لوگو مجتمع فنی تهران میرداماد

سمینارها(برگزاری دوره های تخصصی برای سازمانها و شرکتها)

سمینارها: برگزاری دوره تخصصی اکسل پیشرفته برای کارکنان شرکت گلدیران

دوره تخصصی اکسل پیشرفته برای کارکنان شرکت گلدیران

تدریس دوره به مدت 20 ساعت توسط خانم مهندس رضایی یکی از اساتید مجرب مجتمع فنی تهران انجام گرفت که در پایان دوره به همه کارکنان مدرک معتبر دوزبانه از مجتمع فنی تهران اعطا گردیده است.

دوره تخصصی اکسل پیشرفته برای کارکنان شرکت گلدیران
دوره تخصصی اکسل پیشرفته برای کارکنان شرکت گلدیران

اولین سلسله کارگاه های آموزشی هنر جدید و رسان های نوین با همکاری دانشکده های هنر سراسر تهران

سمینارها
سمینارها

دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی 15 آذر ماه 1395 میزبان گروه آموزش عالی هنر مجتمع فنی تهران (نمایندگی میرداماد) بود.

اولین کارگاه هنر جدید و رسانه های نوین با افتخار در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز با همکاری مدیر گروه ارتباط تصویری این دانشکده جناب آقای رخشان و با حضور اساتید این گروه آموزشی و حضور افتخاری جناب آقای دکتر نورانی مدیر گروه محترم دانشکده هنر واحد دانشگاهی علوم تحقیقات در ساعت 10 صبح 15 آذز ماه 1395 با بیان تعریف هنر جدید و اهداف عالیه دپارتمان آموزش عالی هنر مجتمع فنی تهران توسط بی تا بهرامی قصر مدیر این گروه آغاز و با تدریس یکی از مدیوم های جذاب گروه هنر های جدید توسط علی پناهی تا ساعت 12 ادامه پیدا نمود.

در روز دوم از سلسله کارگاه های هنر جدید در این دانشکده با حضور جناب آقای دکتر سید نظام الدین امامی فر و سرکار خانم شیما آقای دستیار اجرای ایشان کارگاه نقاشی سه بعدی اجرا و بسیار مورد استقبال دانشجویان گروه نقاشی و گرافیک این دانشکده قرار گرفت. به تمامی شرکت کنندگان در این کارگاه از طرف مجتمع فنی تهران “گواهی شرکت در کارگاه هنر معاصر  رسانه های نوین ” اعطا خواهد گردید.


اولین سلسله کارگاه های آموزشی هنر جدید و رسان های نوین با همکاری دانشکده های هنر سراسر تهران

کارگاه های آموزشی هنر جدید و رسان های نوین با همکاری دانشکده های هنر سراسر تهران
کارگاه های آموزشی هنر جدید و رسان های نوین با همکاری دانشکده های هنر سراسر تهران

دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب 17 آذر ماه 1395 میزبان گروه آموزش عالی هنر مجتمع فنی تهران (نمایندگی میرداماد) بود.

کارگاه مدیای جدید / صدا، سیستم، کنترل روز چهارشنبه راس ساعت 13 با تعریف هنر جدید و تاثیر ورود مدیوم های جدید بر آثار هنری و هنرمند معاصر توسط بی تا بهرامی قصر آغاز و با تدریس علی پناهی مدرس دوره مدیای جدید ، تا پایان ساعت 15 ادامه پیدا نمود. در این کارگاه که جمعی از دانشجویان این دانشکده در مقطع کارشناسی ارشد ( ارتباط تصویری ) و کارشناسی ( معماری ) برگزار گردید با استقبال خوبی روبرو شد و برای تمامی شرکت کنند گان کارگاه آموزشی بسیار جدید بود . به تمامی شرکت کنندگاه گواهی شرکت در کارگاه آموزشی “هنر جدید و رسانه های نوین” اعطا خواهد گردید.


سمینار بورس با سخنرانی دکتر علی دهدشتی نژاد

سمینار بورس با سخنرانی دکتر علی دهدشتی نژاد
سمینار بورس با سخنرانی دکتر علی دهدشتی نژاد

سمینار آشنایی با راز ثروت آفرینی در بورس در تاریخ 95/08/20

آشنایی با عوامل علمی و تخصصی موفقیت در بورس

همه ما از درآمد بیشتر و سرمایه گذاری استقابل می کنیم و همیشه تمایل داریم تا راهی مطمئن برای افزای سرمایه یا پس انداز خود پیدا کنیم. برخی افراد بورس را به عنوان پیشنهادی برای سرمایه گذاری آسان و برخی دیگر به عنوان مثالی از نحوه شکست خود  می شناسند. اما اگر می خواهید در این حوزه فعالیت نمایید می بایست تعریف های تجربی و احساسی و گاهاً ضد و نقیض اطرافیان را نادیده گرفته و با مطالعه منابع مختلف و شرکت در دوره های متنوع سرمایه گذاری خود را آماده ورود به این دنیای پرهیجان و پرتلاطم نمایید.

نکته قابل ذکر این است که ورود به دنیای سرمایه و بورس شما را یک شبه پولدار نمی کند! و شرکت در این سمینار ها تنها به کسانی توصیه می گردد که برای دنبال نمودن اهداف خود آماده یادگیری و تلاش هستند.

مخاطبان این سمینار، افراد علاقه مند به ارتقاء سطح درآمد و کسب ثروت بیشتر اعم از تجار، کارمندان، مدیران سطح عالی و میانی و … بودند.

سخنران این سمینار دکتر علی دهدشتی نژاد بودند که با توجه به سابقه درخشان ایشان در بازارهای مالی و سرمایه گذاری، نکات گرانبهایی را در اختیار شرکت کنندگان قراردادند.


نخستین نشست تخصصی  هنر معاصر و رسانه های جدید

نخستین نشست تخصصی ” هنر معاصر و رسانه های جدید ” در تاریخ پانزدهم مهرماه 1395 توسط مجتمع فنی تهران (نمایندگی میرداماد ) برگزار گردید.

این نشست با هدف معرفی هنر معاصر و رسانه های جدید و همچنین رونمایی از دپارتمان ” آموزش عالی هنر ” با حضور اساتید برجسته و به نام این عرصه همچون علی اتحاد, رامین اعتمادی بزرگ , بی تا بهرامی قصر , علی پناهی , یاسر خاسب , امیر راد , اشا صدر اشکوری و هادی مومنی برگزار گردید.

نخستین نشست تخصصی هنر معاصر و رسانه های جدید
نخستین نشست تخصصی هنر معاصر و رسانه های جدید

بازتاب رسانه ای این نشست در خبرگزاری های رسمی و معتبر کشور نیز توجه علاقه مندان به هنر را به خود جلب کرد.

لینک خبر در وب سایت ایسنا

لینک خبر در وب سایت ایلنا

لینک خبر در وب سایت ایرنا