دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

عکاسی در شب – دوربین روی دست

شرط اولیه و لازم برای عکاسی در شب سبک بار بودن، متحرک بودن و قابل انعطاف بودن است. اگر از مزایای سه پایه چشم پوشی کنید، پاداش آن عکاسی راحت، سریع و با امکان تحرک است. هر عکاسی روشی دارد و اینها تنها پیشنهادات و راهنمایی های ما هستند؛
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

روش پیشنهادی برای عکاسی در شب بدون داشتن سه پایه

– SLR (در این مورد، ترجیحاً دوربینی با نویز کم در حساسیت های بالا) با یک لنز سریع (f 1.4)
– زوم زاویه باز با یک دیافراگم خوب (f 2.8 در این مورد). فاصله کانونیهای بلندتر برای دوربین روی دست مناسب نیستند به خصوص وقتی سرعت شاتر را پایین انتخاب می کنید.
– فلاش قابل نصب روی دوربین
– چراغ قوه |
– کارت های حافظۀ اضافه
– نورسنج دستی. یک نورسنج قدیمی در این روزهای دیجیتال مفید است، زیرا برای تعیین سطح کلی نور و تشخیص دامنه ی پویائی صحنه لازم است.
– یک کیسۀ پلاستیکی زیپ دار پر از برنج برای استفاده در مواقع نوردهی طولانی مدت. این کیسه می تواند از انواع دانه ها یا پلی استرین یا هرآنچه حمل آن راحت باشد، پر شود به شرطی که بتواند دوربین را بی حرکت نگاه دارد. البته در این میان برنج بیشتر به کار می آید، زیرا می توان در صورت گرسنه شدن آنرا دم کرد و خورد!!!
– یک کیف کوچک سبک روی شانه
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ کلاس عکاسی و آموزش عکاسی در زمینۀ عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، همراه با ارائه مدرک عکاسی در رشته عکاسی.

| ثبت نام رتوش عکس