بنر اصلی دوره دیجیتال مارکتینگ

آموزش سئو

مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد (برترین برند آموزشی کشور)

سئو چیست؟

برای بسیاری از افراد SEO چیزی از یک هنر پیچیده و محرمانه به نظر می رسد. در واقع جهانی است که در یک معمای با تکنولوژی بالا پیچیده شده، یک جهان پیچیده پر از اسرار که فناپذیران را امیدی به درک آن نیست! اما با توجه با تکیه بر تجربه سالها برگزاری دوره های دیجیتال مارکتینگ و آموزش سئو در مجتمع فنی تهران اذعان داریم که هیچگونه اسراری در سئو وجود ندارد. وبسایت ها مکان های بسیاری بازی هستند. اگر یک وبسایت به فراوانی در فهرست های موتور جستجو آمده باشد، پس شما هم می توانید با پشتکار کافی علت اینکه به خوبی دسته بندی شده اند را ببینید. آن را تکثیر کنید و به آن ملحق شوید -واقعاً به همین سادگی است.

SEO چه چیزی نیست؟

سئو علم موشک نیست، ساده هست اما کار آسانی نیست. در هر صفحه وب یا وبسایت اعمال می شود، چه شما یک کسب و کار کوچک باشید یا نه! سایت شما باید برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد، مطالبتان باید خوب باشد و شما به لینک های با ورودی با کیفیت و مرتب نیز نیاز دارید. این کار برای همه اعمال می شود.

کلمات، کلید باز کردن قدرت جستجو هستند!

کلید سئو مؤثر این است که بدانیم مردم برای محصولات، خدمات و یا اطلاعاتی که می خواهند، چه چیزی را در موتورهای جستجو (مانند گوگل) جستجو می کنند. در اصطلاح به این کلماتی که کاربران در موتورهای جستجو به دنبال آن هستند کلمات کلیدی گفته می شود.

کلمات کلیدی (که شامل یک، دو یا چند واژه هستند)، پایه و اساس تلاش SEO شما هستند. کلمات کلیدی مناسب وبسایت خودتان را بیابید، دستورالعمل های اساسی سئو را دنبال کنید و زمانی که اسپایدرها (الگوریتم ایندکس کردن وبسایت ها) سایت شما را ایندکس می کند، بالا رفتن های اساسی جستجو را برای آن کلمات کلیدی خواهید دید و متوجه افزایش مشابه در سطح ترافیک هدفمند ورودی به سایتتان می شوید.

انتخاب کلمات کلیدی اشتباه با وجود بهترین سئو در جهان هم نمی توانند نتایجی را که به دنبالش هستید به شما تحویل دهد.

 


 

دوره های دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی تهران

 


 

انتخاب کلمات کلیدی مؤثر

چگونه کلمات کلیدی مناسب را برای بهینه سازی سایتتان انتخاب کنید؟ خوب، یک جای خوب برای شروع با مردمی است که امید به جذبشان دارید. شناخت مخاطب هدف، یک جزء مهم در هر کمپین بازاریابی است. خودتان را به جای مشتری آنی بگذارید، در مقابل موتور جستجوهای مورد علاقه تان بنشینید و به دنبال اطلاعاتی در مورد محصول یا خدماتی که می خواهید بفروشید بگردید. چه چیزی در کادر تایپ می کنید؟

به کلمات اولیه ای که بدست می آورید (که خودتان جستجو کردید)، بذر (SEED) می گویند. این کلمات به شما یک نقطه شروع به کار می دهند. این کلمات کلیدی را بگیرید و با آنها بازی کنید. انواع ترکیب واژه های جستجو را که امکان دارد مشتری آینده تان برای پیدا کردن وبسایت شما استفاده کند، متصور شوید. آنها را در موتورهای جستجو جستجو کنید و به نتایج نگاه کنید. وبسایت هایی را که رتبه بالایی برای کلمات کلیدی منتخب شما دارند، بررسی کنید. آنها را آنالیز و سعی کنید چگونگی دستیابی آنها به این رتبه بندی ها را به کار ببرید.

تماس با مجتمع فنی تهران - بنر اصلی

 


 

مقالات دیجیتال مارکتینگ

 


 

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)