دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

روند کار عکاسی

روند کار عکاسی یک مفهوم کاملاً دیجیتال است، زیرا با عکاسی دیجیتال، ما نسبت به عکس ها، روند عکاسی، نگه داری، پردازش، و نمایش آنها مسئول می شویم. اولویت اصلی پس از هر عکاسی همان گونه که در فصل قبل دیدیم کپی گرفتن از آنهاست که البته این عمل هزینه ای در بر نداشته و سلامت عکس ها را بیمه می کند.
اما بیش از همه آنچه ذهن شما را باید به خود مشغوا کند، این است که چطور صحنه یا منظره ای را عکاسی کنید.
یک روند کار عکاسی مشخص می کند که عکس ها چطور در صحنه های مختلف عکاسی می شوند. مثلاً شما حافظۀ دوربین خود را پر از عکس می کنید، بعدچه می شود؟ قبل از اینکه شما عکسی را به روی وب سایت خود منتقل کنید یا آنها را روی کاغذ چاپ کنید، چه چیزی نیاز است و چه اتفاقی می افتد؟
تمام این موارد بستگی دارد به اینکه چقدر شما عکاسی کرده اید، از چه عکس گرفتید، سفر بودید یا در خانه و شهر خود و در اصل چه مقدار درگیر وجه دیجیتال عکاسی شده اید؟ به جرأت می توان گفت روش عکاسی هر عکاس کاملاً متفاوت و مخصوص خود اوست. اما آنچه اهمیت دارد، پیش از آنکه تصاویر در یک مسیر آشفته و بی هدف رها شوند و تغییرات گوناگون در موقعیت های مختلف روی آن انجام شود، داشتن یک روند کار برای کار عکاسی است.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

سوالاتی که یک عکاس باید از خود بپرسد

اگر تابه حال روش خاصی نداشته اید بهتر است برای شروع سوال های زیر را از خود بپرسید:
-چه تعداد عکس در هر مورد می گیرید و چند مورد؟
شما باید بدانید که چه تعداد عکس قرار است در هر مرحله از عکاسی گرفته شود و همچنین چه تعداد عکس در هر سال جمع آوری می کنید؟ این امر روی زمان مراحل ویرایش و همچنین فضای نگه داری عکس ها تأثیر دارد.
-چقدر با جدّیت عکس هایتان را ویرایش می کنید؟
آیا همۀ جزئیات را حفظ می کنید یا درصدی کوچک از آن را نگه می دارید؟ چه زمانی مشغول انتخاب عکس های ویرایش شده می شوید؟ آیا بعد از چند روز که از عکاسی می گذرد؟ آیا دوباره با نگاهی بی طرفانه به عکس ها نگاه می کنید؟ این در زمان بندی بخش های مختلف کار عکاسی
شما تأثیر گذار است.
-چه مقدار ویرایش و پردازش روی عکس ها انجام می دهید؟ عکاسی را با کدام یک از فرمت های RAW، JPEG، TIFF انجام می دهید؟
این نکته بر چگونگی کیفیت تصاویر و انتخاب نوع نرم افزارهای کاربردی تؤثیر دارد و ممکن است تعداد زیادیس از این نرم افزارهای کاربردی مورد نیاز شما باشد. وقتی تصمیم گرفتید که چطور عکاسی کنید، می توانید قدم به مرحلۀ بعدی بگذارید، مرحله ای که برنامه ریزی شخصی خود را برای روند کار انجام می دهید.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ کلاس عکاسی و آموزش عکاسی در زمینۀ عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، همراه با ارائه مدرک عکاسی در رشته عکاسی.

| ثبت نام رتوش عکس