دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

عکاسی سیاه و سفید

دیجیتال روح تازه ای در کالبد عکاسی سیاه و سفید دمیده است، به ویژه با کنترل دقیق رنگ ها که به صورت سایه های خاکستری ارائه می شوند. ذهنیت از عکاسی سیاه و سفید کاملاً از عکاسی رنگی متفاوت است، و در این گفتار جایگاهی برای سفر به اعماق فلسفۀ سیاه و سفید وجود ندارد، تنها می توان تأثیر بی حد آن را در عکس دید.
حذف رنگ ها از تصویر باعث اهمیت یافتن خاکستری های عکس می شود و این به نوبۀ خود باعث بهبود قابل ملاحظۀ عکس می شود و سایر عناصر تشکیل دهندۀ تصویر خصوصاً فرم، شکل، لبه ها و بافت ها معنی بیشتری یافته و بهتر دیده می شوند. تعامل طولانی عکاسی سیاه و سفید با تاریخ عکاسی، از منظر عکاسان، میراثی دوست داشتنی به آن بخشیده است و متعصبین دیجیتال نیز ممکن است هم عقیده باشند که سنسور ها اصولاً عکس را به شکل سیاه و سفید ثبت می کنند و سپس رنگ ها از طریق لایه فیلتر های RGB به آن افزوده می شود و در نتیجه عکاسی سیاه و سفید را می توان واقعی ترین شکل عکاسی دانست.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

امکانات دوربین ها برای عکاسی سیاه و سفید

بعضی از دوربین ها امکان عکاسی سیاه و سفید (یا تک رنگ) را فراهم می کنند. البته کانال رنگ های RGB (قرمز، سبز و آبی) باقی می ماند، ولی desaturated شده اند اما در عکاسی با فرمت RAW رنگ ها بازتابی می شوند.
امتیاز این روش مشاهدۀ عملکرد روش سیاه و سفید در زمان عکاسی است تقریباً همۀ دوربین های امروزی گزینه ای به نام سپیا ( Sepia ) دارند که عکس های سیاه و سفید را به رنگ نارنجی- قهوه ای همانند عکس های قدیمی تولید می کنند.
مرحلۀ پردازش جایگاهی است که تبدیل یک فایل رنگ به تک رنگ با کنترلی دقیق بر آن برایتان فراهم می شود، کاری که متخصصین لابراتوارهای چاپ عکس به روش فتوشیمی آن را فقط در رؤیا می دیدند. در واقع هر نرم افزار ویرایش عکس از فتوشاپ تا LightZone و DxO Optics روش های تبدیلی را فراهم می کند تا کانال های رنگ با مهارت به کار گرفته شوند.
در این مثال مبدل سیاه و سفید فتوشاپ ذکر شده است. با باز شدن یک منو تعدادی از تنظیمات از پیش تعیین شده اثر فیلتر های قدیمی رنگی را بر تصویر سیاه و سفید ایجاد می کند.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ کلاس عکاسی و آموزش عکاسی در زمینۀ عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، همراه با ارائه مدرک عکاسی در رشته عکاسی.

| ثبت نام رتوش عکس