چه نوع از شرکت های SME موفق ترند؟

شرکت های SME یا  شرکت های کوچک و متوسط در کشور، نمودار رو به رشدی دارند. این شرکت ها به دلایل زیادی سودآور و تغییر پذیر هستند. یکی از ویژگی های مهم شرکت های SME تغییرپذیری آن ها و مطابقت با نیاز مشتری و بازار می باشد. این ویژگی بارز و به دور از بروکراسی اداری دست و پا گیر باعث شده تا سرعت انجام امور در آنها سریعتر انجام شود و بتواند به اهداف خود برسند. با وجود تمامی این ویژگی های مثبت،عدم وجود تفکر استراتژیک و برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت، یکی از نواقص آن ها می باشد.

شرکت های SME یا کوچک و متوسط و رو به رشد زمانی می توانند موفق باشند که برنامه ریزی و چشم انداز داشته باشند. باید برنامه های شش ماه و یک ساله برای کسب و کار خود داشته باشند. این امر باعث می شود، مدیران و دست اندرکاران شرکت های SME ، برای توسعه ی پایدار بکوشند و نسبت به آن اقدام کنند. پس دارا بودن تفکر استراتژیک و توسعه ی پایدار دو اصل مهم رشد شرکت های SME است.

دوره MBA  در مجتمع فنی تهران، به مدیران کمک می کند تا با تفکر و برنامه ریزی استراتژیک و با تکیه بر توانمندی ها و پتانسیل های داخلی خود در راستای اهداف شرکت حرکت کنند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید:

021-22222816

‫0/5 ‫(0 نظر)