دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

عکاسی سرعت و حرکت

برای عکاسی در نور کم روش های مختلفی به کار می رود تا روش سرعت و حرکت- که همان کشیدگی و محوی ایجاد شده در اثر تکان دوربین یا حرکت موضوع است، جلوگیری شود. وجود این پیش فرض در عکاسی به طور کلی ثبت تصویرهای واضح است. با این همه Motion blur هم می تواند کیفیت مطلوبی داشته باشد، البته بستگی به سلیقۀ شما و بکارگیری صحیح و بجای این ترفند دارد. به طور قطع، اگر در شب عکس می گیرید که نورها در مقابل یک پس زمینۀ تاریک در حال حرکت هستند، نتیجه چنین صحنه ای کاملاً قابل پیش بینی است اما وقتی اجسام تیره برابر موضوع روشن و شلوغ حرکت می کنند، حتی اگر این کار را بارها انجام داده باشید، نتیجه غیرقابل پیش بینی است. بنابراین ثبت حرکت محو موضوع متحرک از روی عمد یکی از بهترین تکنیک های عکاسی است که خیلی کم به کار می رود.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

ارنست هاس – روش های سنتی

روش های سنتی بسیاری برای ایجاد Motion blur در میان استادان قدیم عکاسی به کار می رفته، مانند ارنست هاس (Ernest Haas) که مجموعۀ عکس های [دهۀ ۱۹۵۰ میلادی] او از نمایش کمنداندازی گاوچران ها، گاو بازی و مسابقات اسب دوانی به جا مانده است. اما مسائلی که وجود دارد این است که همه این نوع عکس ها را دوست دارند، ولی اگر شما هم، دوست دارید هروقت که می شود با این تکنیک عکاسی کنید مراقب باشید که چطور رنگ ها و سایه-روشن ها در هم بپیچند. البته تمامی این ها بستگی دارد به نسبت حرکت به اندازۀ کادر و سرعت های مختلف شاتر، در صورت حرکت دادن دوربین، چگونگی حرکت، فاصلۀ کانونی لنز و چگونگی حرکت موضوع. بعلاوه، چیدمان رنگ ها و سایه روشن ها در صحنۀ مورد نظر یکی از مهم ترین عوامل در این تکنیک به حساب می آید. بهترین روش تنها تمرین و کسب تجربه است، که البته با عکاسی دیجیتال و امکان مشاهدۀ سریع عکس ها این کار بسیار آسان شده است.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ کلاس عکاسی و آموزش عکاسی در زمینۀ عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، همراه با ارائه مدرک عکاسی در رشته عکاسی.

| ثبت نام رتوش عکس