براکتینگ در عکاسی

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

براکتینگ مساوی است با راه نجات

عکاسی چند فریم با نوردهی متفاوت (Braceting) یک امتیاز در عکاسی حرفه ای است، اما عمل براکت تنها برای نوردهی انجام نمی شود. این مسئله یک ارتباط جدید با عکاسی دیجیتال دارد زیرا تنظیمات دیگری قابل دسترس و برنامه ریزی می شوند- درحالی که چنین کاری با دوربین های فیلم میسر نبود.
این روزها عکاسی چند فریم با نوردهی متفاوت معمولاً به یک عملکرد ویژۀ دوربین اشاره دارد که یک بار توسط کاربر تنظیم شده، سپس به صورت اتوماتیک مجموعه فریم های متوالی را عکاسی می کند، البته انجام این کار به صورت غیر اتوماتیک هم قابل اطمینان است.
همچنین می توانید براکت را برای IOS، یا روی نقطۀ فوکوس و حتی برای وایت بالانس انجام دهید. ( اگرچه برای مورد اخیر یعنی وایت بالانس، عکاسی کردن با فرمت RAW نتیجۀ بهتری می دهد و نیازی به براکت کردن نیست زیرا فرمت RAW به خوبی قابلیت اصلاح دارد.) به هرحال ، تحول مهمی که دیجیتال فراهم کرده عکاسی چند فریم با نوردهی متفاوت است که می توان به راحتی آن را در مقعیت های مختلف به کار برد.
اگرچه هدف از براکت کردن انتخاب یک فریم صحیح از میان تعدادی فریم عکاسی شده از یک موضوع و در یک شرایط است، اما شما در هنگام ویرایش عکس ها می توانید همین سه فریم را که یکی فرونوردهی، یکی صحیح و سومی فرانوردهی شده را با هم ترکیب و تصویری فوق العاده را خلق کنید.
نرم افزاری که این کار را انجام می دهد به راحتی در دسترس است، این نرم افزار مانند Blending و کمی پیچیده تر از HDRI (High Dynamic Range) است.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

براکتینگ در دوربین های SLR

همۀ دوربین های SLR دیجیتال به شما این امکان را می دهد تا نوردهی را به روش براکت انجام دهید، اما تعداد بسیاری از این دوربین ها امروزه امکان حالت های دیگر براکت را مانند ISO و وایت بالانس را فراهم کرده اند.
از آنجا که دامنۀ کنترل آن از مدلی به مدل دیگر دوربین فرق می کند، براکتینگ روش ساده ای است که کیفیت مد نظر شما را تضمین می کند. همچنین تنظیمات عکاسی پیوسته با براکتینگ یک روش سریع برای دستیابی به مجموعۀ نوردهی های مختلف برای ساخت یک تصویر HDR است.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ کلاس عکاسی و آموزش عکاسی در زمینۀ عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، همراه با ارائه مدرک عکاسی در رشته عکاسی.

| ثبت نام رتوش عکس