ثبت جزئیات در عکاسی

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش 0 تا 100 عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

جزئیات را ثبت کنید، نه بخش های خالی از جزئیات

زمانی را که صرف سر و کله زدن با نویز کردید، این خاصیت را به همراه داشت که به سرعت به شما یاد داد بخش های نویزدار عکس، بخشهای سادۀ آن هستند. سادگی به این معناست که یا جزئیاتی ندارند، (مثل آسمان) یا فوکوس نیستند مانند زمینۀ پشتی عکسی که با یک لنز تله و دیافراگم باز گرفته شده باشد.
در قسمتهای پرجزئیات برطرف کردن نویز کار دشواری است و طبیعتا این بدان معنی است که نویز در این بخش ها دیده نمی شود و اهمیتی ندارد. در واقع نویز در این قسمتها قابل تفکیک از عناصر تصویر نیست و هنگامی که نویز در این قسمت ها در کنار چند پیکسل قرار می گیرد، خود جزئی از جزئیات تصویر می شود.
بر اساس این اصل که نویز هنگامی مزاحم است که دیده شود، معمولا قسمتهای شلوغ عکس را می توان به حال خود رها کرد. این درسها را می توان در هنگام عکاسی به کار برد.
اگر صحنه ای پر از جزئیات و شلوغ است، نویز خیلی کم میشود. (ثبت جزئیات در عکاسی)
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

[rev_slider alias=”photography_35″]

دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| 2816 2222 – 021

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

انتخاب لنز برای عکاسی از مناظر شلوغ

در انتخاب لنزها بهتر است از لنز زوایه باز یا واید انگل استفاده شود، برای این که عمق میدان بهتر و طبیعی تری ایجاد می کند.
متأسفانه اگر از لنزهای سریع آن هم با دیافراگم باز استفاده شود، خصوصا اگر فاصلۀ كانونی آن متوسط و یا بلند باشد، بخش های زیادی از عکس را محو می کند و درنتیجه نویز در این قسمت ها به راحتی تشخیص داده می شود. پس بهتر است در شرایطی که امکان دارد از این گونه لنزها استفاده نکنید.
با این وجود، کادربندی در شکلی که کادر کاملاً با جزئیات پر شود، به طوری که نخواهید محل خود را تغییر دهید یا بالاتر از سطحی که هستید قرار بگیرید هم مفید است.

| ثبت نام رتوش عکس