اصلاح خطای فوکوس

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

اصلاح خطای فوکوس

اگر به هرآنچه برای کنترل وضوح عکس گفته شد، عمل کردید و با عکسی محو مواجه شدید، چه؟ آیا نرم افزاری که روی آن حساب کنید در اختیار دارید؟ بلی، یک راه حل نرم افزاری برای اصلاح فوکوس هست.
گو اینکه USM ( unsharp mask )، یکی از فیلتر های فتوشاپ، کمک چندانی به شما نمی کند زیرا این فیلتر اشکال را ریشه ای حل نمی کند. بلکه فقط دور عناصر تصویر را یک ردیف پیکسل سیاه می چیند که وهمِ وضوح ایجاد شود.
به این عمل vignetting می گویند. گرچه اگر بخش خاصی از عکس را انتخاب و این فیلتر را بر آن اعمال کنید، نتیجه قابل قبول خواهد بود، اما اگر بخواهید زیاد از حد و برای تمام عکس این فیلتر را به کار بگیرید، نتیجه کاملاً ناخوشایندی حاصل می شود.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

 

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

بهترین پیشنهاد برای اصلاح خطای فوکوس

انتخاب دقیق و صحیح شما نرم افزاری است به نام De_Blurring که مقدار درست محوی تصویر را محاسبه و آن را برطرف می نماید. به عبارت دیگر این نرم افزار ضد محوی عکس است. مراحل عملکرد این نرم افزار بدین گونه ایت که مقدار و شکل محوی عکس را یافته، محاسبه و از طریق معکوس نمودن، آن را بازسازی می کند.
عملکرد این نرم افزار بسیار پیچیده و مفصل است و در حال حاضر برای مقاصد امنیتی از آن استفاده می شود و نسخۀ تجاری آن کم یاب است. فتوشاپ هم فیلتری به نام Smart sharpen یا واضح کنندۀ هوشمند دارد که می کوشد همین عمل را انجام دهد. اما پیشنهاد ما به شما نرم افزار De_Blurring است.
فیلتر افزودنی دیگری برای فتوشاپ هست به نام Focus Magic که امکانی برای تخمین مقدار عدم وضوح یا محوی را دارد (بر اساس محاسبۀ پیکسل). یادتان باشد که این نرم افزارها حداکثر مقدار محوی ای را می توانند اصلاح کنند در حدود ۲۰ پیکسل است و نه بیشتر.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ کلاس عکاسی و آموزش عکاسی در زمینۀ عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، همراه با ارائه مدرک عکاسی در رشته عکاسی.

| ثبت نام رتوش عکس