گرفتن مدرک ICDL آنلاین

گرفتن مدرک ICDL آنلاین

گرفتن مدرک ICDL آنلاین(اخذ مدرک icdl): مهارت ICDL یکی از مهارت های اصلی در دنیای امروز می باشد که یادگیری آن را میتوان برای تمام افراد یک ضرورت دانست. اگر شما هم جزو افرادی هستید که تصمیم به اخذ مدرک ICDL  گرفته اید و میخواهید بدانید که آی سی دل چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟ و …. این مقاله را مطالعه کنید. 

البته باید بدانید که جای هیچ نگرانی نیست چرا که همه شما با کامپیوتر، اینترنت و … نسبتا آشنایی دارید. به طور کل میتوان گفت مهارت کار با کامپیوتر، هر شخصی را در هر شغلی و با هر تحصیلاتی به موفقیت میرساند. یکی از روش هایی که میزان مهارت شما از کار با کامپیوتر را نشان میدهد در واقع مدرک ICDL است. آی سی دی ال یک گواهینامه بین المللی است که تایید کننده مهارت های کامپیوتری افراد می باشد. در ادامه شما را مهارت های هفت گانه ICDL آشنا میکنیم.

"<yoastmark

مهارت هایی که با شرکت در دوره ICDL به دست می آورید!

فناوری اطلاعات (اخذ مدرک icdl)
 • مهارت فناوری اطلاعات به افراد کمک میکند تا با قسمت های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر آشنایی پیدا کنند.
استفاده از کامپیوتر و چگونگی مدیریت فایل ها
 • مهارت استفاده از کامپیوتر و نحوه مدیریت فایل ها که در آی سی دی ال به آن ویندوز نیز گفته میشود مهارتی است که با استفاده از آن افراد میتوانند شیوه های استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل ها را یاد بگیرند و تنظیمات مد نظر خود را در ویندوز اعمال کنند. همچنین یادگیری مهارت استفاده از کامپیوتر کمک میکند بتوانید فایل های خود را مدیریت نمایید.(گرفتن مدرک ICDL آنلاین)
 نرم افزار ورد
 • ورد یکی از مهارت های اصلی و ضروری در دوره ICDL است که کاربردهای بسیاری از جمله تایپ متون، قالب بندی، جدول بندی، ویرایش، کار با تصاویر و …. را برعهده دارد.
کار با نرم افزار اکسل
 • اکسل از دیگر مهارت هایی است که در دوره آی سی دی آل آموزش داده می شود و کاربردهای گسترده ای در بیشتر مشاغل و اداره جات دارد. در واقع اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده می باشد کاربردهایی از جمله ویرایش، قالب بندی، جدول بندی، انجام عملیات محاسباتی و … را برعهده دارد.
استفاده از نرم افزار اکسس
 • در اکسس افراد با معنا و مفهوم پایگاه داده ها آشنایی کامل پیدا میکنند. چگونگی کار با اکسس و هرچه در رابطه با آن باید بدانید در این دوره ها آموزش داده می شود.
کار با نرم افزار پاور پوینت
 • بی شک نام پاور پوینت را شنیده اید. پاور پوینت برنامه ای است که معمولا برای ارائه مطالب مورد استفاده قرار میگیرد. با کسب این مهارت میتوانید عملیات مختلف مانند ساخت اسلاید، ویرایش، قالب بندی متون، تصاویر و … را انجام دهید.(گرفتن مدرک ICDL آنلاین)
اطلاعات و ارتباطات
 • اطلاعات و ارتباطات به مهارتی گفته میشود که در آن فرد با مفهوم اینترنت، امنیت در فضای وب، سرچ های اینترنتی و … آشنا میشود.(اخذ مدرک icdl)

چرا دریافت مدرک آی سی دی ال اهمیت دارد؟(اخذ مدرک icdl)

احتمالا امروزه نام آی سی دی ال زیاد به گوشتان میخورد و یا شرط استخدام بسیاری از شرکت ها و اداره جات داشتن این مدرک می باشد. به طور کل در دنیای امروز یادگیری و داشتن مهارت ICDL از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه تعدادی از دلایلی را که منجر به افزایش روز به روز اهمیت یادگیری آی سی دی ال گردید را بیان میکنیم:

 • داشتن مدرک ICDL به ورود به بازار کار کمک میکند. در واقع دریافت این مدرک یک رزومه کاری عالی برای شما ایجاد میکند که شانس ورود به بازار کار را افزایش میدهد.
 • برای ورود به شرکت ها و اداره جات داخلی داشتن مهارت کافی از کار با کامپیوتر امری ضروری است. داشتن مدرک ICDL اثبات کننده میزان مهارت کار با کامپیوتر است.
 • داشتن مدرک آی سی دی ال از مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد برای مهاجرت و فعالیت در کشورهای خارجی نیز کاربرد دارد و مورد استفاده قرار میگیرد.
 • با شرکت در دوره های ICDL میتوانید در شغل خود ارتقاء پیدا کنید و به درجات بالاتری برسید.
 • دانش آموزان، دانشجویان و خانم های خانه دار نیز میتوانند با شرکت در دوره های آی سی دی ال و کسب مهارت برای انجام کارهای کامپیوتری خود از آن استفاده کنند.(اخذ مدرک icdl)

"<yoastmark

دوره ICDL مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

در این مقاله سعی کردیم شما را با ICDL و اهمیت یادگیری آن آشنا کنیم. همانطور که بیان شد یادگیری آی سی دی ال و کسب مهارت کار با آن مزیت های بسیاری به همراه دارد از جمله اینکه ورود به بازار کار را به راحتی امکان پذیر میکند. بنابراین توصیه میکنیم در هر رشته ای که تحصیل کرده اید و یا در هر شغلی که مشغول به فعالیت هستید با شرکت در دوره های آموزشی مختلف مهارت های مورد نیاز در زمینه آی سی دی ال را به دست آورید.

یکی از بهترین مراکزی که به منظور آموزش آی سی دی ال روی کار آمده است مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد است که در فضایی حرفه ای و با اساتید مجرب تمامی مهارت های مورد نیاز را به شما آموزش داده و شما را آماده ورود به بازار کار میکند. از مزیت های دوره ICDL مجتمع فنی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:(اخذ مدرک icdl)

مزیت های دوره آی سی دی ال مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد(اخذ مدرک icdl)
 • ارتقا سطح توانایی افراد در زمینه IT
 • بالا بردن راندمان و کارایی شرکت ها و سازمان ها با استفاده از آی سی دی ال
 • دریافت مدرک بین المللی و قابل ترجمه
 • یادگیری آسان با اساتید برتر در مجتمع فنی تهران شعبه میرداماد
 • و …

دوره های آموزشی دپارتمان ICDL در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

دریافت مدرک ICDL(

مدرک معتبر و بین المللی آی سی دی ال مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند. به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانشپذیر قرار گیرد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

maryam bagheri ۱-بهمن-۱۴۰۲