مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران، که در واقع بنیان‌ گذار روش‌ های نوین آموزش، کارآفرینی و توسعه صنعت IT در کشور می باشد، در سال 1358 تاسیس شده است. شایان ذکر است، که مجتمع فنی تهران از موسسه های پیشگام در دریافت مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای با بیش از 50 نمایندگی در سراسر کشور و همچنین انتشار بیش از 3000 عنوان کتاب و چندین پروژه آموزشی و پژوهشی در حوزه IT و از اولین مراکز مجاز آموزش علوم کامپیوتر در بخش خصوصی محسوب می گردد.

مجتمع فنی تهران
مجتمع فنی تهران

نمایندگی های مجتمع فنی کدامند؟

مجتمع فنی دارای 50 نمایندگی در سراسر کشور است که هر کدام از آن‌ ها دارای امکانات و تجهیزات متنوعی هستند که در این میان مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد از نمایندگی های برتر این مجتمع محسوب می گردد طی سالهای متوالی. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد با شماره 02122222816 تماس بگیرید. در ادامه به معرفی 50 تا نمایندگی مجتمع فنی می پردازیم:

 1. مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد
 2. مجتمع فنی تهران نمایندگی سید خندان
 3. مجتمع فنی تهران نمایندگی قیطریه
 4. مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران
 5. مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک
 6. مجتمع فنی تهران نمایندگی باملند (شمال غرب)
 7. مجتمع فنی تهران نمایندگی اکباتان
 8. مجتمع فنی تهران نمایندگی سعادت آباد
 9. مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب
 10. مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک
 11. مجتمع فنی تهران نمایندگی تهرانپارس
 12. مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی
 13. مجتمع فنی تهران نمایندگی اسلامهشر
 14. مجتمع فنی تهران نمایندگی رودهن
 15. مجتمع فنی تهران نمایندگی ورامین
 16. مجتمع فنی تهران نمایندگی پرند
 17. مجتمع فنی تهران نمایندگی شهر قدس
 18. مجتمع فنی تهران نمایندگی شهریار
 19. مجتمع فنی نمایندگی البرز
 20. مجتمع فنی نمایندگی تبریز
 21. مجتمع فنی نمایندگی مرند
 22. مجتمع فنی نمایندگی اصفهان
 23. مجتمع فنی نمایندگی شاهین شهر
 24. مجتمع فنی نمایندگی بوشهر
 25. مجتمع فنی نمایندگی بروجن
 26. مجتمع فنی نمایندگی شهر کرد
 27. مجتمع فنی نمایندگی بیرجند
 28. مجتمع فنی نمایندگی سبزوار
 29. مجتمع فنی نمایندگی مهشد
 30. مجتمع فنی نمایندگی دزفول
 31. مجتمع فنی نمایندگی زنجان
 32. مجتمع فنی نمایندگی سمنان
 33. مجتمع فنی نمایندگی شیراز
 34. مجتمع فنی نمایندگی گرگان
 35. مجتمع فنی نمایندگی رشت
 36. مجتمع فنی نمایندگی لاهیجان
 37. مجتمع فنی نمایندگی بروجرد
 38. مجتمع فنی نمایندگی خرم آباد
 39. مجتمع فنی نمایندگی دورود
 40. مجتمع فنی نمایندگی بابل
 41. مجتمع فنی نمایندگی جویبار
 42. مجتمع فنی نمایندگی چالوس
 43. مجتمع فنی نمایندگی ساری
 44. مجتمع فنی نمایندگی نکا
 45. مجتمع فنی نمایندگی نور
 46. مجتمع فنی نمایندگی اراک
 47. مجتمع فنی نمایندگی ساوه
 48. مجتمع فنی نمایندگی بندر عباس
 49. مجتمع فنی نمایندگی کیش
 50. مجتمع فنی نمایندگی یزد

مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، مرکزی پیشرفته برای آموزش های تخصصی

مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، یکی از مراکز تخصصی برتر در زمینه آموزش عالی و حرفه‌ ای است، که با ارائه خدمات در سطح بین‌ المللی و بهره‌ گیری از اساتید مجرب، به ارتقای سطح آموزشی و کیفیت خدمات ارائه شده در کشور ایران کمک می‌ کند. در این مقاله با بررسی دپارتمان‌ ها، امکانات و تجهیزات و اساتید این مرکز، به بررسی علل برتری مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد نسبت به سایر نمایندگی‌ های مجتمع فنی تهران می‌ پردازیم.
مجتمع فنی تهران
مجتمع فنی تهران

دپارتمان‌ های مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

این مرکز آموزشی شامل 19 دپارتمان متنوع است که در زمینه‌ های مختلف آموزش‌ های حرفه‌ ای و تخصصی را ارائه می‌ دهند. از جمله این دپارتمان‌ ها می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

در ادامه به معرفی دوره های آموزشی و توضیحاتی درباره دپارتمان های مختلف مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می پردازیم:

دپارتمان مدیریت کسب و کار:

با پیشرفت جهان امروز، کسب و کارها با چالش های جدیدی مواجه شده اند و برای رشد و توسعه بیشتر، نیاز به متخصصان و کارشناسان مجرب در حوزه مدیریت کسب و کار می باشد. دوره های آموزشی مدیریت کسب و کار در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد برگزار می شوند که به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های لازم برای موفقیت در حوزه کسب و کار را به دست آورند و با مفاهیم اساسی کسب و کار، برنامه ریزی و استراتژی های موفق در کسب و کار، ارتباطات تجاری و سایر مباحث مرتبط آشنا شوند. به طور کلی، دوره های آموزشی دپارتمان کسب و کار در مجتمع فنی تهران به دانشجویان در توسعه و مدیریت کسب و کارهای خود کمک می کند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان مدیریت کسب و کار در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان بورس و سرمایه گذاری:

دپارتمان بورس و سرمایه گذاری در مجتمع فنی تهران نمایندگی مرداماد، به دانشجویان این امکان را می دهد که با مفاهیم اساسی سرمایه گذاری و بازار بورس آشنا شوند و به مهارت های لازم برای مدیریت سرمایه و سرمایه گذاری در بازار بورس دست یابند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان بورس و سرمایه گذاری در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان ICDL:

دپارتمان ICDL در مجتمع فنی تهران، به دانشجویان این امکان را می دهد که مهارت های استفاده از کامپیوتر و نرم افزارهای مختص به این دوره را بیاموزند و با مهارت های مورد نیاز در بازار کار، بازار خود را گسترش دهند و به رشد شغلی خود کمک کنند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان توسعه توانمندی شخصی:

با توجه به اینکه توسعه شخصی و اجتماعی یکی از مهمترین عوامل موفقیت در هر زمینه‌ ای است، دپارتمان توسعه توانمندی شخصی در مجتمع فنی تهران، با هدف توسعه و ارتقای مهارت‌ های شخصی و اجتماعی دانشجویان، دوره‌های آموزشی گوناگونی را در زمینه‌ های مختلف ارائه می‌ دهد تا با توسعه مهارت‌ های شخصی خود، به بهبود کیفیت زندگی خود بپردازند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان توسعه توانمندی شخصی در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان دانش و سلامت:

دوره های آموزشی در دپارتمان دانش و سلامت مجتمع فنی تهران، به دانشجویان این امکان را می‌ دهد تا مهارت‌ های لازم را بدست آورده و به بهبود و حفظ سلامت جامعه کمک کنند و پس از اتمام دوره و با گرفتن مدرک در بخش‌ های مختلف صنعت بهداشت و درمان فعالیت کنند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان دانش و سلامت در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی:

دوره های دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی در مجتمع فنی تهران، به دانشجویان کمک می کنند تا به صورت تئوری و عملی با مفاهیم و اصول طراحی داخلی و معماری آشنا شوند و با استفاده از نرم افزار های معماری، پروژه های مختلفی را طراحی و اجرا کنند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان برق و الکترونیک:

با توجه به رشد روز افزون صنعت الکترونیک و برق در سطح جهانی، فرصت‌ های شغلی خوبی برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد. با شرکت در دوره های آموزشی در دپارتمان برق و الکترونیک مجتمع فنی تهران، دانشجویان می توانند صفر تا صد مفاهیم را یاد بگیرند و در کار خود پیشرفت کنند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان برق و الکترونیک در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان زبان:

دوره‌ های آموزشی دپارتمان زبان انگلیسی در مجتمع فنی، شامل مباحث مختلفی از جمله گرامر، مکالمه و سایر مباحث مرتبط با زبان انگلیسی می‌ باشد. این دوره‌ ها به دانشجویان کمک می‌ کنند تا با استفاده از روش‌ های آموزشی مدرن و موثر، مهارت‌ های زبانی خود را بهبود بخشند و بتوانند به راحتی با افرادی که به زبان انگلیسی صحبت می‌ کنند، ارتباط بگیرند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان زبان در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان فیلم و صدا و سیمای دیجیتال:

دپارتمان فیلم و صدا و سیمای دیجیتال مجتمع فنی تهران، به دانشجویان امکان می‌ دهد تا با صنعت تولید محتوای دیجیتالی آشنا شوند و با تولید، تدوین محتوای دیجیتالی مانند انیمیشن، تیزرهای تبلیغاتی و… مهارت‌ های لازم را بدست آورده و با گرفتن مدرک معتبر مجتمع فنی، به عنوان تدوین‌گر، طراح صدا، ادیتور عکس و… فعالیت کنند و در کار خود پیشرفت کنند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان فیلم و صدا و سیمای دیجیتال در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان فناوری اطلاعات:

دوره های آموزشی دپارتمان فناوری اطلاعات (IT) مجتمع فنی تهران، دانشجویان می توانند با مفاهیم و تکنولوژی‌ های پیشرفته در زمینه فناوری اطلاعات با مباحثی مانند برنامه نویسی، شبکه‌ های کامپیوتری، امنیت شبکه، طراحی وبسایت و… آشنا می‌ شوند. فارغ التحصیلان با گرفتن مدرک معتبر مجتمع فنی می‌ توانند به عنوان برنامه‌ نویس، کارشناس شبکه، متخصص امنیت شبکه، طراح وبسایت و… فعالیت کنند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان فناوری اطلاعات در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:
آموزش دوره های شبکه:
دوره های امنیت سایبری (تست نفوذ، امنیت):
دوره های برنامه نویسی:
دوره های طراحی وبسایت:
مجتمع فنی تهران
مجتمع فنی تهران
دپارتمان مهندسی شخصیت:

شرکت در دوره های دپارتمان مهندسی شخصیت مجتمع فنی، به شما کمک می کند تا بدانید چه هدفی دارید و بهترین نسخه از خودتان را بشناسید و به دنبال بهبود آن باشید و این دوره به شما کمک می کند تا روابط خود را با دیگران بهبود بخشید تا ارتباط بهتری برقرار کنید. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان مهندسی شخصیت در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

 • مدیریت ذهن ۱
 • مدیریت ذهن ۲
 • مدیریت ذهن ۳
 • مدیرت ذهن ۴
 • مدیریت ذهن ۵
 • مدیریت ذهن ۶
 • تیپ های شخصیتی مقدماتی
 • تیپ های شخصیتی خانواده
 • تیپ های شخصیتی کار
 • ورکشاپ رفع موانع هدف
 • تمرکز و حافظه
 • رها سازی احساسات
 • ریلکسیشن و هیپنوتیزم
 • عزت نفس و اعتماد به نفس
 • تایم لاین

دپارتمان فناوری مد و پوشاک:

در دوره های آموزشی دپارتمان فناوری مد و پوشاک مجتمع‌ فنی تهران، دانشجویان با صنعت مد و پوشاک آشنا می شوند و با طراحی، تولید و فروش پوشاک، مهارت‌ های لازم را بدست آورده و به بهبود و رشد این صنعت کمک می کنند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان فناوری مد و پوشاک در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان فنی و مهندسی:

امروزه با پیشرفت جامعه، شرکت در دوره های دپارتمان فنی و مهندسی مجتمع فنی، بسیار مهم است. علاقه مندان می توانند مهارت های خود را در زمینه های مختلف فنی و مهندسی بالا ببرند و به بهترین فرصت های شغلی دست پیدا کنند و درآمد بالایی داشته باشند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان فنی و مهندسی در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان حسابداری و علوم مالی:

دپارتمان حسابداری و علوم مالی مجتمع فنی، به دانشجویان امکان می‌ دهد تا با مفاهیم و اصول حسابداری و مالی آشنا شوند و با تحلیل و بررسی اطلاعات مالی، تهیه و تدوین صورت‌ های مالی، طراحی بودجه و برنامه ریزی مالی و… مهارت‌ های لازم را بدست آورده و به بهبود و رشد این صنعت کمک کنند. همچنین، این دپارتمان به دانشجویان این امکان را می‌ دهد تا با نرم‌ افزارهای حسابداری و مالی آشنا شوند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان حسابداری و علوم مالی در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان گوهرشناسی و طراحی طلا و جواهر:

با شرکت در دوره های دپارتمان گوهرشناسی و طراحی طلا و جواهر مجتمع فنی، به دانشجویان می توانند با مهارت‌ های لازم برای طراحی، ساخت، تعمیر جواهرات آشنا شوند و پس از فارغ التحصیل شدن در این رشته می‌ توانند در صنایع مختلفی مانند طراحی و سازندگی جواهر، فروش و بازاریابی جواهرات، گوهرشناسی و… فعالیت کنند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان گوهرشناسی و طراحی طلا و جواهر در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان هتلداری:

دپارتمان هتلداری مجتمع فنی تهران با گذاشتن دوره تخصصی باعث می شود دانشجویان با صنعت هتلداری به صورت مقدماتی تا پیشرفته آشنا شوند و بتوانند در زمینه هایی همچون مدیریت هتل، مدیریت تشریفات، صندوق دار هتل و… فعالیت کنند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان هتلداری در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان کافی شاپ:

در دپارتمان کافی شاپ مجتمع فنی تهران، دانشجویان با مباحثی مانند راه اندازی و مدیریت کافی شاپ، طراحی دکوراسیون، برنامه‌ ریزی منو، چگونگی ارائه خدمات خوب به مشتریان و… آشنا می‌ شوند. به طور مثال با گذراندن دوره تخصصی آشپزی ملل در این مجتمع و با گرفتن مدرک معتبر مجتمع فنی، می توانند در رستوران ها مشغول به کار شوند و غذاهایی با بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان کافی شاپ در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان ورزش:

ورزش یکی از فعالیت هایی است که به بهبود کیفیت زندگی افراد کمک می کند. ورزش نه تنها به بهبود سلامت جسمی کمک می کند، بلکه از لحاظ روحی و روانی نیز بسیار مفید است. علاقه مندان می توانند با شرکت در دوره های دپارتمان ورزش مجتمع فنی علاوه بر کسب مهارت، به افزایش سلامت جسمی، کاهش استرس، افزایش انرژی و.. کمک کنند. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان ورزش در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

دپارتمان صنایع دریایی(غواصی):

شرکت در کلاس های غواصی دپارتمان صنایع دریایی مجتمع فنی، برای افرادی که به ورزش و فعالیت های زیر آب علاقه دارند، بسیار مفید است. موارد زیر دوره های آموزشی دپارتمان صنایع دریایی(غواصی) در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد می باشد:

مجتمع فنی تهران
مجتمع فنی تهران

امکانات و تجهیزات مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

این مرکز آموزشی با بهره‌ گیری از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته، محیطی عالی برای یادگیری و کسب دانش در اختیار دانشجویان قرار می‌ دهد. از جمله این امکانات می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • داشتن کلاس‌ های مجهز
 • آزمایشگاه‌ های کامپیوتری با سیستم‌ های قدرتمند و به‌ روز
 • فضایی آرام و دنج برای مطالعه و تمرین
 • داشتن کافه‌ با منوی متنوع برای استراحت و تغذیه دانشجویان

اساتید مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

یکی از مهم‌ ترین عوامل موفقیت مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، کادر آموزشی مجرب و کار آزموده‌ ی آن است. این مرکز با جذب اساتیدی که دارای تجربه و مهارت‌ های لازم در زمینه‌ های تخصصی خود هستند، اطمینان از کیفیت آموزش‌ های ارائه شده به دانشجویان می‌ دهد.

چرا مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد بهتر از سایر نمایندگی‌ های مجتمع فنی تهران است؟

برتری مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد نسبت به سایر نمایندگی‌ های مجتمع فنی تهران به دلایل زیر است:
 • کسب رتبه نمایندگی برتر در بین تمامی نمایندگی های تهران
 • تنوع دپارتمان‌ ها و دوره‌ های آموزشی که این مرکز ارائه می‌ دهد
 • امکانات و تجهیزات پیشرفته و به‌ روز که در اختیار دانشجویان قرار می‌ دهد
 • استفاده از اساتید مجرب و کارآزموده در زمینه‌ های تخصصی خود
 • موقعیت مکانی مناسب این مرکز آموزشی در منطقه میرداماد که دسترسی به آن را آسان‌ تر می‌ کند
 • توجه به کیفیت آموزش‌ ها و رویکرد

مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

برترین مرکز آموزشی در ایران، مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد است، که در بلوار میرداماد ، نرسیده به میدان محسنی ، بین خیابان رازان شمالی و سید حسینی، نبش بانک ملت ، پلاک ۸۳؛ واقع می باشد. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02122222816 تماس بگیرید و به طور مستقیم با این شعبه در ارتباط باشید.

مزایای مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

 • برترین نمایندگی مجتمع فنی تهران در ایران
 • ارائه گواهی پایان دوره دو زبانه از مجتمع فنی تهران به عنوان معتبرترین برند آموزشی کشور
 • ارائه گواهی پایان دوره از سازمان مدیریت و پژوهش استانداری تهران (کارکنان دولت)
 • ارائه گواهی پایان دوره بین المللی از موسسات آموزشی معتبر
 • حضور اساتید به نام و برجسته در این مرکز
 • دارای مشاوران مجرب و متخصص در حوزه آموزش
 • فضای آموزشی مجهز به جدید ترین فناوری روز دنیا
 • استفاده از متد آموزشی روز دنیا بر اساس آموزش عملی و شغل محور
 • داشتن بالاترین ابزار و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات
 • دارای ایزوی تخصصی آموزش IWA۲
 • دارای ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۱۵ در خصوص کیفیت و خدمات به مشتریان
مجتمع فنی تهران
مجتمع فنی تهران

معرفی مدارک پایان دوره 

مدرک دوره های مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

جوایز و گواهینامه های حرفه ای

 • دریافت جایزه “اصالت کیفیت و مشتری مداری” در سال ۹۴
 • دریافت گواهینامه “مدیریت تداوم کسب و کار” از TUV آلمان
 • دریافت تندیس “فناوری و مهارت” در همایش فناوری و مهارت
 • دریافت تندیس و لوح تقدیر در جشنواره ستاره های برتر فناوری بعنوان “شخصیت محبوب”
 • انتخاب سازمان نمونه از طرف مجله سروش
‫5/5 ‫(1 نظر)
nasim eghdam 31-اردیبهشت-1402