سایت مجتمع فنی تهران (میرداماد)

سایت مجتمع فنی تهران (میرداماد): مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد موفق به اخذ رتبه ی نمایندگی برتر طی ۵ سال، در سال های ۹۰-۹۱-۹۲-۹۵-۹۶ در بین نمایندگی های استان تهران گردیده است. لازم به ذکر است، مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد تنها نمایندگی می باشد که دارای ایزوی تخصصی آموزشی IWA2 و همین طور ISO9001 و Isp10015 در جهت ارتقای کیفیت خدمات می باشد. هم چنین در سال ۹۴ نیز، جایزه ی اصالت کیفیت را دریافت کرده است. مجتمع ‌فنی ‌تهران (میرداماد) دوره های آموزشی مختلفی در زمینه‌ های گوناگون ارائه می‌ کند که جزئیات آن ها در دپارتمان ‌های مربوطه مدیریت می ‌شود. ورود به صفحه ی اصلی مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

مجتمع فنی

مجتمع فنی تهران برترین موسسه آموزشی کشور در حوزه فناوری است. هم چنین برگزیده ی دومین جشواره ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) می باشد. مجتمع فنی دارنده ی گواهینامه ی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان می باشد. هم چنین، مجتمع فنی دارنده گواهینامه ی ISO 10004:2010 است. مجتمع فنی تهران همواره، تلاش خود را بر این داشته است که با رشد دنیای فناوری اطلاعات، هماهنگ باشد و بتواند جدید ترین دوره های آموزشی را به علاقه مندان ارائه دهد. مجتمع فنی در طول فعالیت آموزشی خود، خدمات مختلفی برای تامین نیاز های روز جامعه ارائه داده است.

مجتمع فنی تهران (میرداماد)

مجتمع فنی تهران (میرداماد) دارای سایت های آموزشی مجهز به بهترین تجهیزات هوشمند آموزشی است. سایت های آموزشی مجتمع فنی تهران (میرداماد) مجهز به کامپیوتر هایی با بالا ترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، پروژکتور ها و سیستم های آموزشی هوشمند هستند. هم چنین در پایان هر جلسه آموزشی، مطالب ارائه شده در سایت های کامپیوتری و نیز مطالب نوشته شده بر روی تخته وایت برد توسط امکانات هوشمند نصب شده در کلاس ها، قابل عکس برداری و فیلم برداری بوده و در اختیار دانش پذیران مجتمع فنی تهران (میرداماد) قرار می گیرد. هدف مجتمع فنی تهران (میرداماد)، آموزش با بالا ترین حد کیفیت و بدون اتلاف وقت است.

دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران

دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران مختص به حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر نمی باشد. بلکه در زمینه های مختلفی فعال است. دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران به دپارتمان های آموزشی تقسیم می شود. دپارتمان های آموزشی فعال در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد به شرح زیر می باشد:

مجتمع فنی تهران میرداماد

مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، با برخورداری از اساتید مجرب اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نموده است. مجتمع فنی تهران میرداماد، همواره سعی بر این داشته تا رضایت خاطر دانش پذیران خود را جلب نماید. در این راستا، مجتمع فنی تهران میرداماد، دوره های آموزشی خود را بر اساس نیاز روز دانش پذیران و تقاضای آن ها تدوین نموده است. برای اطلاع از تمامی کلاس ها و دوره های آموزشی، می توانید به سایت مجتمع فنی تهران میرداماد به نشانی www.mftmirdamad.com مراجعه نمایید.

شعبه های مجتمع فنی در تهران

نزدیک ترین مجتمع فنی در پاسداران

با توجه به پر طرفدار بودن مجتمع فنی تهران در سراسر کشور، متقاضیان آموزش، سعی بر این دارند تا نزدیک ترین شعبه مجتمع فنی به محل زندگی خود را بیابند. مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، نزدیک ترین شعبه مجتمع فنی در پاسداران است. با توجه به جمعیت این منطقه (پاسداران) و پر رفت و آمد بودن آن (پاسداران) و تقاضای زیاد، مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، مناسب ترین شعبه برای انتخاب است. هم چنین برای انتخاب نزدیک ترین شعبه مجتمع فنی تهران پاسداران، مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، بهترین انتخاب است.

مدارک مجتمع فنی تهران

مدرک مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی است که مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی است و به عنوان یک Skill Certificate (گواهینامه ی مهارتی) می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و هم چنین جز رزومه ی کاری و مهارتی دانش پذیر قرار گیرد. هم چنین دانش پذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از موسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

مزایای مجتمع فنی تهران (نمایندگی میرداماد)

 • برترین نمایندگی مجتمع فنی تهران در ایران
 • ارائه گواهی پایان دوره دو زبانه از مجتمع فنی تهران به عنوان معتبر ترین برند آموزشی کشور
 • ارائه گواهی پایان دوره از سازمان مدیریت و پژوهش استانداری تهران (کارکنان دولت)
 • ارائه گواهی پایان دوره بین المللی از موسسات آموزشی معتبر
 • حضور اساتید به نام و برجسته در این مرکز
 • دارای مشاوران مجرب و متخصص در حوزه آموزش
 • فضای آموزشی مجهز به جدید ترین فناوری روز دنیا
 • استفاده از متد آموزشی روز دنیا بر اساس آموزش عملی و شغل محور
 • داشتن بالا ترین ابزار و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات
 • دارای ایزوی تخصصی آموزش IWA2
 • دارای ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۱۵ در خصوص کیفیت و خدمات به مشتریان

جوایز و گواهینامه های حرفه ای مجتمع فنی (میرداماد)

 • دریافت جایزه ی اصالت کیفیت و مشتری مداری در سال ۹۴
 • دریافت گواهینامه ی مدیریت تداوم کسب و کار از TUV آلمان
 • دریافت تندیس فناوری و مهارت در همایش فناوری و مهارت
 • دریافت تندیس و لوح تقدیر در جشنواره ی ستاره های برتر فناوری به عنوان شخصیت محبوب
 • انتخاب سازمان نمونه از طرف مجله سروش
‫۰/۵ ‫(۰ نظر)