ثبت جزئیات در عکاسی

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

جزئیات را ثبت کنید، نه بخش های خالی از جزئیات

زمانی را که صرف سر و کله زدن با نویز کردید، این خاصیت را به همراه داشت که به سرعت به شما یاد داد بخش های نویزدار عکس، بخشهای سادۀ آن هستند. سادگی به این معناست که یا جزئیاتی ندارند، (مثل آسمان) یا فوکوس نیستند مانند زمینۀ پشتی عکسی که با یک لنز تله و دیافراگم باز گرفته شده باشد.
در قسمتهای پرجزئیات برطرف کردن نویز کار دشواری است و طبیعتا این بدان معنی است که نویز در این بخش ها دیده نمی شود و اهمیتی ندارد. در واقع نویز در این قسمتها قابل تفکیک از عناصر تصویر نیست و هنگامی که نویز در این قسمت ها در کنار چند پیکسل قرار می گیرد، خود جزئی از جزئیات تصویر می شود.
بر اساس این اصل که نویز هنگامی مزاحم است که دیده شود، معمولا قسمتهای شلوغ عکس را می توان به حال خود رها کرد. این درسها را می توان در هنگام عکاسی به کار برد.
اگر صحنه ای پر از جزئیات و شلوغ است، نویز خیلی کم میشود.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

انتخاب لنز برای عکاسی از مناظر شلوغ

در انتخاب لنزها بهتر است از لنز زوایه باز یا واید انگل استفاده شود، برای این که عمق میدان بهتر و طبیعی تری ایجاد می کند.
متأسفانه اگر از لنزهای سریع آن هم با دیافراگم باز استفاده شود، خصوصا اگر فاصلۀ کانونی آن متوسط و یا بلند باشد، بخش های زیادی از عکس را محو می کند و درنتیجه نویز در این قسمت ها به راحتی تشخیص داده می شود. پس بهتر است در شرایطی که امکان دارد از این گونه لنزها استفاده نکنید.
با این وجود، کادربندی در شکلی که کادر کاملاً با جزئیات پر شود، به طوری که نخواهید محل خود را تغییر دهید یا بالاتر از سطحی که هستید قرار بگیرید هم مفید است.

| ثبت نام رتوش عکس

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)