بعد از آن به مهارت های فروشندگی پرداخته می شود: در درس مهارت های فروشندگی: مدیریت تیم فروش، مدیریت جلسات فروش، مدیریت قرارداد ها، فروش تلفنی و فروش حضوری را آموزش می دهیم.
  5. بعد از درس فروش، درس مدیریت ارتباط با مشتری را آموزش می دهیم. در این درس مخاطبان می آموزند که چگونه خدمات پس از فروش بهینه و متناسب ارائه کنند.

آموزش فروش حرفه ای در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

مخاطبان این دوره کارمندان فروش، کارمندان بازاریابی، مدیران فروش، مدیران روابط عمومی، مدیران تبلیغات، مدیران ارشد و مدیران میانی هستند. در دوره فروش حرفه ای در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، اساتید با استفاده از متد های تخصصی آموزشی روز دنیا مطالب مدیریت فروش را ارائه می‌کند. دوره فروش از مبتدی تا پیشرفته برگزار می شود یعنی از مبحث مدیریت استراتژیک بازاریابی تا مبحث برند سازی. پس می تواند برای تمامی افراد علاقه مند به حوزه فروش کاربرد داشته باشد.

کلاس فروش حرفه ای مجتمع فنی تهران (میرداماد)

دوره فروش حرفه ای در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد با حضور اساتید بنام و صاحب سبک برگزار می ‌شود اساتیدی که سال هاست در حوزه فروش و بازاریابی فعالیت دارند. این اساتید سعی دارند تجربیات کاری خود را و تحصیلات آکادمیکی که سپری کرده ‌اند ادغام کرده و به صورت یک ورکشاپ یا کارگاه آموزشی به مخاطبان عرضه کنند. مخاطبان پس از سپری کردن این دوره می‌توانند به عنوان کارمند فروش یا مدیر فروش در شرکت ‌های ایرانی و بین ‌المللی فعالیت داشته باشند. مهارت های فروش حرفه ای و مذاکره از جمله مهارت هایی هستند که به افراد در حوزه کاری و در حوزه اجتماعی کمک بسیار زیادی می کنند.