دوره MBA آنلاین

دوره MBA آنلاین

دوره MBA آنلاین

دوره MBA آنلاین: در دنیای امروز یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل در زمینه رونق و گسترش کسب و کارهای مختلف یادگیری تخصص و مهارت های مرتبط با MBA میباشد. بی شک صاحبان کسب و کار ها و یا افرادی که به نوعی با مدیریت مراکز مختلف ارتباط دارند تا کنون بارها نام MBA  را به عنوان عاملی در شکوفایی مشاغل شنیده اند.اما ممکن است این سوال در ذهن بسیاری از علاقه مندان ایجاد شود که MBA چیست؟ شامل چه مواردی میشود؟ یادگیری این حرفه مناسب چه کسانی است؟ و …

به طور کل باید بدانید که MBA مباحثی را شامل میشود که در واقع زمینه ای برای رشد در مسیر مشاغل مختلف میباشد. امروزه صاحبان مشاغل و کارفرمایان به دنبال استخدام افرادی هستند که در زمینه MBA تخصص دارند و از این رو این رشته علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است. در بیشتر نقاط کشور دوره MBA  برگذار میشود که به طور تخصصی این حرفه را به علاقه مندان آموزش میدهد. در ادامه شما را به طور کامل با MBA آشنا میکنیم.(آموزش MBA آنلاین)

دوره MBA آنلاین
دوره MBA آنلاین

مدرک MBA چیست؟(دوره MBA آنلاین)

مدیریت بازرگانی یا MBA رشته ای است که فرد با گذراندن تحصیلات مرتبط با آن مهارت های فنی، مدیریتی و رهبری به دست می آورد و در نتیجه میتواند در سمت مدیر عاملی به فعالیت بپردازد. در واقع دوره MBA آنلاین کمک میکند تا افراد درک بهتری از فعالیت های عمومی مدیریت کسب و کار داشته باشند و تمامی رشته های حسابداری، امور مالی، بازاریابی و مدیریت را در بر میگیرد.

شرکت در دوره MBA و کسب مدرک معتبر مرتبط با آن کمک میکند تا در کسب و کار ها و مدیریت مراکز مختلف فرد بتواند هوشمندانه و حرفه ای عمل کند و همچنین به ایجاد کسب و کارهای جدید نیز کمک خواهد کرد. با دریافت این مدرک شما میتوانید شغلی که در آن مشغول به فعالیت هستید را ارتقا دهید و یا در یک صنعت و حرفه جدید شروع به فعالیت کنید. در ادامه اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار میدهیم.(علوم و فنون دوره mba)

هدف از شرکت در دوره MBA آنلاین و دریافت مدرک MBA چیست؟
 • با کسب مهارت های MBA می توانید قدرت هدایت یک کسب و کار را به دست آورید.(ثبت نام MBA)
 • با گذراندن دوره جامع MBA، توانایی اداره و رهبری بخش های مختلف یک سازمان، از جمله بخش های بازاریابی و فروش، بخش اطلاعات، بخش های تولیدی و …. را به دست می آوردید.
 • با تحصیل در رشته MBA می توانید در یک بخش تخصصی سازمان، تحولی را طراحی و یا ایجاد کنید.
 • پس از طراحی تحول در یک بخش سازمان، می توانید آن را در کل سازمان هدایت و رهبری کنید.
 • با کسب مهارت های MBA، قدرت کارآفرینی را به دست می آورید.(mba مخفف چیست)
 • با استفاده از علم و دانش خود، می توانید مديران سازمان های اقتصادی و اجتماعی را در زمینه های مختلف مدیریتی مشاوره کرده و آن ها را راهنمایی کنید.
 • و ….

چه کسانی باید در دوره MBA آنلاین شرکت کنند؟

کلاس آنلاین MBA (دوره مجازی بازاریابی مدرن): حال ممکن است این سوال در ذهن بسیاری از افراد ایجاد شود که شرکت در دوره MBA مناسب چه کسانی است. طبق مطالبی که در بالا بیان کردیم هدف اصلی از این دوره مدیریت کسب و کار میباشد و از این رو صاحبان مشاغل یا کسب و کارهایی که دانش و مهارت کافی در این زمینه را ندارند اما قصد دارند که مجموعه یا سازمان تحت نظارتشان را توسعه دهند بهتر است در دوره MBA شرکت کنند و مهارت های مورد نیاز را به دست آورند. این نکته را فراموش نکنید که صاحبان مشاغل نوپا بدون داشتن دانش کافی در این زمینه به موفقیت دست نخواهند یافت. به طور کل کسب این مهارت مناسب افرادی که قصد فعالیت در هر یک از حرفه های زیر را دارند میباشد:

رشته MBA چه گرایش هایی را شامل میشود؟

بهترین گرایش MBA کدام است؟ : MBA دارای گرایش های بسیاری است که هر یک مباحث مختلفی را شامل  میشود و بازار کار متفاوتی دارد. از این رو پیش از ورود و تحصیل در MBA  باید ابتدا گرایش مورد نظر خود را انتخاب کنید. به طور کل گرایش های رشته MBA عبارتند از: 

 • گرایش کارآفرینی MBA 
 • گرایش خدمات MBA 
 • گرایش رفتار سازمان و منابع انسانی MBA 
 • گرایش فناوری اطلاعات MBA 
 • گرایش کسب و کار بین المللی MBA 
 • گرایش استراتژی MBA 
 • گرایش عمومی MBA 
 • آموزش غیر حضوری MBA: گرایش مالی MBA 
 • گرایش بازاریابی MBA 
 • گرایش عملیات و زنجیره تامین MBA 
 • گرایش سیستم های اطلاعاتی MBA

مهارت های مورد نیاز برای ورود به حرفه MBA!!

 1. فردی که در رشته MBA فعالیت میکند باید دارای توانایی انجام کار گروهی باشد تا بتواند برای اعمال درست روش های مدیریتی با سایر افراد و همکاران خود فعالیت کند.(دوره جامع MBA ،MBA مخفف چیست؟)
 2. از دیگر مهارت های مورد نیاز برای ورود به دوره MBA آنلاین توانایی برقراری ارتباط درست و اصولی در جمع میباشد. در واقع در این حرفه فرد باید بتواند به درستی با افراد مختلف ارتباط برقرار کند.
 3. بی شک در مسیر هدایت هر شرکت مدیر یا مسئول آن مجموعه با چالش و مسائل مختلفی رو به رو خواهد شد که برای برطرف کردن آن باید از مهارت حل مسئله برخوردار باشد. تا بتواند مسائل مختلف را تجزیه و تحلیل و بهترین راه را برای حل آن به کار گیرد.
 4. برخورداری از مهارت انگیزشی از دیگر مهارت های مورد نیاز برای ورود به این حرفه است. چرا که دادن روحیه و انگیزه به کارکنان از اصلی ترین ارکان مدیریت کسب و کار است.
دوره MBA آنلاین
دوره MBA آنلاین

دوره MBA آنلاین در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

در این مقاله سعی کردیم شما را با رشته MBA آشنا کنیم. همانطور که بیان شد این رشته کاربردهای بسیاری دارد و از این رو امروزه از بازار کار بینظیری برخوردار است. از این رو توصیه میکنیم افرادی که به فعالیت در این حوزه علاقه مندند با شرکت در دوره های آموزشی مهارت های مرتبط با این حرفه را به دست بیاورند.

یکی از بهترین مراکزی که به برگذاری دوره MBA(دوره MBA آنلاین) پرداخته است مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد است که با اساتید مجرب و در محیطی حرفه ای تمامی مهارت های مورد نیاز را به شما آموزش میدهد و با ارائه مدرک معتبر میتوانید به راحتی به فعالیت در این حرفه بپردازد.(آموزش آنلاین MBA (بازاریابی مدرن))

دوره های دپارتمان مدیریت کسب و کار (مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد)

معرفی مدارک پایان دوره

مدرک دوره مدیریت کسب و کار و گرایش های مالی مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد. قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانش پذیر قرار گیرد. همچنین دانش پذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

‫5/5 ‫(1 نظر)
maryam bagheri 23-آذر-1401