عکاسی در هوای سرد

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

چگونه در هوای سرد عکاسی کنیم

کارکردن در سرمای زیر صفر درجه کمتر از تغییر مکان دوربین از جای سرد به گرم مسئله ساز است. زیرا انتقال از یک مکان سرد به فضایی گرم در دستگاه های الکترونیک مانند دوربین ایجاد میعان(بخار آب) می کند که می تواند باعث بروز اختلال در کار آن ها شود.
راه حل این است که تجهیزات عکاسی الکترونیک خود را ابتدا از فضای سرد بیرون به داخل فضایی کوچکتر، مثل ماشین با سرمای کمتر آورده سپس کم کم آن را به محیط گرم بیرون بیاورید. راه دیگر چسب زدن و قرار دادن دوربین درون یک کیف پلاستیکی ضخیم است. در ضمن برای اطمینان بیشتر بهتر است از مواد جاذب رطوبت، مثل ژل سیلیس استفاده کنید.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

انتقال دوربین از محیط گرم به سرد

انتقال دوربین از محیط گرم به سرد هم خطر بسیاری دارد، به طوری که سرما و برف روی بدنۀ نسبتاً گرم تر دوربین آب می شود و در قسمت اتصالات دوباره یخ می زند.
در این وضعیت ایجاد انبساط باعث خرابی تجهیزات می شود. نکتۀ مهم دیگر این است که در هوای سرد به هیچ عنوان باز دم خود را به آن ندمید. بجای این کار زمان بدهید تا دمای وسیلۀ عکاسی شما که در کیف قرار دارد به آرامی نزدیک به دمای فضای اطراف شود.
همان طور که می دانید باتری ها در هوای سرد خیلی زود تخلیه می شود و نیاز به تعویض دارند. زیرا در دمای زیر بیست درجه سانتی گراد ظرفیت باتری بسیار کم شده، و کمی پایین تر از این دما مایع الکترولیز یخ می زند (البته وقتی دوباره گرم شود دوباره شروع به کار می کند). بنابر این همیشه باتری اضافه همراه داشته باشید.
بهتر است که باتری ها را در محل گرم تری مثل جیب شلوار نگاه دارید.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ کلاس عکاسی و آموزش عکاسی در زمینۀ عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، همراه با ارائه مدرک عکاسی در رشته عکاسی.

| ثبت نام رتوش عکس