عکاسی سکانسی

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش 0 تا 100 عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

عکاسی سکانسی

در عمق تمام روشهای عکاسی چند فریمی و هر آنچه بعدا ذکر خواهد شد شرط اولیه تثبیت عکسها است. پاره ای تکنیک های متداول قواعد جدی و غیرقابل تغییر دارند. مثلا نوردهی و دیگر تنظیمات دوربین و تنها زمان است که متغیر است. عکاسی سکانسی با لنزهای زوم قدری مخاطره آمیز است زیرا به سادگی این عدسیها می توانند تغییر فاصله ی کانونی دھند، حتی با برخورد یک انگشت می تواند هندسه ی تصویری را که بسته اید به هم بزند.
چنانچه عکاسی شما مستلزم اتلاف وقت زیادی باشد و ناچار باشید نوردهی را تغییر دهید، دقت کنید که دستتان به لنز زوم نخورد. برای جلوگیری از چنین پیشامدی بهتر است یک تکه چسب به حلقۀ زوم بچسبانید تا از جابه جایی احتمالی آن جلوگیری کنید.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

[rev_slider alias=”photography_32″]

دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| 2816 2222 – 021

عکاسی سکانسی - ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
عکاسی سکانسی
عکاسی سکانسی - بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران
عکاسی سکانسی

نوردهی های ترکیبی

در چارچوب ثبت تصاویر، نرم افزار با پیشرفتهای اخیر در تشخیص محتوای عکس و برطرف کردن کوچکترین به هم ریختگی به کمک میشتابد. حدود چهار سال قبل، شرکت Auto – Align Adobe و Stack Mode را در فتوشاپ معرفی کرد که انجام مراحل پردازش را به کمتر از یک دقیقه کاهش میداد. به این قسمت خود دقت کنید. پیش بینی من این است که روشهای بهتر و بیشتری برای ترکیب کردن مجموعه عکس هایی با نوردهی های مختلف به همراه افزایش دامنۀ پذیرش کل تصویر به وجود می آید. اصل اولیه روشن و آشکار است، اما تکنیک و انجام کار اغلب چنین نیست.

مثلا یک مجموعه عکس با نوردهی های مختلف وقتی کنار هم قرار گرفتند، یکی تاریک تر، دیگری روشن تر است ولی نرم افزار، بهترین بخشهای هر تصویر را با هم ترکیب می کند. بنابراین در یک توالی از چندین نوردهی، بخش هایی که به خوبی نوردهی شده اند با یکدیگر ترکیب می شوند. این شیوه با استفاده از نرم افزارهای مختلفی انجام میشود.

Photomatix یک نرم افزار اختصاصی برای این کار و همچنین HDR هست. در فتوشاپ، با انتخاب Stack Mode دو حالت Mean و Median ایجاد می شود، که محدودترند، اما باز هم مفید هستند. با این انتخاب قابل دسترس، شاید بهتر آن است که بدون دردسر با آنها کار کنید و ببینید کدام بهتر است به جای اینکه خود را غرق در تکنیکهای الگوریتمها کنید.

| ثبت نام رتوش عکس