کاربرد لنز زاویه باز

دوره عکاسی

کلاس های آموزش عکاسی عملی و کاربردی

کلاس های عملی و کاربردی

بهترین اساتید عکاسی ایران

با حضور اساتید مجرب

آموزش 0 تا 100 عکاسی در مجتمع فنی تهران

آموزش ۰ تا ۱۰۰ عکاسی

دوره عکاسی با مدرک بین المللی

با اعطای مدرک بین المللی

کاربرد لنز زاویه باز

انتخاب فاصلۀ کانون یکی از آن دست مواردی است که نه تنها تحت تأثیر موضوع و شرایط بلکه تحت تأثیر سلیقۀ شخصی شما در هنگام کار قرار می گیرد. در وهلۀ اول توجه کنید که تضاد مشخصات ما بین یک عکس ورزش فوتبال و یک عکس خیابانی که در شرایطی سیال و نامطئن است وجود دارد و ممکن است در جایی حق انتخاب لنز را نداشته باشید در حالی که در جایی دیگر در انتخاب لنز کاملاً آزاد باشید.
چنانچه حق انتخاب داشته باشید شما مابین دو گروه لنز قرار می گیرید، واید انگل ها و تله فوتوها. البته انتخاب سومی هم وجود دارد که لنزهای حول و حوش لنز نرمال است.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ دوره عکاسی، کلاس عکاسی پیشرفته در رشته عکاسی، عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، دوره عکاسی پیشرفته با امکان ارائه مدرک عکاسی، می باشد.

| ثبت نام دوره جامع عکاسی دیجیتال و پرتره

دپارتمان آموزش عکاسی

برگزار کننده دوره های آموزشی عکاسی توسط برترین اساتید این حوزه

| ۲۸۱۶ ۲۲۲۲ – ۰۲۱

ویژگی های یک کلاس و دوره خوب عکاسی
بهترین اساتید عکاسی در مجتمع فنی تهران

دسته بندی لنزها

پاره ای عکاسان به دلیل خلوص لنزهای نرمال به آن علاقه مند هستند و چندان به لنزهای سوپرواید انگل و سوپر تله فتوها علاقه ندارند.
تحت عنوان واید انگل و تله فتو دسته بندی های دیگری نیز وجود دارد مثلاً در دسته بندی واید انگل ها: واید انگل، سوپرواید انگل، اولتراواید انگل (فیش آی) و در دسته بندی تله فتوها: تله پرتره، تله های متوسط و سوپرتله فتوها جای دارند.
چند دلیل برای انتخاب یک لنز واید وجود دارد: یکی پوشش تصویری وسعی که دارند، دیگری کوچک شدن عناصر تصویر و کاسته شدن از اهمیت آن ها و مهم تر از همه احساس خاصی که در تصویر ایجاد می کند.
به ویژه، عکاسی با لنز واید انتخاب بسیار مناسبی برای انتقال بی درنگ تجربه موجود در یک موقعیت به بیننده است. بنابراین اگر در یک محل شلوغ سرگرم عکاسی هستید با لنز واید به موضوع تا حد امکان نزدیک شوید تا بیننده را به عمق صحنۀ عکاسی ببرید.
مجتمع فنی تهران برگزار کنندۀ کلاس عکاسی و آموزش عکاسی در زمینۀ عکاسی دیجیتال، عکاسی هنری، عکاسی صنعتی، همراه با ارائه مدرک عکاسی در رشته عکاسی.

| ثبت نام رتوش عکس