استفاده از سه پایه

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

مزایا و معایب به کارگیری سه پایه

بدیهی است که این نکته را نباید تنها یک توصیۀ ساده و پیش پا افتاده در نظر بگیرید، زیرا همیشه شرایط نور خوب وجود ندارد و گاهی اوقات در شرایط خاص نوری قرار می گیرید که باید با سرعت شاتر پایین کار کنید در چنین موقعی سه پایه بسیار کارآمد است.
اگرچه همراه داشتن سه پایه باعث کندی حرکت شما می شود، جاگیر است و شما را به عنوان یک عکاس لو می دهد. اما امتیازاتی هم دارد، به طوری که زمان نوردهی را هرآنچه نیاز است انتخاب می کنید، همچنین به راحتی دوربین را روی یک منظره برای انتخاب تنظیمات مختلف قفل کنید (Multi- shot).
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

انتخاب سه پایه مناسب

اگرچه هر عکاسی دلایل و سبک خاص خود را برای استفاده از سه پایه دارد، اما توجه به وزن و جنس سه پایه بسیار مهم است زیرا اگر سه پایه از مواد محکم مانند الیاف کربن ساخته شده باشد معمولاً نسبت به سه پایه های دیگر گرانتر است، اما به دلیل سبکی، حمل و نقل آن آسان می شود.
یکی دیگر از وسایل مهم بند یا کیف سبک برای حمل و نقل آسان سه پایه است. همچنین به یاد داشته باشید که حتماً سه پایۀ انتخابی شما دارای کلّگی با امکان قفل خوب اما راحت باشد تا کار با آن آسان شود و نیز توصیه می شود که کلّگی هایی را انتخاب کنید که قابلیت اتصال سریع دوربین را با کمک کفشک داشته باشند.
همچنین سه پایه ها قابلیت نصب و قرار گیری روی انواع سطوح را دارند.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ کلاس عکاسی و آموزش عکاسی در زمینۀ عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، همراه با ارائه مدرک عکاسی در رشته عکاسی.

| ثبت نام رتوش عکس