شروع دوره افتر افکت و پریمیر ( استارت آموزش After Effects و Premiere )

شروع دوره افتر افکت و پریمیر ( استارت آموزش After Effects و Premiere )

شروع دوره افتر افکت و پریمیر ( استارت آموزش After Effects و Premiere )

شروع دوره افتر افکت و پریمیر (استارت آموزش After Effects و Premiere): شروع دوره افتر افکت و پریمیر در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد به هنرجویان کمک می کند تا مباحث و نحوه کار کردن با این دو نرم افزار را به طور کامل و تخصصی بیاموزند. در این دوره با استارت آموزش After Effects و Premiere، هنرجویان با امکانات آن ها از مقدماتی تا پیشرفته آشنا می شوند. تا بتوانند با استفاده از این نرم افزارها مهارت های لازم را به دست آورند و آن را بهبود بخشند.

پس از پایان دوره، با گرفتن مدرک معتبر از مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، هنرجویان می توانند وارد بازار کار شوند و در کار خود موفق شوند و پیشرفت کنند. در ادامه این مقاله اطلاعات بیشتری درباره افتر افکت و پریمیر در اختیارتان قرار خواهیم داد.

توضیحی درباره افترافکت و پریمیر؟

افترافکت یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای انیمیشن سازی، سینمای دیجیتال و ایجاد جلوه های ویژه است که توسط شرکت Adobe توسعه داده شده است. همچنین پریمیر هم توسط شرکت Adobe توسعه یافته و یکی از بهترین نرم افزار تدوین ویدئو و فیلم است.

هر دو این نرم افزارها به دلیل امکانات پیشرفته و خلاقیتی که به کاربران می دهند، از نرم افزارهای محبوب و پر طرفدار هستند که امروزه خیلی از این دو نرم افزار استفاده می شود.

شروع دوره افتر افکت و پریمیر ( استارت آموزش After Effects و Premiere )
شروع دوره افتر افکت و پریمیر ( استارت آموزش After Effects و Premiere )

افتر افکت چه کاربردهایی دارد ؟

از افتر افکت برای ایجاد جلوه های ویژه، ساخت انیمیشن، تولید محتوای دیجیتال و… استفاده می شود. در ادامه به توضیح مختصری از دو مورد از آن ها می پردازیم:

 • تولید انیمیشن ها: افتر افکت به کاربران این امکان را می دهد تا انیمیشن ها را به صورت دو بعدی و سه بعدی ایجاد کنند. با استفاده از این نرم افزار می توانید انیمیشن های شخصیتی و موشن گرافیک تولید کنید.
 • ایجاد جلوه های ویژه: با استفاده از نرم افزار افتر افکت می توانید افکت های ویژه ای را مانند انفجار، آتش، باران، برف، رعد و برق و … ایجاد کنید.

پریمیر چه کاربرد هایی دارد؟

از پریمیر برای ساخت ویدئوهای آموزشی، ساخت تیزر تبلیغاتی، تولید فیلم های سینمایی و سریال استفاده می شود. در ادامه به توضیح مختصری از دو مورد از آن ها می پردازیم:

 • تدوین ویدئو: با استفاده از پریمیر، می توانید ویدئوهای خود را ویرایش و تدوین کنید و ویدئوهای حرفه ای و جذاب برای خود بسازید. حتی اکثر فیلم بردار ها از این نرم افزار برای ویرایش فیلم های مجالس، عروسی، مهمانی، تولد و… استفاده می کنند.
 • ساخت تیزر تبلیغاتی: پریمیر یکی از بهترین ابزار ها برای ایجاد تیزر تبلیغاتی است. که با این نرم افزار شما میتوانید تیزرهای تبلیغاتی جذابی درست کنید و برند خودتان را معرفی کنید. با شرکت در دوره پریمیر در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد و با گرفتن مدرک می توانید به عنوان یک تدوینگر برای شرکت هایی که می خواهند برند خود را معرفی کنند کار کنید که امروزه خیلی از مشاغل های کاری دنبال یک تدوینگر با مهارت های بالا هستند.

معرفی موقعیت های شغلی دو نرم افزار After Effects و Premiere ؟

 • طراح و موشن گرافیست
 • فیلمبردار و  تدوین گر
 • ویدئو گراف، ادیتور فیلم و عکس
 • کارشناس تولید محتوا ویدئویی
 • ادمین اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی
 • مدرس افتر افکت و مدرس پریمیر
 • و …

یادگیری همزمان After Effects و Premiere چه مزایایی دارد؟

استفاده همزمان از دو نرم افزارafter effects و premiere، می تواند به شما کمک کند تا ویدیوهای حرفه ای، ایجاد کنید. در اینجا به بررسی مزایای استفاده همزمان از این نرم افزار می پردازیم:

 • افزایش سرعت و کارایی: با یادگیری همزمان از after effects و premiere می توانید کارایی و سرعت کار خود را افزایش دهید. با استفاده از این دو نرم افزار، می توانید ویدیوهای خود را به صورت حرفه ای ویرایش و تدوین کنید .
 • ایجاد افکت های ویژه: after effects به عنوان نرم افزاری که برای ایجاد افکت های ویژه شناخته می شود. با استفاده از این نرم افزار می توانید افکت هایی مانند سایه ها، جلوه های نور و سایر افکت های ویژه را به ویدیوهای خود اضافه کنید و سپس ویدئو را در premiere ویرایش کنید.
 • امکانات پیشرفته: هر دو نرم افزار افترافکت و پریمیر دارای امکانات پیشرفته ای هستند که می توانید از آن ها برای ایجاد ویدئوهایی با کیفیت بالا و جذاب ایجاد کنید.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه: با استارت آموزش After Effects و Premiere، با یادگیری همزمان افتر افکت و پریمیر، به دلیل اینکه این دو نرم افزار به خوبی با هم هماهنگ شده اند، می توانید در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.
شروع دوره افتر افکت و پریمیر ( استارت آموزش After Effects و Premiere )
شروع دوره افتر افکت و پریمیر ( استارت آموزش After Effects و Premiere )

کلاس تخصصی افترافکت (After effect) و پریمیر (Premiere)

همانطور که بیان شد کاربردهای نرم افزار افترافکت و پریمیر بسیار زیاد می باشد و قابلیت های عالی و جذابی را در اختیار هنرجویان قرار میدهد. علاقه مندان با یادگیری این دو نرم افزار به راحتی میتوانند وارد بازار کار شوند. مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد با برگذاری دوره های تخصصی صفر تا صد این دو نرم افزار را به صورت مقدماتی تا کاملا پیشرفته به شما آموزش میدهد. در پایان این دوره ها با گرفتن مدرک معتبر و دو زبانه دریافت میکنید و داشتن مدرک یک مورد ارزشمند برای رزومه شما است.

دوره مربوط به نرم افزار های ویرایش و ادیت، در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

معرفی مدارک پایان دوره و کلاس After Effects و Premiere

مدرک دوره افتر افکت و پریمیر مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

nasim eghdam ۲۵-دی-۱۴۰۲