آموزش آنلاین پکیج بورس

آموزش آنلاین پکیج بورس

آموزش آنلاین پکیج بورس

آموزش آنلاین پکیج بورس: سرمایه گذاری در بورس فعالیتی است که گام اول آن، آموزش تخصصی در آن زمینه می باشد. از این رو توصیه می شود که قبل از ورود به بورس و یا قبل از انجام هر گونه معامله ای، ابتدا دانش و مهارت های لازم را آموزش ببینید. در واقع افراد با آموزش و کسب مهارت در زمینه بورس، قادر خواهند بود که ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش داده و با تحلیل درست و اصولی سهم ها، سود بیشتری از بازار کسب کنند و ضرر و زیان های خود را کاهش دهند. 

در واقع افراد با آموزش پکیج بورس می توانند از پایه تا پیشرفته مباحث مربوطه از جمله مفاهیم و اصطلاحات بورسی، سرمایه گذاری در بورس، تحلیل هایی مانند تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، تحلیل روانشناختی بازار و … را آموزش دیده و به یک سرمایه گذار حرفه ای تبدیل شوند. در این مقاله قصد داریم شما را با بازار بورس و اصطلاحات و تحلیل های کاربردی مربوط به این بازار، آشنا کنیم. (آموزش آنلاین پکیج بورس)

آموزش آنلاین پکیج بورس
آموزش آنلاین پکیج بورس

آشنایی با بازار بورس

بورس بازاری است که در آن خرید و فروش دارایی ها انجام می شود. به طور کلی بازار بورس را می توان به سه دسته بورس کالا، بورس ارز و بورس اوراق بهادار تقسیم بندی کرد. در ادامه شما را با این سه نوع بازار آشنا خواهیم کرد. (آموزش آنلاین پکیج بورس)

بورس کالا

 • بورس کالا بازاری است که در آن خرید و فروش بر روی کالای معین صورت می گیرد. لازم است بدانید که در این بازار هر کالا برای خود بورس مخصوص دارد. 

بورس ارز (آموزش مجازی پکیج بورس)

 • در بورس ارز، پول های خارجی سایر کشور ها خرید و فروش می شود. لازم به ذکر است که بازار ارز در حال حاضر در ایران فعال نمی باشد. 

بورس اوراق بهادار

 • در بورس اوراق بهادار دارایی های مالی، خرید و فروش می شوند. به بیان دیگر در این بازار، دارایی های کاغذی از جمله اوراق مشارکت، سهام شرکت ها و یا هتل ها و …. معامله می شود. آموزش غیر حضوری پکیج بورس اوراق بهادار که به آن نیز بورس گفته می شود، بازاری است که خریداران و فروشندگان می توانند به راحتی و به صورت قانونی در آن خرید و فروش انجام دهند. 

معرفی تحلیل های کاربردی برای بازار بورس (آموزش آنلاین پکیج بورس)

به طور کلی برای بررسی بازار بورس و سهم های بورسی، تحلیل های مختلفی وجود دارد. اما لازم است بدانید که در میان این حجم از تکنیک ها و روش های تحلیلی، دو تحلیل تکنیکال و بنیادی از اهمیت بالایی میان معامله گران برخوردار است. در ادامه شما را با این دو تحلیل آشنا خواهیم کرد. (آموزش آنلاین پکیج بورس)

تحلیل تکنیکال
 • آموزش مجازی پکیج بورس: تکنیکال تحلیلی است که معامله گران با استفاده از نمودارها و اطلاعات مربوط به آن از جمله حجم و قیمت و همچنین با کمک ابزار های مختلف دیگر، وضعیت کلی بازار و سهم های مختلف را بررسی می کنند. به بیان دیگر تحلیل تکنیکال یک نوع استراتژی معاملاتی، برای ارزیابی سرمایه گذاری و تعیین فرصت های معامله می باشد. در واقع می توان با استفاده از تحرکات قیمت و حجم معاملات در تحلیل تکنیکال، این فرصت ها را شناسایی کرد. 
تحلیل بنیادی
 • تحلیل بنیادی یا فاندامنتال، تحلیلی است که مبنای آن، تعیین میزان ارزش دارایی های یک شرکت می باشد. در این تحلیل تمامی فاکتور ها که بر ارزش دارایی ها تاثیر گذار است، از جمله اقتصاد کلان، اقتصاد خرد، صورت های مالی (وضعیت مالی) مربوط به شرکت ها و …. باید در نظر گرفته شود. حال ممکن است سوال پیش آید که هدف از تحلیل بنیادی چیست؟ در واقع می توان گفت که هدف از این تحلیل، بررسی قیمت ذاتی یا قیمت یک دارایی برای خرید و فروش می باشد. (آموزش غیر حضوری پکیج بورس)

برای ورود به بورس، چه مراحلی را باید طی کرد؟

بعد از آشنایی با بازار بورس و توانایی کسب مهارت های لازم در زمینه تحلیل، لازم است که به صورت رسمی وارد بورس شد و در این مکان سرمایه گذاری انجام داد. در واقع ورود به بازار بورس یک مسیر بسیار آسان است. فقط کافی است که سرمایه گذار کد بورسی را از سامانه سجام دریافت کرده و در کارگزاری مورد نظر، احراز هویت کند. در این صورت او می تواند با نام کاربری و رمز مختص خود، وارد پرتفوی خود شده و خرید و فروش کند. (آموزش مجازی پکیج بورس)

مزایای سرمایه گذاری در بورس

 • حفظ سرمایه در برابر تورم
 • امکان سرمایه گذاری با سرمایه کم
 • قابلیت نقدشوندگی بالا
 • امکان انجام معامله در هر مکان و زمانی
 • امکان کسب سود های کلان (آموزش آنلاین پکیج بورس)
 • عدم کسر مالیات از سود دریافتی 
 • امکان مشارکت در تصمیم گیری های شرکت بسته به میزان سهم خریداری شده از شرکت
 • و ….

آموزش آنلاین پکیج بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

به طور کلی در صورتی که فردی وارد بازار بورس شود اما اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشد، مطمئناً پس از گذشت مدتی از این سرمایه گذاری خارج خواهد شد. چرا که قدرت تحمل ریسک سرمایه گذاری را ندارد. پس بهتر است اگر قصد دارید به صورت جدی سرمایه گذاری را شروع کنید، قبل از ورود به آن، حتما در دوره های آموزش پکیچ بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد شرکت کنید تا با صفر تا صد مهارت های لازم در این زمینه آشنا شده و بتوانید سود های کلانی از این بازار به دست آورید. (آموزش غیر حضوری پکیج بورس)

لازم به ذکر است که مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد، علاوه بر برگزاری کلاس های حضوری، دوره را به صورت آموزش آنلاین پکیج بورس نیز برگزار می کند. در این صورت افرادی که توانایی شرکت در کلاس های حضوری در این دوره را ندارند، می توانند در دوره آموزش آنلاین پکیج بورس شرکت کرده و به صورت مجازی مهارت های مربوطه را آموزش ببینند. سپس بعد از پایان دوره، مدرک دوزبانه و بین المللی مربوط به دوره آموزش مجازی پکیج بورس هنرجو ارائه داده می شود.

آموزش آنلاین پکیج بورس
آموزش آنلاین پکیج بورس

دوره های بورس در مجتمع فنی تهران نمایندگی میرداماد

معرفی مدارک پایان دوره آموزش آنلاین پکیج بورس

مدرک آموزش مجازی پکیج بورس مجتمع فنی تهران. قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند. به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی دانش پذیر قرار گیرد. همچنین دانش پذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند. (آموزش غیر حضوری پکیج بورس)

‫۵/۵ ‫(۱ نظر)
ساره صمدی ۱۰-شهریور-۱۴۰۰