شروع دوره نرم افزار ایپلن با مدرک معتبر

شروع دوره نرم افزار ایپلن با مدرک معتبر

شروع دوره نرم افزار ایپلن با مدرک معتبر

شروع دوره نرم افزار ایپلن با مدرک معتبر: در دنیای پیشرفته امروزه، استفاده از نرم افزارهای مهندسی برق و الکترونیک از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. یکی از نرم‌ افزارهایی که در صنعت الکترونیک و برق بسیار مورد توجه قرار گرفته است، نرم‌ افزار EPLAN می باشد که به منظور طراحی، مدیریت و اجرای پروژه‌ های برق و الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در این مقاله، به بررسی شروع دوره آموزش نرم افزار ایپلن با مدرک معتبر از مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد پرداخته خواهد شد.

نرم‌ افزار ای پلن چیست؟

نرم‌ افزار EPLAN با ارائه راه‌ حل‌ های جامع برای طراحی و مستندسازی سیستم‌ های الکترونیکی، کار را برای مهندسان و طراحان بسیار ساده‌ تر و کارآمدتر می‌ کند. این نرم‌ افزار با استفاده از روش‌ های مدرن و پیشرفته در زمینه‌ های مختلف مهندسی، امکان ساخت و نگهداری پروژه‌ های مهندسی با دقت و کیفیت بالا را فراهم می‌ کند.

ضرورت آموزش نرم افزار EPLAN چیست؟

با توجه به حجم زیاد پروژه‌ ها در زمینه برق، آشنایی کامل با نرم افزار ای پلن ضروری می باشد. طراحی دقیق سیستم‌ ها، مستند سازی صحیح و مدیریت مناسب پروژه‌ ها، نیازمند دانش و مهارت در استفاده از این نرم افزار می باشد. به همین دلیل، دوره‌ های آموزشی EPLAN با مدرک معتبر از مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، ارائه می‌ شود تا علاقه مندان به صورت صفر تا صد با این نرم افزار آشنا شوند.

شروع دوره نرم افزار ایپلن با مدرک معتبر
شروع دوره نرم افزار ایپلن با مدرک معتبر

برخی از مزایای استفاده از نرم‌ افزار ای پلن شامل چه مواردی است؟

•  کاهش زمان طراحی و اجرای پروژه‌ ها
•  افزایش کیفیت و دقت در طراحی
•  کاهش هزینه‌ ها و منابع مورد نیاز
•  امکان ارتباط و همکاری بین تیم‌ ها

برخی از  کاربردهای استفاده از نرم‌ افزار Eplan شامل چه مواردی است؟

 • طراحی و نمایش نقشه های برقی: دانشجویان می توانند نقشه های برقی را در یک محیط گرافیکی به صورت سریع و کارآمد، ایجاد و ویرایش کنند.
 • ایجاد تابلوهای برقی: به کاربران این امکان را می دهد تا تابلوهای برقی خود را طراحی کنند و مستندات فنی مربوط به آن ها را ایجاد کنند.
 • مدیریت پروژه: کاربران می توانند پروژه های خود را به راحتی مدیریت کنند که شامل مدیریت فایل ها، تنظیمات پروژه و … می باشد.
 • کاربرد در در صنایع مختلف: نرم افزار ایپلن در بسیاری از صنایع مانند خودروسازی، برق و الکترونیکی و… کاربرد دارد.

دوره‌ های آموزش نرم‌ افزار ایپلن در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد به چه صورت است؟

مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد به عنوان یکی از معتبرترین مراکز آموزشی در کشور، دوره‌ های مختلفی را در زمینه آموزش نرم‌ افزار ایپلن ارائه می‌ دهد. این دوره‌ ها برای افرادی که تازه می‌ خواهند با این نرم‌ افزار آشنا شوند و همچنین کاربران حرفه‌ ای که به دنبال به‌ روز رسانی دانش و مهارت‌ های خود هستند، مناسب است. در ادامه به معرفی این دوره‌ آموزشی پرداخته خواهد شد.

سر فصل های دوره آموزش نرم‌ افزار EPLAN شامل چه مواردی است؟

مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، به‌ عنوان یکی از مراکز معتبر آموزشی در کشور ایران، دوره‌ های آموزشی مختلفی را در زمینه‌ های مهندسی برق و الکترونیک برگزار می‌ کند. یکی از این دوره‌ ها، دوره آموزش نرم افزار ایپلن است که از مقدماتی تا پیشرفته به آموزش این نرم‌ افزار و کار با آن می‌ پردازد. این دوره برای کسانی که تازه قصد ورود به دنیای نرم‌ افزار ای پلن را دارند یا کسانی که به دنبال به روز رسانی دانش و مهارت خود در این زمینه هستند، طراحی شده است. در این دوره، دانشجویان با مفاهیم پایه‌ ای EPLAN، محیط کاری و ابزارهای موجود در این نرم‌ افزار آشنا می‌ شوند. سر فصل هایی که در این دوره ارائه داده می‌ شوند عبارت‌ اند از:

 • آشنایی با استانداردهای نقشه کشی الکتریکال
 • بررسی بخش های مختلف تهیه مدارک مهندسی documentation
 • آشنایی المان های گرافیکی در EPLAN (آموزش ای پلن)
 • آشنایی انواع صفحه های نقشه کشی و شماره گذاری آنها
 • یادگیری انواع سمبلهای الکتریکی و پنوماتیکی
 • یادگیری رسم نقشه های قدرت و فرمان
 • یادگیری نحوه اضافه کردن یک سمبل جدید در محیط نرم افزار
 • آشنایی با طراحی و نقشه کشی، نقشه های ابزار دقیق P & ID
 • نحوه طراحی نقشه های Loop Diagram
 • نحوه وارد کردن ماکروهای PLC S7 در تابلو برق
 • نحوه گزارشگیری از نرم افزار
شروع دوره نرم افزار ایپلن با مدرک معتبر
شروع دوره نرم افزار ایپلن با مدرک معتبر

بازار کار در حوزه نرم افزار eplan به چه صورت است؟

با توجه به گستردگی کاربرد نرم‌ افزار eplan در صنایع مختلف، موقعیت های شغلی این نرم افزار در شرکت های بزرگ و کوچک بسیار زیاد می باشد. علاقه مندانی که در این دوره آموزشی، شرکت کرده اند و دانش و مهارت خود را در طراحی و مدیریت پروژه‌ های الکترونیکی و الکتریکی با استفاده از نرم‌ افزار ایپلن کسب کرده اند، با گرفتن مدرک معتبر مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، می توانند در شرکت‌ های مختلفی که از این نرم افزار استفاده می‌ کنند، مشغول به کار شوند.

سخن پایانی

در این مقاله متوجه شدیم که، نرم افزار eplan به طراحان کمک می‌ کند تا به سرعت و دقت بالا نقشه‌ های برق و الکترونیکی را برای پروژه‌ های خود بسازند. آموزش نرم افزار eplan با مدرک معتبر از مجتمع فنی تهران، فرصتی مناسب برای علاقه‌ مندان به زمینه مهندسی برق و الکترونیک می باشد تا با استفاده از این نرم افزار، مهارت‌ های لازم برای طراحی، مدیریت و اجرای پروژه‌ های برق و الکترونیکی را به دست آورند. مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، با ارائه مدرک معتبر در این زمینه، افراد را برای ورود به بازار کار آماده می کند و به آن‌ ها امکان می‌ دهد تا به طراحی دقیق و کارآمدی در زمینه برق و الکترونیک بپردازند.

معرفی مدارک پایان دوره (شروع دوره نرم افزار ایپلن با مدرک معتبر) 

مدرک دوره آموزش eplan مجتمع فنی تهران، قابل ترجمه رسمی، مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانش پذیر قرار گیرد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

‫5/5 ‫(1 نظر)
nasim eghdam 6-خرداد-1402