دوره طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر

بیشتر متقاضیان علاقه مند به یادگیری دوره های طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر، با اصول ساخت و سنگ شناسی و موارد مربوط دیگر با این رشته آشنایی کافی ندارند و حتی در بعضی موارد عده ای با این رشته هنری و شاخه های مربوط با  آن بیگانه هستند و برای اولین بار با اصطلاحات و مفاهیم این رشته برخورد میکنند.

برای آشنایی کامل و درک بهتر درس، مدرس موظف است اول از هر چیزی در باره اصطلاحات و مفاهیم طراحی طلا و جواهر،توضیحات کامل همراه با مثال های عملی برای دانشجویان ارائه بدهد که معمولا در حین تدریس با کامپیوتر مدرس زمان کافی برای توضیحات این چنینی را نداشته و مبنی  بر اینکه دانشجو اطلاعات مرتبط با این رشته را از قبل مطالعه کرده است،فقط توضیح دستورات نرم افزار را بیان میکند و با ساخت قطعات طلا و جواهر در نرم افزار کلاس را پیش میبرد.

حال با در نظر گرفتن اینکه افرادی در کلاس حضور دارند،که با بیشتر توضیحات ساخت قطعات به کمک نرم افزار در کلاس نا آشنا بوده و قدرت یادگیری درس  را به خوبی و اصولی ندارند.

[column lg=”4″ md=”4″ sm=”12″ xs=”12″ mdoff=”4″ lgoff=”4″ ]
[/column]

طراحی طلا و جواهر با کامپیوتر فقط طراحی تنها نیست و طراح در واقع سازنده مجازی خطاب می شود و قرار است نتیجه کار وی با پرینترهای سه بعدی پرینت یا به عبارت دیگر ساخته شود و به عنوان محصول نهایی و قابل استفاده به بازار وارد شود.امروزه با پیشرفت تکنولوژی ساخت طلا و جواهر با دست ، جای خود را به ماشین آلات داده و در حال حاضر این وظیفه به عهده پرینترهای سه بعدی است.

به همین دلیل ما وظیفه خود میدانیم تا با آگاهی دادن به افراد علاقمند به یادگیری طراحی طلا و جواهر با نرم افزار آنها را قبل از شروع دوره نرم افزار با مفاهیم کلی آشنا کنیم و آنها را در مسیر درست آموزش قرار دهیم.

[column lg=”4″ md=”4″ sm=”12″ xs=”12″ mdoff=”4″ lgoff=”4″ ]
[/column]
رضا شریفی ۱۲-مهر-۱۳۹۶