دوره آنلاین پکیج بورس (کلاس مجازی بورس)

دوره آنلاین پکیج بورس

دوره آنلاین پکیج بورس (کلاس مجازی بورس)

دوره آنلاین پکیج بورس (کلاس مجازی بورس): اولین سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند، این باشد که بورس چیست و چه زمانی این بازار شکل گرفت؟ در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم که بورس یک بازار مالی می باشد که در این کلمه در لغت به معنای کیف پول می باشد. در واقع بورس بازاری است در بستر اینترنت که در آن خرید و فروش دارایی ها صورت می گیرد. به طور کلی بورس انواع مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

انواع بازار بورس (دوره آنلاین پکیج بورس)
 • بورس کالا: بازاری است کاملا فعال، که در آن خرید و فروش کالا های معین انجام می شود. لازم است بدانید که در بورس کالا معمولا مواد خام و مواد اولیه معامله می شود.
 • بورس ارز: در این بازار خرید و فروش ارز های خارجی انجام می شود. بهتر است بدانید که این نوع بورس در کشور ما فعال نمی باشد.
 • بورس مسکن: همان طور که از نامش پیداست در این بازار، خرید و فروش املاک صورت می گیرد.
 • بورس انرژی: این بازار از سال ۹۱ شروع به فعالیت کرده است. لازم به ذکر است که در این بازار حامل های انرژی و اوراق بهادار معامله می شود.
 • بورس اوراق بهادار: به بازاری که در آن خرید و فروش اوراق بهادار انجام می شود، بورس اوراق بهادار گفته می شود. در این نوع بورس دارایی هایی مانند سهام، اوراق مشارکت و … مورد معامله قرار می گیرد. (کلاس مجازی بورس)
آشنایی با تاریخچه بورس

اندیشه بازار بورس زمانی شکل گرفت که تعدادی از بازرگانان اروپایی از فعالیت های خود ضرر کرده بودند و آن ها به دنبال راه حلی بودند که بتوانند این ضرر را کم کرده و به حداقل برسانند. و در نتیجه آن ها تصمیم گرفتند که افرادی با فعالیت های خود شریک کرده تا بتوانند سود و زیان احتمالی خود را با آن ها تقسیم کنند. بعد ها با گسترش این مبادلات در اروپا، نیاز به مراکزی بود که سرمایه گذاران بتوانند با سرمایه پذیران ارتباط برقرار کنند. و سرانجام چنین مرکزی تاسیس شد و نام آن را بورس نامیدند. (آموزش غیر حضوری پکیج بورس)

دوره آنلاین پکیج بورس
دوره آنلاین پکیج بورس

مزایای سرمایه ‌گذاری در بورس چیست؟

 • در صورت آموزش مهارت های تحلیلی در بازار بورس، افراد می توانند سود بیشتری را کسب کنند.
 • قابلیت نقدشوندگی در بازار بورس بهتر از دیگر بازار های مالی می باشد.
 • از دیگر مزایای بازار بورس را می توان کنترل نقدینگی و تورم دانست. (دوره آنلاین پکیج بورس)
 • با سرمایه گذاری در بورس می توان ارزش دارایی و سهام را در برابر تورم حفظ کرد. 
 • برای سرمایه گذاری در بورس لازم به سرمایه هنگفتی نیست. 
 • خرید و فروش در بازار بورس در هر مکانی امکان پذیر است و شما می توانید با استفاده از اینترنت در هر مکانی معاملات مورد نظر را انجام دهید.
 • یکی دیگر از مزایای سرمایه گذاری در بورس این است. که این بازار برای سرمایه گذاری جزء مکان های بسیار امن شناخته شده است. چرا که تمامی فعالیت های این بازار مطابق با قوانین وضع شده، انجام می شود.
 • انجام معاملات در بازار های بورسی نسبت به دیگر بازار های مالی از مقدار کارمزد پایین تری برخوردار است.
 • کلاس مجازی بورس: در بازار بورس می توانید همزمان در چند صنعت مختلف سرمایه گذاری کنید. 
 • سرمایه گذاری در بازار بورس برای همه افراد امکان پذیر است. اما بهتر است کسانی وارد این بازار شوند که از علم و مهارت لازم در این زمینه برخوردارند. چرا که در این صورت می توانند از این بازار سود های کلانی کسب کنند. 
 • و ….

مراحل ورود به بازار بورس

 1. مرحله اول: کسب اطلاعات در زمینه بورس
 2. گام دوم: تهیه سرمایه برای ورود به بازار بورس
 3. مرحله سوم: دریافت کد بورسی برای ورود رسمی و واقعی به بازار بورس
 4. گام چهارم: آشنایی با سامانه معاملات و نحوه خرید و فروش سهم
 5. مرحله پنجم: انجام تحلیل های بورسی برای خرید و فروش سهم

روش های سرمایه گذاری در بورس

روش مستقیم برای سرمایه گذاری (دوره آنلاین پکیج بورس)

 • در روش مستقیم، معاملات به صورت مستقیم با مراجعه به کارگزاری یا به صورت معاملات آنلاین، صورت می گیرد.

روش غیر مستقیم برای سرمایه گذاری

 • در روش غیر مستقیم، خرید و فروش سهام به طور غیر مستقیم از طریق صندوق های سرمایه گذاری انجام می شود.

دوره آنلاین پکیج بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

تمامی علاقه مندان به آموزش صفر تا صد بورس، همچنین کسانی که در این بازار فعالیت می کنند. اما قصد دارند که به صورت حرفه ای فعالیت خود را ادامه دهند، می توانند با شرکت در دوره های آموزش پکیج بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، از پایه تا سطح پیشرفته تحلیل ها و مباحث بورسی را آموزش ببینند و مهارت های لازم را برای انجام خرید و فروش و تحلیل سهم ها به دست آورند. 

لازم به ذکر است که مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، علاوه بر برگزاری کلاس های حضوری بورس، دوره را به صورت دوره آنلاین پکیج بورس نیز برگزار می کند. در این صورت افرادی که توانایی شرکت در کلاس های حضوری در این دوره را ندارند، می توانند در کلاس مجازی بورس شرکت کرده و به صورت غیر حضوری مهارت های مربوطه را آموزش ببینند. سپس بعد از پایان دوره، مدرک دوزبانه و بین المللی مربوط به دوره آموزش مجازی پکیج بورس به هنرجو ارائه داده می شود.

دوره های بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

معرفی مدارک پایان دوره کلاس مجازی بورس

مدرک دوره آنلاین پکیج بورس مجتمع فنی تهران. قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند. به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانش پذیر قرار گیرد. همچنین دانش پذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند. (آموزش غیر حضوری پکیج بورس)

دوره آنلاین پکیج بورس
دوره آنلاین پکیج بورس
‫۵/۵ ‫(۱ نظر)
ساره صمدی ۵-آبان-۱۴۰۰