دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

لنزهای سریع

اگر عمق میدان (که با دیافراگم کنترل می شود) مهم نیست، بهترین کار برای عکاسی در نور کم این است که سریع ترین لنز موجود در بازار را خریداری کنید. مفهوم «سریع» یعنی داشتن حداقل دیافراگم f2 و بهتر از آن دیافراگم f1.4 است.
جالب این که، این روزها لنزهای زوم با تنوع بسیار و تفکیک پذیری خوبی وجود دارند اما ویژگی ای که قربانی شده حداکثر گشادگی دهانۀ دیافراگم است. به طور مثال؛ یک لنز ۲۰۰-۱۸ میلی متر بسیار خوب و کارآمد دارید و زیاد هم از آن استفاده می کنید. اما متأسفانه بهترین و سریع ترین دیافراگمش ۳.۵ و بدترینش ۵.۶ است. به همین دلیل از یک لنز زایس پلانار با دیافراگم ۱.۴ که برای دوربینتان خریده اید و از آن برای عکاسی در نور کم استفاده می کنید به طوری که در منظره یاب دوربین انقلابی رخ می دهد و همه چیز را به وضوح می بینید و هر بار که از آن استفاده می کنید در می یابید که چقدر زود و ساده به لنزهای زوم بسیار کند و سنگین عادت کرده اید.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

گرفتن بهترین نتیجه از لنزهای سریع

برای این که بهترین نتیجه را از لنز سریع خود داشته باشید، باید در بازترین حالت دیافراگم عکاسی کنید، و این نکته ی دیگری را یادآور می شود که گاهی هم سخت است، زیرا در این حالت، داشتن فوکوس صحیح بسیار حساس میشود.
نورپردازی کم می تواند به طور نامطلوبی بر فوکوس اتوماتیک دوربین شما تاثیر بگذارد، اما البته آنچه اهمیت بیشتری دارد، این است که مطمئن شوید که بخش های درست از صحنه ی شما به خوبی فوکوس شده است. با عمق میدان کم انجام فوکوس دقیق گاهی سخت می شود.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ کلاس عکاسی و آموزش عکاسی در زمینۀ عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی.

| ثبت نام رتوش عکس