معرفی برترین و بهترین آموزشگاه نسخه خوانی (نسخه پیچی)، دستیار دندانپزشک و کمک های اولیه

بهترین آموزشگاه نسخه خوانی

معرفی برترین و بهترین آموزشگاه نسخه خوانی (نسخه پیچی)، دستیار دندانپزشک و کمک های اولیه

بهترین آموزشگاه نسخه خوانی (نسخه پیچی)، دستیار دندانپزشک و کمک های اولیه: نسخه خوانی، دستیاری دندانپزشک و کمک های اولیه سه رشته مرتبط به حوزه پزشکی می باشند که امروزه به دلایلی همچون بازار کار پررونق، موقعیت های شغلی متنوع، درآمد بالا و …. مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. از این رو افراد زیادی به دنبال یادگیری مهارت های مربوط به این رشته می باشند. لازم است بدانید که راه ها و تکنیک های متنوعی به منظور مراحل یادگیری نسخه خوانی در داروخانه، دستیاری دندانپزشک و کمک ها اولیه وجود دارد. که در این میان شرکت در دوره های آموزشی، بهترین و تاثیرگذاترین راهکار برای کسب مهارت های مربوطه می باشد.

به طور کلی امروزه آموزشگاه های متعددی به منظور یادگیری مهارت های مربوط به این سه رشته روی کار آمده است. اما از آنجا که بازار کار این مشاغل از حساسیت بالایی برخوردار است، از این رو به شما توصیه می کنیم که در هنگام انتخاب آموزشگاه مورد نظر بیشترین دقت را داشته باشید. بنابراین در ادامه مقاله قصد داریم شما را با برترین و بهترین آموزشگاه کمک های اولیه و فوریت های پزشکی، نسخه خوانی (نسخه پیچی) و دستیار دندانپزشک آشنا کرده و درباره مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، یکی از برترین آموزشگاه های تهران، مطالبی را بیان کنیم.

بهترین آموزشگاه نسخه خوانی
بهترین آموزشگاه نسخه خوانی

معرفی رشته دستیار دندانپزشک

دستیار دندانپزشک فردی است که با استفاده از دانش و مهارت های خود در زمینه دندانپزشکی، به دکتر دندانپزشک هنگام انجام عملیات درمانی کمک می کند. لازم است بدانید که یک دستیار دندانپزشک علاوه بر کمک رسانی به دکتر، وظایف و مسئولیت های متعددی بر عهده دارد که وجود آن منجر به افزایش سرعت عملیات درمان، جلوگیری از زیاد شدن خطاها و …. می شود. از این رو وجود یک دستیار دندانپزشک ماهر در محیط کاری یک دکتر دندانپزشک از اهمیت بالایی برخوردار است. (بهترین دوره دستیار دندانپزشکی مجتمع فنی تهران)

نسخه خوانی چیست؟

به فردی که زیر نظر دکتر داروساز در محیط های مختلفی از جمله بیمارستان ها، داروخانه ها، کلینیک ها و …. وظایف مختلفی را از جمله نسخه خوانی، نسخه پیچی، تحویل دارو، کنترل انبار دارو و … انجام می دهد. لازم است به این موضوع اشاره کنیم که امروزه با افزایش مرگ و میر و بیماری ها، به متخصصانی که در زمینه داروشناسی تخصص داشته باشند، نیاز بیشتری پیدا کرده اند. (بهترین دوره تکنسین داروخانه مجتمع فنی تهران)

آشنایی با کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

کمک های اولیه و فوریت های پزشکی از جمله مهارت هایی است. که یادگیری آن برای تمامی افراد ضروری می باشد. چرا که مطمئناً هر فردی در طول زندگی خود با موقعیتی رو به رو می شود که لازم است کسی را از مرگ نجات داده و یا مصدومی را درمان کند. به بیانی دیگر کمک های اولیه و فوریت های پزشکی به مجموعه اقدامات و مراقبت هایی گفته می شود که برای زنده نگه داشتن و یا کاهش آسیب های احتمالی فردی که دچار آسیب شده است، انجام می گیرد. (بهترین دوره کمک های اولیه مجتمع فنی تهران)

بازار کار مربوط به دستیاری، نسخه خوانی و امدادگری چگونه است؟

همان طور که در مقاله به آن اشاره شد، امروزه سه رشته ذکر شده در حوزه پزشکی، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و بازار کار پررونقی دارند. طوری که افراد با کسب دانش و مهارت های مربوطه، می توانند وارد بازار کار مربوط به حرفه مورد نظر خود شوند. در ادامه شما را با موقعیت های شغلی رشته های تکنسین داروخانه، بازار کار دستیار دندانپزشک و کمک های اولیه آشنا خواهیم کرد. 

موقعیت های شغلی دستیار دندانپزشک
 • فعالیت در کلینیک های خصوصی، مراکز درمانی، مطب و بیمارستان ها
 • تکنسین بهداشت دهان
 • فعالیت در شرکت های بیمه دندانپزشکی برای بررسی شکایت ها و درخواست ها
 • انجام کار های تخصصی تری مانند ارتودنسی، دندانپزشکی کودکان و سالمندان، جراحی فک و دهان و ….
 • فعالیت به عنوان یک استاد در مراکز آموزشی 
 • بازاریابی و فروش محصولات پزشکی 
 • و ….
فرصت های شغلی کمک های اولیه 
 • افراد در صورت کسب مهارت های تخصصی کمک های اولیه با شرکت در کلاس مقدماتی تا پیشرفته فوریت های پزشکی، می توانند فرصت های شغلی متنوعی را از جمله فعالیت در مرکز اورژانس بیمارستان‌ ها، کار در آمبولانس‌ های خصوصی، کار در مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌ های پزشکی و ….. را برای خود ایجاد کنند.
موقعیت های شغلی تکنسین داروخانه 
 • فعالیت در داروخانه‌ های مختلف
 • کار در بیمارستان‌ ها
 • فعالیت به عنوان پرستار خانگی یا پرستار آسایشگاه
 • همکاری با سازمان‌ های بهداشتی و مراقبتی
 • فعالیت به عنوان فروشنده و بازاریاب محصولات دارویی
 • و ….

دوره نسخه خوانی، دستیار دندانپزشک و کمک های اولیه در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، یکی از بهترین آموزشگاه هایی است. که دوره های نسخه خوانی، دستیار دندانپزشک و کمک های اولیه را به صورت تخصصی برگزار می کند. لازم است بدانید که میرداماد برترین نمایندگی مجتمع فنی تهران طی ۷ سال اخیر بوده که دوره های آن، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. در ادامه شما را با ویژگی های برتر این آموزشگاه آشنا خواهیم کرد. 

ویژگی های مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد
 1. یکی از مزایای مهم مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، ارائه مدرک دوزبانه مربوط به دوره می باشد. در واقع این مدرک بین المللی بوده، به دو زبان ترجمه شده است، قابلیت مهاجرت با این مدرک وجود دارد، این مدرک تاریخ انقضا ندارد و با دریافت آن می توان به راحتی وارد بازار کار شد. 
 2. مباحث آموزشی مربوط به دوره های نسخه خوانی، دستیار دندانپزشک و کمک های اولیه از صفر تا صد (آموزش صفر تا ۱۰۰ نسخه خوانی) و به صورت کامل به هنرجویان آموزش داده می شود. 
 3. دوره های آموزشگاه مجتمع فنی تهران (میرداماد)، هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری برگزار می شود. 
 4. برای شرکت در دوره های نسخه خوانی، دستیار دندانپزشک و کمک های اولیه نیازی به مدرک تحصیلی نیست و همچنین محدودیت سنی ندارد. 
 5. هزینه شرکت در دوره های مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، به نسبت سایر آموزشگاه مناسب تر و به صرفه تر می باشد. 
 6. لازم به ذکر است که مباحث عملی و تئوری مربوط به دوره های نسخه خوانی، دستیار دندانپزشک و کمک های اولیه توسط پزشک متخصص آموزش داده می شود. 
بهترین آموزشگاه نسخه خوانی
بهترین آموزشگاه نسخه خوانی

ثبت نام دوره های دپارتمان دانش و سلامت

معرفی مدارک پایان دوره 

مدرک معتبر و بین المللی نسخه خوانی، کمک های اولیه و دستیار دندانپزشک مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند. به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

رضا شریفی ۱-بهمن-۱۴۰۲