دوره مدیریت ذهن (آموزش مدیریت ذهن)

دوره مدیریت ذهن (آموزش مدیریت ذهن): زنان و مردان امروز، به سرعت پیشرفت فردی خود اهمیت می دهند. در نیم قرن گذشته با افزایش سرعت تغییرات در جهان، علوم جدیدی توسط دانشمندان، محققین روانشناس و روان کاو بزرگ دنیا در کشورهای پیشرفته از جمله آمریکا بوجود آمدند تا انسان ها بتوانند سرعت رشد فردی خود را به سرعت تغییرات در دنیای امروز برسانند.
در ابتدا این علوم به بررسی نحوه شکل گیری رفتار و شخصیت در فرد می پردازد و سپس با ارائه راهکارهای کاربردی برای چگونگی تغییر رفتار و شخصیت در فرد جهت ارتقای سطح کیفی زندگی از جمله سرعت بخشیدن به یاد گیری مهارت های مختلف، پیدا کردن شغل مورد علاقه و رسیدن به درآمد مناسب را آموزش می دهد. این علوم با استفاده از متدهای روز دنیا و با الگوبرداری از انسان های موفق و شناخت عملکرد سیستم مغز تبدیل به سریع ترین روش کاربردی رشد و پیشرفت فردی شده است.
دپارتمان مدیریت شخصیت با ارائه این علوم می تواند به شما کمک کند تا با عملکرد مغز و ضمیرناخودآگاه آشنا شده و الگوهای ذهنی خود را تغییر دهید و مجددا سیستم مغز و ضمیرخودآگاه خود را جهت موفقیت برنامه ریزی نمایید. شما با گذراندن دوره های مدیریت ذهن می توانید در کار و درآمد، روابط عاطفی و اجتماعی، سلامتی جسم و ذهن و یادگیری مهارت های مختلف، نتایج مثبت و مناسب خود را بدست آورید.

دوره مدیریت ذهن (آموزش مدیریت ذهن)
دوره مدیریت ذهن (آموزش مدیریت ذهن)

دروس دوره و کاربردهای آن:

ردیف دروس کاربرد
1 تاریخچه این علوم پیدا کردن دیدگاه علمی، درک بهتر تکنیک ها و موارد آموزشی
2 قوانین مغز و ضمیر ناخودآگاه آشنایی با مغز و ضمیرناخودآگاه و اثر گذاری رو مغز و ناخودآگاه
3 ارتباط موثر بهبود روابط عاطفی، اثر گذاری روی انسان ها، ایجاد حس اعتماد
4 پیش فرض های موفقیت رسیدن به نگرش انسان های موفق
5 اصول هدف گذاری رهایی از سردرگمی، افزایش راندمان، سریع تر رسیدن به هدف
6 تکنیک فراتر از واقعیت بر طرف کردن انواع ترس ها
7 تکنیک آنکراژ مدیریت هیجانات در لحظه استرس و خشم، ایجاد حس اعتماد به نفس
8 تکینک های حال خوب افزایش سطح انرژی و روحیه و داشتن زندگی شادتر