شروع دوره ICDL(استارت آموزش آی سی دی ال)

شروع دوره ICDL(استارت آموزش آی سی دی ال)

شروع دوره ICDL(استارت آموزش آی سی دی ال)

شروع دوره ICDL(استارت آموزش آی سی دی ال): امروزه کمتر کسی است که از اهمیت داشتن مهارت های کامپیوتری آگاه نباشد. همانطور که میدانید در دنیای امروز که دنیای پیشرفت و تکنولوژی است. بدون استفاده از کامپیوتر و داشتن علم و آگاهی های مرتبط با آن عملا انجام بسیاری از فعالیت ها غیر ممکن خواهد بود. به خصوص برای افرادی که قصد دارند وارد بازار کار شوند و یا افراد دانشجو برای انجام فعالیت های پژوهشی یادگیری این مهارت اهمیت دو چندانی خواهد داشت.

از این رو دوره آی سی دی ال که همان مهارت کار با کامپیوتر است، به یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزشی تبدیل شده است.که آموزشگاه های بسیاری اقدام به آموزش و یادگیری آن کرده اند. اما یکی از بهترین و معتبر ترین این مراکز مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد است. که با اساتید مجرب و حرفه ای صفر تا صد مهارت های مرتبط با آی سی دی ال را به علاقه مندان آموزش میدهد. شمامیتوانید با شروع دوره ICDL در این مرکز ثبت نام کرده و مهارت های لازم را به دست آورید. در ادامه اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار میدهیم.

<yoastmark https://mftmirdamad.com/wp-content/uploads/2023/04/1ا.jpg 1024w, https://mftmirdamad.com/wp-content/uploads/2023/04/1ا-300x117.jpg 300w, https://mftmirdamad.com/wp-content/uploads/2023/04/1ا-220x86.jpg 220w, https://mftmirdamad.com/wp-content/uploads/2023/04/1ا-510x199.jpg 510w

اهداف یادگیری ICDL (شروع دوره icdl)

 • افزایش سطح توانایی افراد در بخش فناوری اطلاعات
 • امکان سرمایه گذاری کارفرمایان در بخش IT
 • افزایش سطح کارایی در شرکت ها و سازمان ها
 • امکان استفاده از حداکثر مهارت کارمندان در محیط های کاری
 • افزایش مهارت های افراد در کار با کامپیوتر
 • افزایش سواد و دانش مربوط به علوم کامپیوتری برای همه افراد

مهارت های هفت گانه آی سی دی ال را بشناسید!

شروع دوره ICDL: حال ممکن است بسیاری از شما با مهارت هایی که در پیج آی سی دی ال آموزش داده میشود، آشنایی نداشته باشید. و این سوال در ذهنتان ایجاد شود که در پکیج ICDL چه مهارت هایی آموزش داده میشود؟ در ادامه شما را با مهارت هایی که در پکیج آموزش آی سی دی ال آموزش میبینید، آشنا میکنیم:

 • مهارت فناوری و اطلاعات
 • یادگیری نحوه کار با کامپیوتر و نحوه مدیریت فایل
 • آموزش استفاده از نرم افزار ورد
 • آموزش کار کردن با نرم افزار اکسل
 • چگونگی بکارگیری نرم افزار اکسس
 • نحوه استفاده از نرم افزار پاور پوینت
 • کسب مهارت اطلاعات و ارتباطات

چرا در دنیای امروز یادگیری ICDL به یک ضرورت تبدیل شده است؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز بیان کردیم امروزه انجام بسیاری از فعالیت ها بدون برخورداری از مهارت های کامپیوتری امکان پذیر نمی باشد. چرا که دنیای امروز دنیای پیشرفت و تکنولوژی است. به طوری که حتی افراد خانه دار نیز به شرکت در دوره آی سی دی ال(استارت آموزش آی سی دی ال) و کسب مهارت های مرتبط با آن نیاز دارند. در ادامه تعدادی از دلایل اهمیت یادگیری این مهارت را بیان میکنیم:

یادگیری ICDL ورود به بازار کار را به راحتی امکان پذیر میسازد.
 • همانطور که میدانید امروزه بیشتر مشاغل با کامپیوتر در ارتباط هستند. بنابراین شرکت در دوره ICDL و یادگیری مهارت های آن بی شک شرایط را برای ورود به بازار کار مربوطه فراهم میکند. 
دریافت مدرک آی سی دی ال، امکان مهاجرت را فراهم میکند.
 • از دیگر مزایای یادگیری آی سی دی ال و دریافت مدرک آن این می باشد، که مدرک دوره آی سی دی ال در تمام کشور ها قابل استفاده می باشد. از این رو علاقه مندان با یادگیری این حرفه میتوانند به کشور دلخواه خود مهاجرت کنند. در این میان لازم است بدانید که مدرک آی سی دی ال مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، قابل ترجمه رسمی و زیر نظر وزارت قوه قضاییه و امور خارجه می باشد. که علاقه مندان میتوانند با شروع دوره ICDL در این مجموعه مهارت های لازم را به دست آورند و وارد بازار کار شوند.
با شرکت در دوره ICDL میتوانید وارد شرکت های مختلف داخلی و خارجی شوید.
 • برای ورود و فعالیت در شرکت های مختلف داخلی و خارجی داشتن مهارت های کار با کامپیوتر ضرورت دارد. از این رو با شروع دوره ICDL در این کلاس ها شرکت کرده و مهارت های لازم را به دست آورید تا بتوانید در شرکت مورد علاقه خود مشغول به فعالیت شوید.
با توجه به نیاز جامعه یادگیری مهارت های آی سی دی ال ضرورت دارد.
 • همانطور که بیان شد کامپیوتر یک عضو جدا نشدنی در دنیای امروز میباشد که در تمامی مشاغل و رشته ها اهمیت بسیاری دارد. از این رو با شروع دوره ICDL میتوانید مهارت های کامپیوتری خود را افزایش دهید و برای پیشرفت شغلی خود آموزش های لازم را بگذرانید.
شرکت در دوره آی سی دی ال برای همه اغشار جامعه اهمیت دارد.
 • به طور کلی یادگیری آی سی دی ال برای تمامی افراد از جمله افراد شاغل، دانشجویان، دانش آموزان، زنان خانه دار و …. ضروری می باشد. 

<yoastmark https://mftmirdamad.com/wp-content/uploads/2023/04/ا2-1.jpg 1024w, https://mftmirdamad.com/wp-content/uploads/2023/04/ا2-1-300x117.jpg 300w, https://mftmirdamad.com/wp-content/uploads/2023/04/ا2-1-220x86.jpg 220w, https://mftmirdamad.com/wp-content/uploads/2023/04/ا2-1-510x199.jpg 510w

شروع دوره ICDL(استارت آموزش آی سی دی ال)

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی در رابطه با آی سی دی ال و اهمیت یادگیری آن در دنیای امروز در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که بیان شد یادگیری ICDL در دنیای امروز به یک ضرورت تبدیل شده است که راه ورود به بازار کار را برای علاقه مندان هموار خواهد کرد.

یکی از بهترین مراکزی که به آموزش ICDL پرداخته است، مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد که با اساتید مجرب و در فضایی حرفه ای صفر تا صد مهارت های مورد نیاز را به علاقه مندان آموزش میدهد. شما میتوانید با شروع دوره ICDL(استارت آموزش آی سی دی ال) در این دوره ها شرکت کنید و مهارت های مورد نیاز را به دست آورید.

دوره های ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

مدرک پایان دوره آی سی دی ال

دریافت مدرک ICDL مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند. به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

‫5/5 ‫(1 نظر)
maryam bagheri 26-فروردین-1402