دپارتمان آموزش عکاسی با مدرک بین المللی

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش 0 تا 100 عکاسی(کلاس عکاسی در تهران)

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی(مدرک بین المللی عکاسی)

 

کلاس آموزش عکاسی(کلاس عکاسی در تهران)

عرصه دیجیتال نگاهی نو را در جهان سینما، تلویزیون و دنیای عکاسی برای خود گشوده است. امروز دنیای دیجیتال در حال رسیدن به جایگاهی است که بتوانیم خود برنامه های تلویزیونی را انتخاب کرده و تماشا کنیم، در این دنیای دیجیتال ابزارهای فیلم سازی و عکاسی بسیار ساده تر و ارزان تر در اختیار همگان قرار گرفته که با کمترین حجم و کوتاه ترین زمان می توانیم تصاویر خود را در همه جای جهان پخش کنیم.

با همه این احوال دنیای دیجیتال همانطور که همه مسائل را ساده تر کرده است در عین حال ورود به این عرصه را نیازمند قوانین خاص خود کرده است. دپارتمان سینما و عکاسی دیجیتال سعی بر آن دارد با آموزش دوره های تخصصی همراه با تجهیزات پیشرفته راه را برای ورود به این عرصه برای علاقه مندان مهیا سازد. هدف ما از برگزاری این دوره ها به دست آوردن دیدی قوی و کسب مهارت و به تصویر کشیدن اندیشه‌های نو در فیلم سازی و عکاسی، به صورت کاربردی است.

دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره(مدرک بین المللی عکاسی)

شامل دوره های:

کلاس عکاسی دیجیتال(کلاس عکاسی در تهران)

کارگاه عکاسی پرتره

دوره طراحی و روتوش عکس

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه(کلاس عکاسی در تهران)

| دپارتمان آموزش عکاسی   | 2816 2222 – 021

آموزش عکاسی با مدرک بین المللی - ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
آموزش عکاسی با مدرک بین المللی
آموزش عکاسی با مدرک بین المللی - بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران
آموزش عکاسی با مدرک بین المللی

دوره عکاسی دیجیتال و اهداف آن:

  1. با گسترش تکنولوژی شناخت عکس های حرفه ای و نیمه حرفه ای و تشخیص برای عکس خوب از بد همچنین روند درست عکس دیدن را تجربه می کنیم.
  2. با تنظیمات دوربین که مجموعه ای از لنزها – فیلترها می باشند هم چنین بررسی تاریخچه عکاسی و یادگاری مرتبط بندی و مباحث علمی با این روند می توانیم تکنیک ها و عملکردهای متفاوتی را از دوربین داشته باشیم . فنون یادگیری از بدنه ی دوربین ما را به شناخت کلی در مباحث فنی و اجرایی قبل از عکس گرفتن آشنا می کند.
  3. آشنا شدن با مباحث علمی از جمله فیزیک نورIos ودیافراگم که به آن مثلث نوردهی می گویند که با استفاده از این آیتم می توانیم شناخت بیشتری در عکاسی داشته باشیم.
  4. با استفاده از دوربین دیجیتال و با یادگیری دو فایل jpeg و raw ومی توانیم کیفیت یک عکس را تغییر داده و آن را با کیفیت یک عکس را تغییر داده و آن را با کیفیت های متفاوت در اختیار مخاطب قرار دهیم . اهداف این دوره مختصص کردن فرد حرفه ای برای تولید و ایجاد یک عکس خوب با کیفیت بالا می باشد.

اخذ مدرک دو زبانه و بین المللی از کالج مرتبط قیمت این دوره 19950000 ریال می باشد و فارغ التحصیلان این دوره با دریافت مدرک مجتمع فنی تهران در زمینه های هنری سینمای اجتماعی می توانند وارد بازار کار شوند .(کلاس عکاسی در تهران)

دوره روتوش عکس (Photo Retouch) :

کلاس عکاسی در تهران: روتوش عکس حذف جزئیات ناخواسته در عکس می باشد که پس از انجام روتوش، کیفیت آن به گونه ای خواهد شد که تصویر از تخریب و مصنوعی بودن دور و حس طبیعی را به مخاطب می دهد. یک روتوش عکس خوب کار تمامی ابزارها و فرمان های مورد نیاز را در درون خود دارد و در واقع یک ویرایش حرفه ای روی تصاویری است که عکاس خلق کرده است. این ویرایش (روتوش) تا جایی جلب رضایت مشتری را انجام می دهد که امتیاز طبیعی بودن را به مشتری نشان دهد.

ابزار تکنیکی روتوش عکس برنامۀ فتوشاپ (Adobe Photoshop) می باشد و زیرشاخه های این برنامۀ حرفه ایی می تواند در امر روتوش کمک کند. در عین حال که این تکنیک بسیار موثر است، می تواند یک عکس را با تمامی جذابیت های نور و زیبائی مورد اصابت قرار دهد. پس می توانیم به این نتیجه برسیم که مخاطبان این حرفه باید از اطلاعات کافی برخوردار بوده تا از تخریب یک عکس جلوگیری شود.(آموزش عکاسی با مدرک بین المللی)

مخاطبان دوره رتوش عکس(آموزش عکاسی با مدرک بین المللی)

مخاطبین اصلی دوره روتش عکس، عکاسان حرفه ای و غیر حرفه ای، کسانی که در امر ویرایش فیلم و عکس فعالیت دارند، دانشجویان هنر و عکاسی و فیلمبرداران، همچنین علاقه مندان به این حوزه می باشند.

دپارتمان آموزش عکاسی با مدرک بین المللی
دپارتمان آموزش عکاسی با مدرک بین المللی

اهداف دوره روتوش عکس (Photo Retouching)کلاس عکاسی در تهران

آموزش عکاسی با مدرک بین المللی: بطور کلی می توان اینگونه گفت که مطالب بسیار بیشتری در دوره روتوش عکس آموزش می بینید؛ اما مهم ترین اهداف شرکت کنندگان در این دوره باید موارد زیر باشد و ما نیز در این دوره با تکیه بر اساتید برجسته و با سابقه طولانی حرفه ای و آموزشی خود سعی بر این داریم تا آموزش پذیران یک دوره حرفه ای روتوش عکاسی را تجربه کنند و پس از گذراندن این دوره به یک متخصص روتوش عکس تبدیل شوند.

مهم ترین اهداف دوره Photo Retouching

  • وضوح بیشتر عکس با کیفیت بالا قبل از چاپ تصویر
  • ایجاد یک نرمال سازی و حضور افکت های هنری برای ارائۀ image
  • بررسی نورپردازی و رفع عناصر اضافه در عکس که می تواند از کیفیت و جذابیت عکس بکاهد.(کلاس عکاسی در تهران)

| ثبت نام دوره روتوش