دپارتمان زبان های خارجی

دپارتمان زبان های خارجی - دوره های زبان انگلیسی - مجتمع فنی تهران - تصویر اول

شروع ثبت نام دوره های زبان انگلیسی؛ از مبتدی تا پیشرفته

دپارتمان زبان های خارجی: دوره های آموزشی مکالمه در 4 پکیج ارائه می شود: هر پکیج یک سطح از زبان انگلیسی را به طور کامل پوشش می دهد و زبان آموزان گرامی را از سطح مبتدی به پیشرفته می رساند. طول هر دوره حدود 5 ماه است. در هر دوره با نوین ترین متد های آموزشی، چهار مهارت زبان انگلیسی آموزش داده می شود. گرامر به صورت کاربردی و غیر مستقیم در دوره ها گنجانده شده است.

کتاب های اصلی آموزشی American English File هست و برای بالا بردن کیفیت دوره ها، بسته به نیاز هر کلاس کتاب های مکمل، فیلم، موسیقی، اخبار و پادکست به محتویات هر دوره اضافه می شود. کلاس ها در دو زمان صبح و عصر ازساعت 10 الی 13 و 17:30 الی 20:30 برگزار می شود. قیمت این دوره ها حدود 11,440,000 تا 12,360,000 ریال بوده و قابل پرداخت به صورت اقساط نیز است.

  • Conversation A: مکالمه مبتدی [Elementary]

  • Conversation B: مکالمه پیش متوسط [Pre-Intermediate]

  • Conversation C: مکالمه متوسط [Intermediate]

  • Conversation C Plus: مکالمه پیشرفته [Upper-Intermediate]

طول مدت هر دوره ۵ ماه و نیم میباشد و کلاسها ۲ روز در هفته به مدت ۳ ساعت و یا ۱ روز در هفته به مدت ۶ ساعت برگزار میشود.

[rev_slider alias=”English-department”]

دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهران – نمایندگی میرداماد برگزار می کند

شروع ثبت نام دوره های زبان انگلیسی؛ از مبتدی تا پیشرفته در بهترین نمایندگی مجتمع فنی تهران

| دپارتمان زبان های خارجی   | 2816 2222 – 021

دپارتمان زبان های خارجی
دپارتمان زبان های خارجی

دوره مکاتبات بازرگانی / نامه نگاری اداری ( برای زبان آموزان متوسط به بالا)

دوره کاربردی مکاتبات بازرگانی و نامه نگاری اداری، ویژه کسانی است که در حوزه بازرگانی مشغول به کار خواهند بود. برای شرکت در این دوره سطح زبان انگلیسی شما باید حداقل Intermediate باشد. در دوره مکاتبات بازارگانی و نامه نگاری اداری با نمونه های پرکاربرد در بازرگانی و مفاهیم کلی در این حوزه آشنا خواهید شد. طول دوره ۶۰ ساعت است و برای راحتی بیشتر شاغلین محترم , کلاسها هفته ای ۱روز پنجشنبه ها و یا جمعه ها به مدت 4 تا 5 ساعت برگزار می شود. قیمت دوره مکاتبات بازرگانی و نامه نگاری اداری 7,280,000 ریال بوده و قابل پرداخت به صورت اقساط است.

دوره های آیلتس

دپارتمان زبان های خارجی
دپارتمان زبان های خارجی

دوره مهارتهای آیلتس ( برای زبان آموزان متوسط به بالا )

در دوره مهارت های آیلتس تنها به تکنیک های مورد نیاز در آزمون آیلتس پرداخته می شود و سطح زبان انگلیسی شما باید حداقل Upper-Intermediate باشد. طول این دوره حدود 4 ماه است. دوره مهارتی آیلتس دو روز در هفته ساعت 17:30 الی 20:30 برگزار می شود. پیش نیاز این دوره conversation A , B , C , C Plus است. قیمت دوره مهارت های آیلتس 15,840,000 ریال بوده و قابل پرداخت به صورت اقساط است.

دوره پکیج کامل آیلتس (برای زبان آموزان مبتدی)

شامل ۲۴۰ ساعت آموزشی است که حدود ۷ ماه تا یک سال ، بسته به روز و ساعت انتخابی طول می کشد. در نیمه اول این دوره بیشتر به زبان پکیج کامل آیلتس عمومی شرکت کنندگان پرداخته می شود که شامل چهار مهارت زبان انگلیسی و بالا بردن دامنه لغات و گرامر است; از اواسط دوره آشنایی با تکنیک های آزمون آیلتس آغاز می شود و در نهایت در پایان دوره برای شرکت در آزمون آیلتس آماده خواهید بود.

هدف اصلی از برگزاری این پکیج کمک به متقاضیانی است که برای مهاجرت و یا تحصیل نیاز دارند در یک دوره کوتاه مدت برای این آزمون بین المللی آماده شوند. سطح زبان انگلیسی شرکت کنندگان در این دوره باید حداقل Pre-Intermediate باشد در غیر این صورت لازم است Conversation A به عنوان پیش نیاز گذرانده شود. با شرکت در این دوره و مطالعه مداوم و روزانه و بسته به سختکوشی شما، در پایان دوره به نمره 6.5 الی 7 خواهید رسید. قیمت دوره کامل پکیج آیلتس 46,500,000 ریال بوده و قابل پرداخت به صورت اقساط نیز است.

بحث آزاد

دوره کوتاه مدت بحث آزاد 30 ساعته در دو سطح متوسط و پیشرفته برگزار می شود. هدف از برگزاری این دوره ها فراهم کردن محیطی مناسب برای تمرین مکالمه و بحث و گفت و گو می باشد. توجه فرمایید تمرکز این دوره بالا رفتن سطح زبان شما نیست و برای بالا رفتن سطح زبان انگلیسی باید از دوره های آموزشی مکالمه استفاده بفرمایید. این دوره ها دو روز در هفته ساعت 17:30 الی 20:30 یا 5شنبه ها 10 الی 13 برگزار می شود. قیمت این دوره 3,030,000 ریال است.

مکالمه در سفر

دوره کوتاه مدت مکالمه در سفر 30 ساعته ویژه کسانی است که در سطح مبتدی هستند و برای سفر به مکالمه اولیه احتیاج دارند. با شرکت در این دوره شما در حد نیازهای ضروری مانند زبان فرودگاه، هتل، رستوران، خرید، آدرس پرسیدن و … آشنا خواهید شد. این دوره در ساعت های 17:30 الی 20:30 یا 10 الی 13 برگزار می گردد. قیمت این دوره 3,030,000 ریال است.

کارگاه های آموزشی

کارگاه های آموزشی در زمینه های مختلف مانند گرامر، آموزش لغات، تلفظ، فیلم و اخبار برگزار می گردد. تاریخ شروع این دوره ها در کانال تلگرام زبان انگلیسی اعلام می شود.

دوره های در حال برگزاری دپارتمان زبان های خارجی

IELTS Package

(Conversation (A

| مشاهده دوره

IELTS Package

(Conversation (B

| مشاهده دوره

IELTS Package

(Conversation (C

| مشاهده دوره

IELTS Package

(+Conversation (C

| مشاهده دوره

دوره مکاتبات بازرگانی

مکاتبات بازرگانی

| مشاهده دوره

مکالمه در سفر

مکالمه در سفر

| مشاهده دوره

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. تلفن: ۲۲۲۲۲۸۱۶-۰۲۱